پلی استیشن و Facebook لغو GDC قصد دارد با استناد به coronavirus نگرانی

Coronavirus بیش از 75,000 موارد تایید شده در سراسر جهان در 20 کشور جهان است. بحران بهداشت و درمان است مختل صنعت بازی و در نتیجه به تعویق افتاد بازی منتشر شده مانند بیرونی جهان به پورت سوئیچ. برخی از رقابتی لیگ مانند سرپرستی لیگ مجبور به تنظیم مجدد برنامه های خود را با توجه به بحران است.

با وجود لغو ظاهر خود را به نمایش Facebook هنوز برنامه ای برای ساختن اطلاعیه های دیجیتالی در GDC به خصوص برای آن واقعیت مجازی شرکت Oculus.

“از نگرانی برای سلامت و ایمنی کارکنان ما dev همکاران و GDC جامعه Facebook نخواهد بود حضور این سال را به توسعه دهنده بازی در کنفرانس با توجه به در حال تحول بهداشت عمومی خطرات مرتبط با covid-19” یک Facebook سخنگوی شرکت گفت Gamesindustry.biz. “ما هنوز برنامه ای برای به اشتراک گذاشتن هیجان انگیز اطلاعیه های ما در حال برنامه ریزی برای نشان دادن از طریق ارتباط آنلاین س و, و تر, و برنامه ریزی خواهد شد تا میزبان GDC شریک جلسات از راه دور در هفته های آینده. ما همچنان به همکاری با UBM GDC شرکت مادر و شرکای ما و با تشکر از آنها را برای تلاش های خود را.”

سونی با ارائه یک بیانیه به Gamesindustry.<url> به عنوان به خوبی می خواند که: “ما باید تصمیم دشوار برای انصراف از مشارکت ما در توسعه دهندگان بازی کنفرانس با توجه به افزایش نگرانی های مربوط به covid-19 (همچنین به عنوان شناخته شده coronavirus). ما احساس کردیم این بود که بهترین گزینه به عنوان وضعیت مربوط به ویروس و جهانی محدودیت های مسافرتی در حال تغییر روزانه. ما نا امید به انصراف از شرکت ما, اما سلامت و ایمنی ما نیروی کار جهانی است که ما بیشترین نگرانی است. ما مشتاقانه منتظر شرکت در GDC در آینده است.”

شرکت کنندگان از چین مجبور به لغو یا تغییر برنامه های GDC سازمان گفت: “حدود 10” از 550 شرکت های شرکت در کنفرانس بوده است نهفته coronavirus نگرانی.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, GDC نوشت: “ما معتقدیم که بر اساس سخت متحده قرنطینه در اطراف coronavirus و تعداد زیادی از پیشرفته در سایت اقدامات ما قادر به اجرای امن و رویداد موفق برای جامعه ما است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>