بازیکنان می گویند: “Valorant’ نمی کشتن سرپرستی لیگ. اما ‘گشت’ ممکن است.

شاید بیشتر مربوط به صورت نوپای سرپرستی لیگ (جغد) بازیکنان در حال خروج لیگ superstars. سال گذشته لیگ MVP یکی از جغد بالاترین پرداخت بازیکن در حال حاضر از بین رفته امید بستن به دنبال شغلی جدید در esports مدار نیست که به طور کامل وجود داشته باشد و در عین حال. کاپیتان تیم از واشنگتن عدالت به دنبال کت و شلوار. کل فهرستی از فصل گذشته دونده در Grand Finals حال سقوط با تیم مدیریت پس از سفر به خانه های خود در کره جنوبی; بازیکنان پس از آن منتشر شد یکهو. گرفته شده به صورت جداگانه حوادث خواهد بود تحولات خیره کننده برای یک esports مدار با جاه طلبی های از تکرار سنتی, ورزشی, لیگ های در حال توسعه موضعی فن پایگاه در شهرستانها و مناطق در سراسر جهان. هم وقایع فصل سوم بسیاری در داخل و اطراف لیگ درخواست در مورد آینده آن زنده ماندن اگر آن را نمی تواند جلوگیری از آنچه به نظر می رسد رشد نارضایتی در میان بازیکنان حرفه ای و تعجب آنچه که می تواند در نهایت توقف شتاب منفی.

رقابت

در مارس جی “Sinatraa” برنده یکی از لیگ بزرگترین ستاره و حاکم MVP اعلام کرد او را ترک 2019 لیگ قهرمان سان فرانسیسکو شوک به رقابت در “Valorant,” جدید تیرانداز اول شخص بازی شورش است که در حال حاضر در بتا بسته شده است.

“مستقیم کردن فقط از دست شور و شوق برای بازی” برنده مورد نوشت: “سرپرستی” در یک توجه داشته باشید در توییتر. “من فقط می دانم آن را برای من سخت بود با ورود به بازی و من از آن لذت ببرید در [عمل] در همه دیگر.”

و او به تنهایی نیست. از ماه آوریل هشت بازیکنان حرفه ای بازنشسته شده اند از لیگ راه رفتن به دور از قرارداد تضمین شده برای بسیاری از دلایل مشابه به دست آورد. آنها سوخته با برنامه تمرین ذهنی خسته “سرپرستی” و دیگر پیدا کردن خرد کردن ارزش آن. و برخی از در حال تبدیل شدن به وسوسه انگیزی بازی جدید از شورش است, که او نیز در عمل “لیگ از افسانه” esports مدار.

دیمین “و” Souville چپ پاریس ابدی در ماه آوریل است. در حال حاضر او را در جریان “Valorant” در حرکت یا کشش ناگهانی. کوری Nigra کاپیتان سابق واشنگتن عدالت اعلام کرد او همچنین ترک به دنبال یک حرفه ای در “Valorant.” در حرکت یا کشش ناگهانی, شما پیدا کردن برخی از زمان سرپرستی لیگ (جغد) بازیکنان در جریان “Valorant” — و نه “سرپرستی” — در وقت آزاد کمی بین آنها را تمرین و مسابقات است.

جغد سه سال تلاش پشتیبانی از طریق صدها میلیون دلار سرمایه گذاری توسط برخی از موفق ترین تیم صاحبان سنتی ورزش جهان است. آن است که توسط اکتیویژن بلیزارد یکی از بزرگترین شرکت ها در بازی. و در عین حال برخی از لیگ بزرگترین ستاره در حال پرتاب در حوله به بازنشسته و یا بازی یک بازی است که شده است به طور رسمی منتشر شد ،

“ما در حال نادیده گرفتن آن” سرپرستی لیگ, معاون رئیس جمهور, Jon Spector گفت: در یک شنبه در مصاحبه با پست با اشاره به بازیکنان بازنشستگی از لیگ. “وجود دارد یک زن و شوهر از عوامل مختلف بوده که کمک به آن است. مقدار زیادی از آن از دیدگاه من به طور مستقیم مربوط به عدم قطعیت و استرس قرار بر این بازیکنان توسط covid-19.”

با وجود نام بزرگ حرکت می کند به رقابتی جدید عنوان مربیان و مدیران و بازیکنان در جغد می گویند که آنها باور نمی کند همه بازیکنان لیگ در حال درد به حرکت “Valorant.” آنها اشاره می کنند که “سرپرستی” و “Valorant” اساسا بازی های مختلف. “Valorant” قطع شده است و از همان پارچه به عنوان “ضد حمله” با چند زرق و برق دار افزایش توانایی های شخصیت های مبارزه با اسلحه و چاقو. “سرپرستی” بر هماهنگی با هم تیمی را به نفع خود و با هر قهرمان جدید معرفی شده و یا به روز رسانی ساخته شده و بازی ادامه می یابد تا به محل کار تیمی بیش از فرد دلاوری.

آلبرت یه مدیر برای جغد را فلوریدا ضرب وشتم گفت: پست او معتقد است تنها برخی از بازیکنان از لیگ در حال رفتن به دموکراسی و تعویض بازی ها به طور عمده کسانی که با سابقه بازی “Counter-Strike.” سان فرانسیسکو شوک اعطای “پروانه” Espe گفت: “Valorant” درخواست تجدید نظر به بازیکنان به دنبال یک سنتی تیرانداز اول شخص که در آن فردی مکانیک ارزش بیش از تیم بازی می کند.

