اتحادیه بازیکنان در پاسخ به MLB ایمنی و بهداشت پیشنهاد برای تاخیر 2020 فصل بیس بال

اتحادیه پاسخ به MLB شد به عنوان “گسترده” با سوالات و پیشنهادات و درخواست برای روشن شدن در مسائلی مانند تست فرکانس, پروتکل برای تست مثبت حضور در-سایت پزشکی پرسنل حفاظت پرخطر بازیکنان و اعضای خانواده و دسترسی به قبل و postgame درمان و مایع پروتکل های.

لیگ فرستاده اصلی آن پیشنهاد بسیار دقیق و 67 صفحه ای دستی که تحت پوشش مسائل مانند تست اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و کاهش ریسک در روز جمعه.

بیس بال امید برای باز کردن فصل آن در اطراف جولای 4, قبل تقریبا سه هفته “بهار آموزش 2.0” ابتدا در اواسط ماه ژوئن که به طرف تا حدود هفته اول ماه ژوئن برای رسیدن به توافق. ورزش امیدوار است به بازی به عنوان بسیاری از تیم ها در صفحه اصلی استادیوم که ممکن است با طرفداران در حال حاضر حداقل در مراحل اولیه.

MLBPA شروع به انتشار سند خود از 1200 اعضای مدت کوتاهی پس از دریافت آن راه اندازی یک نسخه ترجمه شده خود را برای اسپانیایی زبان اعضا و مشورت با خود مجموعه ای از کارشناسان پزشکی.

به عنوان سند روشن ساخته های 2020 فصل نیاز به تغییرات رفتاری قابل توجهی برای بازیکنان و همه دیگر ضروری پرسنل مجاز به استادیوم. بازیکنان برای مثال خواهد بود محروم از تف و یا تبادل بالا و سپاس خواهد بود و دلسرد از دوش گرفتن یا استفاده از آب درمانی استخر در استادیوم. بازیکنان همچنین می تواند خواسته به سرمایه گذاری خود را از اتاق های هتل ها در حالی که در جاده ها است.

مرکزی جنبه از MLB پیشنهاد شد یک تست برنامه است که در آن بازیکنان و دیگر ضروری در زمینه پرسنل خواهد بود آزمایش را چندین بار در هر هفته است. اما لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا است که در میان کسانی که سوال که آیا به اندازه کافی است که فرکانس گفتن ESPN این هفته “من نمی بینیم ما بازی بدون آزمون در هر روز است.”

یکی دیگر از نگرانی اتحادیه است که MLB تست برنامه است که می تواند اجرا از همان یوتا آزمایشگاه که اداره ورزش مبارزه با مواد مخدر-تست برنامه — آیا منحرف کردن منابع مهم از عموم مردم یک عامل MLB به دنبال آدرس در پیشنهاد خود را از طریق تماس برای آزمون های اضافی در دسترس در هر لیگ شهرستان.

باید دو طرف در رسیدن به توافق در این پروتکل برای شروع فصل, آن را هنوز هم نیاز به حل این موضوع بحث انگیز از بازیکن جبران آن منفجر شده به داد و بیداد در هفته های اخیر.

صاحبان پیش بینی کاهش درآمد از, بازی, بدون, طرفداران می خواهند بازیکنان را به قبول کاهش حقوق — در بالای یک طرف به توافق در ماه مارس خواستار بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام خود را در سال 2020 حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. این اتحادیه در عین حال معتقد جبران مسئله حل و فصل شد در ماه مارس توافق.

صاحبان ها در هفته گذشته آماده به پیشنهاد 50-50 تقسیم درآمد بین صاحبان و بازیکنان اما زمانی که جزئیات این طرح به بیرون درز در رسانه های, اتحادیه بلافاصله مشخص می شود آن را به عنوان یک غیر استارت و گفت آن را تشکیل می دهند حقوق و دستمزد کلاه MLB هنوز برای هر اقتصادی پیشنهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>