افسر پلیس لگد در این صورت پس از اقدام به متفرق بزرگ, ساحل, جمع آوری

یک افسر پلیس لگد شد در حالی که او پراکنده یک گردهمایی بزرگ در ساحل, در شهرستان پایین است.

چهار جوان بودند پس از دستگیری افسران نامیده می شدند برای روشن شدن این گردهمایی حدود 200 نفر از Ballyholme ساحل, نزدیک به بنگور در شب جمعه.

یک خدمات پلیس ایرلند شمالی (PSNI) بیانیه ای گفت: “یک افسر پلیس مجروح شد و پس از او لگد در صورت.”

A 17-year-old جوانی به اتهام جرائم از جمله حمله به پلیس و انتظار می رود که به نظر می رسد در نوتونردس جوانان دادگاه در ژوئن 23.

دو نفر دیگر 18 سال و 16 ساله و پسر آزاد شده اند به گزارش به دادستان در حالی که 15 سال همچنان در بازداشت است.

دستیار ارشد پاسبان تاد آلن گفت: “من درک می کنم که به عنوان زمان می رود و با زمان املا از آب و هوای خوب, برخی از مردم ممکن است وسوسه به خارج و مورد و استفاده از آفتاب است.

“اما به عنوان یک پلیس خدمات ما نقش کلیدی است برای حمایت از بهداشت عمومی ما همکاران و ایرلند شمالی اجرایی به اطمینان حاصل شود همه ما بازی بخشی از ما در متوقف کردن گسترش ویروس و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

“آخرین اطلاعات در دسترس نشان می دهد که R (عفونت رای) تعداد که شد صاف/در حال سقوط است در واقع افزایش یافته است دوباره به عنوان محدودیت شده اند کاسته.

“این به این معنی است که هر یک از ما نیاز به آگاهانه و معقول تصمیم گیری در مورد رفتار ما در طول چند روز آینده به اطمینان حاصل شود که ما در حال حفاظت از سلامت خود و سلامت دیگران است.”

ایرلند مرگ و میر از coronavirus رسیده 522 پس از وفات در روز شنبه با توجه به بخش سلامت است.

برخی از 13 نفر تایید شدند آوردن مجموع به 4,709.

پلیس وجود دارد گفت: می توان با افزایش گشت زنی در نقاط زیبایی, تفریحی و حمل و نقل مراکز بیش از آخر هفته با تمرکز بر جمعیت تجمع در نقض coronavirus مقررات مصرف الکل در اماکن عمومی, بالا بردن سرعت و نوشیدن و رانندگی.

آقای تاد افزود: “ما همچنان به تعامل با توضیح و تشویق مردم به ایجاد حق انتخاب و ما را اجرا زمانی که لازم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>