علامت + و minuses رادیکال MLB حذفی پیشنهاد

نه به نظر می رسد که فیلیز shortstop دیدی Gregorius

پس شرمن گزارش علامت + و minuses پیشنهاد شده اند شکسته بیس بال متفکران به عنوان تنها بیس بال متفکران می تواند شکستن چیزی را. در اینجا نگاهی به استدلال طرفداران و مخالفان.

به علاوه: تیم را کمتر انگیزه ای برای مخزن و طرفداران خود را بیشتر دلیل برای امید

این اساسی ترین محصول جانبی از گسترش حذفی زمینه از 10 به 14 تیم و برخی احساس می کنند آن را به تیم های — کوچک-بازار تیم های ویژه — انگیزه کمتری به تانک ظهور است که دیده می شود به عنوان یک منفی در ورزش است. ESPN شکن اولنی است که در این اردوگاه:

همانطور که اشاره شد توسط Sports Illustrated تام Verducci, 27 از 30 MLB باشگاه را ساخته اند که postseason تحت پیشنهادی فرمت بین 2012 و 2019 اما تنها دو داجرز و کاردینالها را واجد شرایط هر سال که در طول.

منفی: گسترش برگشتی خواهد پاداش حد وسط

مخالفان اشاره می کنند که وجود دارد گاهی اوقات نیست که بسیاری از تیم های خوب در یک فصل خاص. در سال 2017 به عنوان مثال تنها پنج آمریکایی تیم های لیگ به پایان رسید و با برنده شدن در پرونده, به معنی دو زیر. 500 تیم را ساخته اند که برگشتی تا به حال این پیشنهاد شده است در محل.

“که در آن شواهدی وجود دارد که تیم ساختمان به حد وسط را صرف به دست آوردن وجود دارد ؟ که در آن شواهدی وجود دارد که آن درایو پشتیبانی فن برای دیدن یک بیشتر علاقه تیم تلو تلو خوردن به یک هفتم حذفی حافظه؟,” برادفورد Doolittle می نویسد: برای ESPN. “چه آن را انجام دهید برای جهان سری به 80-پیروزی تیم بازی 82-پیروزی تیم ملی چیزی به عنوان یک ‘قهرمانی?’ که در آن شواهدی وجود دارد که هر یک درصد قابل توجهی از بیس پایه فن است از راه دور علاقه مند به این؟”

هنوز هم تا به حال این پیشنهاد شده است در محل از سال 2012 تا سال 2019 تنها چهار تیم را واجد شرایط با از دست دادن سوابق Verducci یادداشت ها.

دیگران نقطه به نمونه هایی از NBA و NHL که هر دو اجازه می دهد بیش از 50 درصد از تیم خود را برای رقابت در بازی های حذفی (16 30 و 16 از 31 بود). به برخی از این کدها کسانی که به طور خاص به طور منظم فصل بی معنی می کند و به خصوص بهبود رقابت (بدترین تیم را سال گذشته NBA پلی آف این 41-41 دیترویت پیستونز رو جاروب در دور اول با Milwaukee Bucks, از دست دادن آن چهار بازی حذفی 35, 21, 16 و 23 امتیاز).

به علاوه: اجازه دادن به تیم های خود را انتخاب کنید مخالفان را ایجاد آبدار بولتن بورد مواد

تصور کنید سرفصل ایجاد شده که وحشی-کارت تیم برداشت اول (یعنی ظاهرا بدترین حذفی تیم) می رود و عبادی تقسیم برنده در پلی آف. آن را نهایی انگیزشی تاکتیک.

منفی: اجازه دادن به تیم های خود را انتخاب کنید مخالفان خواهد بود بی احترامی

داشتن یک بخش برنده انتخاب کنید از سه wild-کارت تیم خواهد بود معادل چیدن بدترین بچه آخر و داشتن آنها را به بازی در سمت راست فیلد در یک بازی sandlot. آن را به سادگی ایجاد بولتن هیئت مدیره, مواد, چیزی که بسیاری از بازیکنان امروز هستند و میلی به انجام.

به علاوه: بازیکنان به احتمال زیاد خواهد پول بیشتری دریافت کنید

گسترش postseason تا 12 بین بردن بازی ها در دور اول به تنهایی — به علاوه ساخته شده برای تلویزیون انتخاب “نشان می دهد” در آخرین شب از فصل — احتمالا به معنی سودآور تلویزیون معاملات برای MLB (لیگ مقابله با ESPN منقضی پس از 2021 فصل هر چند آن مقابله با Fox Sports اجرا می شود از طریق 2028). که قطره ای را به بازیکنان ایده آل.

“گسترش برگشتی در یک راه معقول چیزی است که ارزش بحث کردن زمانی که بخشی از یک مقدار بیشتر جامع گفتگو در مورد وضعیت فعلی ما بازی” تونی کلارک رئیس اتحادیه بازیکنان در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im