مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مجلس نمایندگان ایالات متحده با تصویب گسترده قانونی بسته به اصلاحات پلیس که شامل ممنوعیت در سراسر کشور در چوک نگه می دارد و بدون دست کشیدن حکم همراه با مقررات است که آن را آسان تر به تعقیب و شکایت اجرای قانون اشخاص برای افسر سوء.

این لایحه که به تصویب خط یک حزب 236-181 رای در روز پنج شنبه انتظار می رود که در رنج کشیده جمهوریخواهان کنترل سنا را به عنوان بخش باقی بماند بین طرفین بیش از چگونه و چقدر به اصلاحات ما اجرای قانون است.

لاغر پلیس لایحه اصلاحات از سناتور ” تیم اسکات, تنها, سیاه, سنا از حزب جمهوری خواه شکست خورده در روز چهارشنبه برای رسیدن به 60 رای آستانه حذف دموکراتیک filibuster و حرکت به متمم فاز.

خانه دموکرات بیل — نام جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته موجب شده در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند — شامل یک تعداد انگشت شماری از مقررات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و به غیر استارت در مذاکرات است.

برای یک, آن را اساسا تغییر “واجد شرایط ایمنی” قوانین به آن را آسان تر به شکایت پلیس و دیگر سازمان های دولتی برای سوء پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت مخالف.

دموکرات لایحه همچنین تغییر زبان بخش 242 عنوان 18 از ما قانون به آن را آسان تر برای محاکمه مأموران اجرای قانون برای سوء دیگری غیر استارت برای جمهوری خواهان.

و در حالی که احزاب باید طرح های مشابه به incentivise دولت و ادارات محلی پلیس به ممنوعیت چوک نگه می دارد و بدون دست کشیدن حکم برای مبارزه با مواد مخدر موارد آنها در تقابل بیش از تعاریف مختلف از ببرن مانور و اینکه آیا یا نه, به ممنوعیت آنها در سطح فدرال.

رهبران در هر دو طرف و اتاق را متهم به همتایان خود اجازه سیاسی ذکراست از خط خارج بالقوه برای حسن نیت وضع.

در حالی که دموکرات ها باید تبلیغ حمایت خود را از لایحه منجر حقوق مدنی و عدالت اجتماعی گروه هایی مانند NAACP ملی اقدام شبکه شهری و لیگ خواهان شکایت کرده اند که آنها هرگز مشورت در این لایحه ایجاد.

“من به کسانی که در طرف دموکرات توضیح است که من می خواستم به قانون است. من می خواستم با هم کار کنند و من هنوز” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: در روز پنج شنبه.

اما دموکرات ها شلیک کرده که جمهوری خواهان تنها پیشنهاد توخالی “نیمی از اقدامات”.

“این است که زمان برای جعلی اصلاحات” خانه قضائیه رئیس جری Nadler گفت: در روز پنج شنبه.

“اگر ما جمهوری خواه همکاران واقعا می خواهید به تصویب پررنگ قانون جامع است که تغییر فرهنگ پلیس و نگه افسران پاسخگو استقبال می کنیم آنها را به جدول. اما ما را قبول نمی کند—و معترضان که انرژی رو یک جنبش در سراسر جهان—را قبول نمی کند هر چیزی کمتر از” آقای Nadler گفت.

این تفاوت های گسترده در لفاظی بین طرفین اما رنگ یک تصویر تلخ برای چشم انداز آینده سازش.

“LAW & ORDER!” رئيس جمهور توییتی برای دومین بار به عنوان بسیاری از روز به عنوان بحث بر محور اصلاحات در ادامه به roil کاپیتول هیل.

آقای مک کارتی lambasted سخنران نانسی پلوسی برای “سکوت در شورش و جنایتکاران که در ادامه به از بین بردن و محو کردن قهرمانان و تاریخ کشور ما و حمله به شهروندان بی گناه” ادعا Ms پلوسی “می خواهد برای دلجویی از چپ رادیکال است.”

در زیر سرد شعارهای جمهوری خواهان و دموکرات ها انجام همپوشانی در برخی از عناصر پلیس اصلاحات.

هر دو صورتحساب عبارتند از:

  • ضد مجازات اندازه گیری با هدف حفاظت از اقلیت ها از جنایات نفرت;
  • مقررات یا incentivise یا دستور اجرای قانون محلی اشخاص به گزارش استفاده از نیروی حوادث به سراسر کشور متمرکز پایگاه داده در وزارت دادگستری و
  • مشوق هایی برای د-تنش و تعصب نژادی آموزش.

اما این پنجره برای سازش در پلیس اصلاحات ممکن است در حال حاضر به تصویب رسید با مذاکرات سالانه هزینه های دفاعی بیل شروع به صورت جدی در مجلس سنا در هفته آینده و نمایندگان مجلس تبدیل چشم خود را به سمت دور دیگری از coronavirus کمک.

“همه می توانم بگویم این است که من نمی بینم یک راه رو به جلو” سنا قضائیه رئیس لیندزی گراهام جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: این هفته پس از آمریکا شکست خورده رویه رای در پلیس اصلاحات در این هفته.

جزئیات بیشتر در چشم انداز رو به کاهش دو اتاق و کاخ سفید تولید خواهد شد و یک لایحه مصالحه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات