تبلیغات سیاسی در حال جاری شدن سیل Hulu Roku و دیگر جریان, خدمات, نقاط ضعف آشکار در انتخابات فدرال قوانین

اما نه FreedomWorks محافظه کار گروه تبلیغ و نه Hulu تلویزیون-و-movie streaming غول لازم است به فاش کردن خیلی بیشتر به مردم در مورد 30-نقطه دوم یا چه کسی آن را هدفمند ترک ناظران و تنظیم کننده ترس است که فدرال قوانین انتخابات نیست مناسب برای عصر دیجیتال — و این که رای دهندگان باقی می ماند در معرض دستکاری.

چهار سال پس از عوامل بهره برداری محبوب سیستم عامل آنلاین به فشار تبلیغات ایجاد ناآرامی و ترویج تهمت نامزدی دولت ایالات متحده ساخته شده است که عملا هیچ پیشرفت در آوردن شفافیت بیشتر برای پرداخت های سیاسی بیان. خطرات بالا باقی می ماند که رای دهندگان می تواند فریب خورده و فریب خورده توسط دولت های خارجی ایالات متحده نامزدها و گروه های حمایت — ویژه های آنلاین که در آن عمده نظارتی شکاف وجود داشته باشد.

مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان می گویند آنها به خصوص در مورد تصویری-خدمات جریان در یک لحظه زمانی که بیشتر آمریکایی ها در حال تغییر خود را مشاهده و عادات از کابل به وب است. سیاستمداران باید به دنبال افراد آنلاین, و بیش از سال گذشته تبلیغات خود را به نظر می رسد بر روی سیستم عامل های محبوب مانند Roku ساز سخت افزار و نرم افزار است که قدرت های متصل به اینترنت و تلویزیون و کمتر شناخته شده گزینه های مانند Tubi ارائه می دهد که ad-پشتیبانی از فیلم در جریان است.

اما هیچ چیز نیاز به این رشد سریع دیجیتال ارائه دهندگان به افشای آنها این تبلیغات هدفمند و بازدید که آنها را. فقدان فدرال شفافیت قوانین می ایستد در تضاد کامل با سنتی پخش تلویزیون از جمله ABC, CBS, Fox و NBC که برای چندین دهه بوده است مورد نیاز برای حفظ محدود فایل های عمومی در مورد تبلیغات سیاسی.

“من واقعا نگران مردم در حال رفتن به بمباران و نمی خواهید به اطلاعات آنها نیاز به ارزیابی همه آنچه را که در آنها” گفت: مردیت McGehee مدیر اجرایی موضوع یکی که طرفداران برای شفافیت در هزینه های کمپین.

در Hulu که دارای بیش از 30 میلیون مشترک تبلیغات سیاسی تبدیل شده اند بسیار پرکار است که کاربران آن را با صدای بلند گله و شکایت — در شرکت عمومی مواجه مرجع تخصصی. “من Hulu برای سرگرمی نیست, بنابراین من می تواند در معرض تبلیغات سیاسی” نوشت: یک کاربر در ماه ژانویه است.

فراتر از صرف مزاحم عدم شفافیت نیز موجب انتقاد در کنگره که در آن برخی از قانونگذاران می گویند آن را برای مدت زمان طولانی گذشته برای به روز رسانی قوانین فدرال برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی.

“در زمانی که دشمنان ما با استفاده از دروغ مبارزات به تضعیف دموکراسی ما, ما نیاز به هل دادن برای بیشتر افشا و شفافیت نه کمتر” سناتور. ctq (D-Minn.), کاخ سفید امیدوار, در بیانیه ای گفت.

Hulu کاهش یافته است به نظر برای این داستان و Roku نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برای بسیاری از اخلاق ناظران عدم دید به تبلیغات آنلاین بازتاب گسترده تری در انتخابات سال چالش: مبارزات در حال گذراندن بیش از هر زمان به تلاش برای رسیدن به رای دهندگان و نفوذ خود را در تصمیم گیری های مسلح قدرتمند با ابزار دیجیتال — و در عین حال مقررات فدرال نیست سرعت نگه داشته.

تبلیغات سیاسی می تواند پیش افتادن از 6 میلیارد دلار در تلویزیون, جستجو, رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های دیجیتال در ماه نوامبر با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت eMarketer. سنتی تلویزیون هنوز هم قطاری اکثریت این آگهی دلار محققان گفت: اما هزینه های بی شمار سایت ها و خدمات نمایی رشد کرده به عنوان مبارزات در آغوش, تازه, راه هایی برای هدف قرار دادن پیام های خود را بر اساس یک رای دهندگان سن و محل سکونت و یا شخصی دیگر صفات.

