پلی استیشن دیگر حضور در PAX East با توجه به کروناویروس

Coronavirus طبقه بندی شده به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی سازمان جهانی بهداشت آن را به عنوان گسترش به بیش از 20 کشور. هشت مورد تایید شده اند در ایالات متحده است. Coronavirus شیوع تحت تاثیر صنعت بازی های ویدئویی با تغییر پورت بیرونی جهان به دلیل تاخیر آن است. به سرپرستی لیگ لغو آن مسابقات که صورت گرفت در چین بعد از این سال.

در بیانیه ای به پست در روز چهارشنبه PAX رویداد مدیر Kyle مارسدن-کیش گفت: PAX East خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با “افزایش تمیز کردن و مایع در سراسر نشان می دهد” بر اساس سازمان حفاظت محیط زیست توصیه های در حال ظهور پاتوژن سیاست.

“ما در حال همکاری نزدیک با بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه و زیر محلی و ایالتی و فدرال بهداشت عمومی دستورالعمل از جمله کسانی صادر شده توسط CDC” مارسدن-کیش در بیانیه ای گفت:.

در PAX East, پلی استیشن برنامه ریزی شده بود به نشان می دهد بیش از 20 بازی در غرفه خود از جمله برخی به شدت مورد پیش بینی بازی های سال مانند The Last of Us 2, Final Fantasy VII Remake و Nioh 2. آن شده اند که در اولین فرصت دست به The Last of Us 2.

توسعه بازی استودیو Naughty Dog در پاسخ به خبری در توییتر, chiming که در آنها “نا امید” به دیدن طرفداران واکنش نشان می دهند به The Last of Us 2 نسخه ی نمایشی.

بیشتر از دنیای بازی برتر کنوانسیون هستند به زودی با نزدیک شدن و در حال حاضر شده است نهفته شیوع کروناویروس. توسعه دهندگان بازی کنفرانس یک صنعت گسترده گردهمایی با حضور دهها هزار نفر در سان فرانسیسکو و آغاز مارس 16 ارسال شده به روز رسانی در تلاش خود را هفته گذشته است. چین مبتنی بر غرفه داران و شرکت کنندگان در کنفرانس را نمی خواهد در نظر گرفتن بخشی در این سال با توجه به محدودیت های مسافرتی. وجود دارد 10 غرفه داران از چین برنامه ریزی شده و 2 درصد از شرکت کنندگان در کنفرانس بودند انتظار از چین, با توجه به سازمان کنفرانس.

GDC مقامات همچنین گفت: سن فرانسیسکو Moscone Center سایت را گسترش خواهد پاکیزگی شامل ضد عفونی مناطق شلوغ مکرر wipedowns از مناطق مانند دستگیره های درب, برقی ریل و دکمه های آسانسور و دیگر افزایش مایع تلاش.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات جدید است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>