پلوتون یک “قلب تپنده” منجمد نیتروژن است که در حال انجام است همه چیز عجیب و غریب به آن سطح ناسا پیدا کرده است.

مرموز در داخل به نظر می رسد به علت ویژگی های بر روی سطح آن که مجذوب دانشمندان پس از آنها کشف شده توسط ناسا ماموریت افق های جدید.

“قبل از افق های جدید همه فکر پلوتون بود و نت بال – کاملا صاف و تقریبا هیچ تنوع” گفت: Tanguy برتراند یک اخترفیزیکدان و دانشمند سیاره ای در مرکز تحقیقات Ames ناسا و نویسنده سرب در مطالعه جدید.

“اما آن را کاملا متفاوت است. آن است که بسیاری از مناظر مختلف و ما در حال تلاش برای درک آنچه در جریان است وجود دارد.”

این مطالعه جدید کمک می کند تا روشن فرآیندهای است که منجر به آن مناظر مختلف و نشان می دهد که چگونه پلوتون به دست می آمد چنین به طور غیر منتظره ای جالب جهان است.

معروف به شکل قلب ساختار در پلوتون مشهور شد که افق های جدید پرواز گذشته و اسیر عاشقانه-به دنبال ویژگی در سطح آن است. ساختار شناخته شده به عنوان Tombaugh Regio یکی از اصلی تصاویر است که پلوتون نیست بی ثمر چشم انداز است که دانشمندان فکر کرده بود.

ویژگی های چنین به نظر می رسد تشکیل شود به دلیل نیتروژن قلب در پلوتون مطالعه جدید نشان می دهد. آن را نیز کمک می کند برای نشان دادن شباهت های بین خورشید و سیاره خود ما نشان دادن شباهت ها و تفاوت های بین دو جهان نشسته میلیاردها کیلومتر دورتر در انتهای دیگر از منظومه شمسی است.

گاز نیتروژن است که در همه جا یافت در هوا بر روی زمین اما باعث می شود تا بسیاری از پلوتون را نازک جو است. بقیه شامل آثار مونوکسید کربن و متان.

منجمد نیتروژن نیز پوشش می دهد سطح عمده ای از آن یافت می شود در شکل قلب. در روز لایه نازک از یخ هوا گرم است و تبدیل به بخار; در شب آن را متراکم و تبدیل به یخ.

که توابع مانند یک ضربان قلب پمپاژ بادها در اطراف سیاره کوتوله و تغییر سطح آن است.

این مطالعه جدید نشان می دهد که چرخه هل پلوتون را در فضای اطراف در جهت مخالف آن است که در حال چرخش است. که پدیده ای است که تصور می شود منحصر به فرد است و به نام retro-چرخش است.

همچنین شلاق هوا نزدیک به سطح کشیدن گرما و مواد در سراسر سطح آن ایجاد الگوهای متمایز است که می تواند دیده می شود در پلوتون سطح, محققان می گویند.

“این واقعیت تاکید دارد که پلوتون جو و بادها – حتی اگر چگالی فضای بسیار کم می تواند تاثیر سطح” گفت: برتراند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de