عواقب کسانی که جدید دیجیتال تاکتیک آشکار شد در سال 2016 زمانی که “ترول” وابسته به دولت روسیه متکی به دقت مورد هدف قرار رسانه های اجتماعی تبلیغات برای شعله ور تنش در اطراف و نژاد و مذهب و سیاسی دیگر خطوط گسل. چشم انداز دخالت خارجی دوباره بافندگی بیش 2020 به عنوان رای گیری آغاز می شود اما دیجیتال کارشناسان می گویند به احتمال زیاد تهدید این چرخه وطنی — مبارزات و متحدان آنها که فروختن نیمه حقایق و آشکار دروغ در راه مردم نمی توانند به راحتی قابل تشخیص است.

تحت فشار برای جلوگیری از سوء استفاده برخی از شرکت های خود را ایجاد کرده ad archives. Facebook و گوگل متعلق به یوتیوب حفظ عمومی مخازن از پست ها عکس ها و فیلم هایی که در مبارزات و متحدان خود پرداخت برای ترویج, با اطلاعات محدود در آنها کسانی که تبلیغات هدفمند و چقدر تبلیغ صرف شده است. بایگانی حالی که اغلب برای انتقاد از ناقص بودن هنوز هم به کمک ناظران بالقوه را شناسایی تخلف — از جمله تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن به پرداخت به ترویج دروغ در Facebook.

اما طیف گسترده ای از دیگر شرکت های فن آوری — از جمله Hulu و مشابه خدمات ویدئویی — به اشتراک گذاری بسیار کمتر در مورد تبلیغات سیاسی حتی به عنوان آنها را درو دیگران بزرگ و ظهور به عنوان کلید battlegrounds در انتخابات ریاست جمهوری.

مانند بسیاری از وب سایت این پورتال های ویدئویی اجازه می دهد مبارزات سیاسی و متحدان خود را به هدف قرار دادن پیام های خود را در دسته بندی های خاص از بینندگان. یک کاندیدای سیاسی و یا گروه ممکن است ایجاد آگهی خرید کالیبره شده به رای دهندگان خود را بر اساس منطقه جغرافیایی و سن و جنسیت و یا به احتمال زیاد وضعیت اجتماعی و اقتصادی. تبلیغات می تواند اجرا بر روی یک فرد و جریان و یا خدمات خریداری شده را از طریق یک شخص ثالث برای رسیدن به مخاطبان است که دهانه های متعدد جریان سایت.

شرکت های مانند Premion آگهی و فرعی از ویرجینیا مبتنی بر تلویزیون کنگلومرا Tegna ادعا می کنند برای کمک به چنین مبارزات انتخاباتی آگهی: آن اجازه می دهد تا محلی و منطقه ای و سیاسی تبلیغ برای انجام رای دهندگان “هدف” در سراسر بیش از 125 جریان خدمات از جمله Tubi. نمایندگان برای Tegna و Premion نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برخی از جریان سیستم عامل به نظر می رسد به تلاش برای جلب well-heeled سیاسی تبلیغ با وعده نزدیک به دقت اشاره کردن. زنجیر تلویزیون های مبتنی بر وب و, تلویزیون, ارائه, از, ظرف, شبکه, شرکت در یک آگهی فروش کنسرسیوم که کمک های مالی مبارزات “دقیق جمعیتی و یا رای دهندگان ویژگی هدف قرار دادن” در جریان سنتی و تلویزیون است. آگهی کنسرسیوم به نام D2 رسانه ای نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Hulu را جذب تبلیغ کنندگان با دسترسی بالقوه به یک “جوان تر و بیشتر درگیر مخاطبان” را از طریق “شخصی و دقیق هدف قرار دادن” هر چند شرکت نمی استادانه درست شده در مواد آن ارائه می دهد آنلاین. این FreedomWorks, آگهی این ماه, در مورد دولت, برای مثال بخشی از یک “قابل توجه پنج رقم خرید در کمربندی/DC مترو منطقه با هدف قرار دادن جمهوری خواهان و برخی از مستقل” پیتر Vicenzi یک سخنگوی این گروه گفت: در یک ایمیل.

دیدن یک فرصت دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب نیز ramped تا خود را از جریان توهین آمیز است. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) صرف حداقل $326,000 در تبلیغات سیاسی در Hulu بین Nov. 1 و آذر. 31 با توجه به تحلیل واشنگتن پست از فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. یک هفته قبل از رای دهندگان شروع به حزبی در آیووا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کرد خود Hulu آگهی حمله رعد اسا. و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., صرف بیش از $100,000 به تبلیغ در Roku در ماه نوامبر با توجه به FEC صرف سوابق همراه با آگهی های اضافی هزینه های Hulu.

کسانی که چند افشا مقدار نشان دهنده تنها بخشی از همه سیاسی هزینه تبلیغات در Hulu و رقبای خود را با توجه به این واقعیت است که بسیاری از دموکرات و جمهوری خواه مبارزات خرید تبلیغات از طریق اشخاص ثالث. به عنوان یک نتیجه از مجموع صرف است و نه جزء به جزء به طور کامل در خود FEC گزارش. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به عنوان مثال به نظر می رسد به بمباران سینما-و-تلویزیون جریان سایت ها با تبلیغات بسیار به او سنتی در تلویزیون است. انتخابات خود را صرف گزارش را منعکس نمی کند خود را پرکار رویکرد — اما مکرر با صدای بلند شکایت از کاربران رسانه های اجتماعی انجام دهید. مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به نظر.

