Pompeo تلاش می کند به متحد غرب در حالی که تقسیم واشنگتن

اما بررسی های اولیه هستند و آنها را تشویق نیست. در دومین روز کنفرانس امنیتی مونیخ Pompeo سخنرانی در مورد چگونه غرب شد “برنده” برجسته تفاوت آشکار بین braggadocio ایالات متحده و خبري از اروپا است. پس از آن سه-توقف سفر به آفریقا به پایان رسید که روز چهارشنبه آورد, هیچ آرامش به کسانی که استدلال می کنند که برگ برنده دولت آفریقای سیاست یک چاره اندیشی موقت است.

در چهارشنبه Pompeo انتقاد چین برای اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران نشان می دهد که “مادر مسئول کشورها درک کنند که مطبوعات آزاد و گزارش حقایق و بیان نظرات” اما او با تمسخر برای عدم خود آگاهی داده شود درمان خود از روزنامه نگاران. و هر چند او را در پایان سفر خود را با آرامش میزبان عربستان سعودی و عمان وجود دارد نشانه هایی از آب در خليج فارس ،

Pompeo زمین را به آمریکا و متحدان به نظر می رسد در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا. مشکل این است که آسان به نقطه: آمریکا دیپلمات ارشد صحبت می کنند ممکن است از متحد غرب اما زبان خود را صحبت می کند و از شکاف در واشنگتن است.

قطع ارتباط بین Pompeo می شود و مخاطبان آن در صفحه نمایش کامل در مونیخ. این کنفرانس سالانه در آلمان قرار است برای ترویج اطلس روابط بلکه روی چیزی حساب کردن با نقاط ضعف آن. در این سال سازمان صحبت از موضوع “Westlessness” — این ایده که اروپایی ها و آمریکایی ها بودند واگذاری نفوذ جهانی.

Pompeo مخالفت کرد. او پیشنهاد کرد که اروپا بدبینی در مورد تهمت, دولت در سیاست خارجی اشتباه بود. “من اینجا هستم تا صبح امروز به شما بگویم حقایق” او گفت: قبل از راه اندازی به یک تاول جشن رهبری آمریکا. وی یادآور شد مخاطبان است که او در حال بازدید, آلمان سه بار در ماه گذشته و از او پرسید: “آیا این امریکا که رد مسئولیت؟”

سخنرانی مواجه شد با سکوت. سیاسی را متی Karnischnig نوشت که “یک اجماع شکل گرفته در میان آلمانی ها و فرانسوی که Pompeo مخاطبان نبود اروپایی ها در اتاق اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” یک ناشناس اروپایی شکایت رسمی به واشنگتن پست: “من فکر می کنم من شنیده عبارت “ما در حال دفاع از حاکمیت’ 13 بار و شما تعجب آنچه در آن به معنی.”

او به عنوان رهبری به سنگال و آنگولا و اتیوپی Pompeo دریافت مشابه دریافت. او خواست کشورهای آفریقایی به دنبال گذشته چین قاره اروپا بزرگترین شریک تجاری برای بیش از یک دهه و به جای آن به نوبه خود نسبت به ایالات متحده است.

با این حال وزیر امور خارجه تا به حال کمی به ارائه که می تواند در برطرف کردن رئیس جمهور نگرش بی اعتنا به این قاره است. “فقدان بزرگ-بلیط اطلاعیه همچنین به نظر می رسید به زیر خط دار خط چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده دولت ایالات متحده آفریقا سیاست به سمت بلاغی به عنوان مخالف به ملموس” پست حداکثر Bearak اشاره کرد.

در طول زمان خود را در آفریقا Pompeo ساخته اظهارات گمراه کننده. صحبت کردن در آنگولا او به نظر می رسید نشان می دهد که ایالات متحده استخدام کارگران محلی برای پروژه های که از کشورهای دیگر — که نامش ذکر نشده اما مطمئنا چین نیست. اما یک مطالعه اخیر نشان داد که بیش از 70 درصد از کارگران چینی-اجرای ساخت و تولید پروژه های بودند آنگولا.

متاسفانه برای Pompeo از جمله اقدامات ممکن است صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. Pompeo و سلف رکس Tillerson سفر کرده اند کمتر از 10 آفریقایی متحده پس از سال 2017, نیویورک تایمز اشاره کرد. وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در بازدید از تقریبا دو ده در چهار سال. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع کمک به این قاره و گسترش ممنوعیت سفر است که در حال حاضر تحت تاثیر قرار حدود یک چهارم از 1.2 میلیارد نفر در آفریقا است.

Pompeo ممکن است لاف زدن در مورد خود زمان صرف شده در اروپا وجود ندارد اما شواهد آن بازدیدکننده داشته است که منجر به درک متقابل است. مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است اروپا مشاوره در مسائل بزرگ مانند پاریس آب و هوا توافق و ایران. آن را تعجب آور نیست که اروپا می کند همان بازگشت: حتی نخست وزیر بوریس جانسون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نزدیک اروپای غربی متحد bucked آمریکایی در چینی غول تکنولوژی Huawei.

Pompeo متعهد شده است برای مطرح کردن حقوق بشر در عربستان سعودی, در توقف بعدی خود را. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا کلمات خود را خواهد هر چیزی را برای ولید Fitaihi یک شهروند آمریکا به اتهام شکنجه در عربستان بازداشت. عنوان پست هیئت تحریریه اشاره کرد این هفته ایالات متحده در تلاش برای فشار سعودی ها در مورد حقوق بشر را تبدیل به یک “فرآیند بی پایان” با پذیرش خود را.

قطعا وجود دارد شواهدی وجود دارد که ایالات متحده و متحدان آنها در واقع نگران ظهور چین و تهدید از ایران. اما برگ برنده دولت به نظر می رسد قادر به صحبت به زبان خود.

Pompeo بود که عمیقا درگیر در استیضاح است و به سختی پنهان آرمان های سیاسی خود را ممکن است چیزهای دیگر در ذهن خود: تمپا بی تایمز گزارش روز شنبه که او ساخته شده یک سرزده و غیر قابل توضیح توقف در اواخر ماه ژانویه به آستان یکی از ثروتمندترین جمهوری خواه اهدا کنندگان در مرکزی فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>