برخی از بخشی از $40 میلیون دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی راه اندازی شد در ماه ژانویه با اولویت های ایالات متحده آمریکا و دموکراتیک super PAC متمرکز شده است بر روی سیستم عامل از جمله Hulu این گروه قبلا اعلام شده. این چرخه اولویت های ایالات متحده آمریکا انتظار دارد به صرف حداقل “هفت” آمار و ارقام در مجموع در تبلیغات است که به نظر می رسد در جریان خدمات علاوه بر این گروه های سنتی تلویزیون هزینه با توجه به مادلین Kriger گروه مدیر مجتمع رسانه ای.

هنوز, او توضیح داد که افشای قوانین به عنوان یک “ظرف غذا” با استناد به این واقعیت است که قوانین متفاوت بسته به جایی که یک آگهی در واقع اجرا می شود.

“این است که در آنها به طور کامل به قوانین خود را به دلیل وجود کمی و مقررات” Kriger گفت. “مشکل حل نخواهد شد تا زمانی که وجود واقعی قانون را دنبال کنید.”

پخش تلویزیون, مقایسه است که به شدت تنظیم: کمیاب اما مهم امواج رادیو و تلویزیون است که قدرت رادیو و تلویزیون سیگنال های دولت اموال. چندین دهه قواعد دستور که رسانههای باید نگه دارید فایل های عمومی نشان می دهد که نامزدهای مبارزات گروه های سیاسی و اجرای تبلیغات در ایستگاه های خود را و به طور کلی موضوعات کسانی که تبلیغات را پوشش میدهد.

اعضای کنگره به رهبری دموکرات ها Klobuchar و بهداشت ، Mark R. وارنر (Va.), به دنبال انتقال است که رویکرد به وب نیاز به تمام وب سایت های بزرگ برای نگه داشتن در حال اجرا یک بایگانی از تبلیغات سیاسی و اهداف خود را. اما حزبی squabbling — و در بار لابی از صنعت فن آوری — اتحاد مانع صورتحساب خود را شناخته شده به عنوان صادقانه تبلیغات عمل می کنند از آمدن به یک رای. پخش در ضمن باید درخواست تنظیم کننده فدرال در ماه های اخیر برای اجازه به افشای کمتر در مورد سیاسی, تبلیغات, خشم مالی مبارزات انتخاباتی ناظران که اشاره می کنند که رای دهندگان خواهد رنج می برند اگر آنها می دانستند که کمتر مورد بود که در تلاش برای نفوذ در آنها.

“این امر نقصان آنها را از افشای نیاز که بسیار رقت انگیز به عنوان آنها گفت:” آنجلا Campbell, the co-مدیر موسسه عمومی نمایندگی در جورج تاون دانشکده حقوق و وکیل مالی مبارزات انتخاباتی گروه های به چالش کشیدن از تلاش.

برخی از قانونگذاران دولت باید به دنبال عمل در واشنگتن محل: مریلند برای یک, به تصویب رسید خود را گسترده سیاسی ad قانون در سال 2018 به امید درخشش بیشتر نور در تبلیغات دولتی و محلی نامزدها را به فاش. اما فدرال قضات حکومت قانون بر خلاف قانون اساسی در ماه دسامبر موافقت با شاکیان در اخبار صنعت از جمله واشنگتن پست که آن را نقض متمم اول قانون اساسی تنظیم شده توسط گفتار.

تیره چشم انداز حقوقی و حتی کمک به تصمیم گیری های موسیقی-جریان برنامه Spotify در اوایل این سال به توقف همه تبلیغات سیاسی. برای بسیاری از خدمات است که هنوز هم اجازه می دهد تا آن را هر چند نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و متحدان خود را پیدا کرده اند یک مزیت عمده: رای دهندگان سنین 18 تا 29 تماشای کمتر سنتی و تلویزیون و به طور کلی بی اعتمادی تبلیغات در شبکه های اجتماعی و در عین حال اقدام 80 درصد از زمان پس از مشاهده یک سیاسی آگهی تصویری آنلاین, با توجه به مطالعه توسط زنجیر تلویزیون و Telaria آگهی شرکت فن آوری.

با هزینه های در جریان افزایش و واشنگتن به ظاهر نشستن idly توسط برخی نمایندگان مجلس گفت: این باعث شد تا نقاط ضعف جدی است که بازیگران مخرب می تواند بهره برداری.

“همانطور که ما وارد نوسان کامل از دیگر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری” وارنر در بیانیه ای گفت: “شفافیت بیشتر — از جمله تکذیبنامهها در تمام تبلیغات سیاسی و قوی سیاسی رژیم فایل — در حال حاضر مهم تر از همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im