“تانک و پشتیبانی از بازیکنان در ‘گشت’ در حال رفتن به بیش از رفتن به ‘Valorant,'” گفت: Espe که نقش اصلی در پشتیبانی از شوک. “بازی لوسیو یا بازی راینهارت در “سرپرستی” است نه رفتن به ترجمه در همه.”

حتی بازیکنان که می خواهید به چوب با “سرپرستی” اشاره کرده اند که یکی از عوامل عمده در کمک به بازیکن اونا نیست درخواست تجدید نظر از یک نرم و صاف جدید بازی تیرانداز اما نه اکتیویژن بلیزارد سرهم بند با راه pro بازیکنان رویکرد “سرپرستی” است که هر دو افزایش عمل بار و سطح استرس میان همه بزرگتر لجستیکی نگرانی از این فصل است.

مشکل از تغییر ثابت

به عنوان لیگ تنظیم برنامه خود را برای مقابله با covid-19 pandemic مجبور است مقابل دفاتر به طور کامل تجدید نظر در اولویت های نجومی هم از نظر کلی تدارکات و روزانه تمرین روال. برخی از تیم ها از جمله نیویورک Excelsior و لندن Spitfire که تشکیل شده به طور کامل از کره, بازیکنان, مهاجرت به کره جنوبی برای بازیکنان خود را برای بازی به خانه های خود. ونکوور تیتان رفت و برگشت به کره جنوبی نیز برای پیوستن به جغد را بازسازی منطقه آسیا. با این حال تفاوت زمان از بقیه سازمان در ونکوور “ایجاد مجموعه ای کاملا جدید از چالش ها” با توجه به بیانیه حق رای دادن و تیتان راه جدا با کل خود را فهرست.

در اوایل ماه مه Spector نوشت: توجه داشته باشید برای طرفداران سرپرستی لیگ که recalibration در طول همه گیر و سوئیچ را فقط آنلاین مسابقات شده است “یک جاده پر از دست انداز.”

“ما همچنین می دانیم که از صحبت کردن به ما بازیکنان و تیم های که covid-19 قرار داده و یک مقدار باور نکردنی از استرس در بسیاری از آنها” Spector نوشت. “رقابت در بالاترین سطح در یک وضعیت ترسناک زمانی که شما نمی توانید ارتباط برقرار کردن با هم تیمی های خود هستند و در بسیاری از موارد دور از خانه و خانواده است که واقعا به چالش کشیدن.”

همه گیر شده است جدی سکته مغزی از شانس بد برای جغد اما بازیکنان بدانم اگر اکتیویژن بلیزارد نیست اضافه کردن به کسانی که چالش های خود را با افزایش سرعت از متا و یا چگونه بازی بازی. چند بازیکنان و مربیان گفت: این پست که دیگران در حال ترک آنجا که “سرپرستی” نیست همان بازی آنها را زمانی که آن را منتشر شد در سال 2016. این استدلال از اتان “استراتوس” Yankel که به تازگی بازنشسته و از رقابت در این لیگ تبدیل به یک وقت streamer.

“شما واقعا نمی تواند حمل در این بازی که من فکر می کنم خوب است” Yankel گفت: پست اشاره کرد که بازیکنان واقعا نمی تواند پیروزی یک بر یک دعوا کنه. “این فقط یک نوع متفاوت از بازی. اما که واقعا چه من لذت ببرید.”

که تغییر قرار داده است حق بیمه در تیم شیمی و ارتباطی که نیاز به عمل گسترده ای زمان. مردم باید درک بهتری از بازی Yankel گفت: معنی بازیکنان نمی تواند فقط با تکیه بر سرعت واکنش و دقت است. موقعیت هماهنگی و ارتباطات مهم تر از همیشه است. آن را ثابت آموزش و پرورش است که مورد نیاز کار ثابت.

“این واقعا منتقل شده گفت:” توماس Brussen یک بازیکن که به تازگی بازنشسته از بوستون قیام. “‘گشت’ تغییرات زیادی نسبت به, مانند, ‘Counter-Strike.’ … همیشه وجود دارد رفتن به بازیکنان است که آن را دوست دارم و بازیکنان است که آن را دوست ندارم.”

یکی از بزرگترین تغییرات معرفی شد قهرمان ممنوعیت. هر هفته از اوایل ماه مارس چهار شخصیت انتخابی ممنوع از بازی های رقابتی. آن است که به منظور ایجاد شور و هیجان برای طرفداران جلوگیری تیم از تکیه بر آشنا استراتژی ها و تکنیک های. اما آن را نیز مجبور مربیان و بازیکنان به تدوین برنامه های جدید در هر هفته قبل از مسابقات.

“تو فقط مثل پنج یا شش روز بسته به برنامه خود را برای کشف کردن آنچه که جدید متا است و چگونه به آن بازی بهترین. بنابراین این یک کار خیلی بیشتر برای ما” شوک را Espe گفت.

جغد پخش و بازیکن سابق جیک لیون گفت: پست آن را دشوار است برای انطباق که خیلی تغییر هفته به هفته. بازیکنان می گویند که آنها در حال تمرین و حتی بیشتر برای آماده شدن برای مسابقات در تعطیلات آخر هفته اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از استرس به یک وضعیت مخاطره آمیز.

“این سال برای اولین بار از چیزهایی که تغییر واقعا به سرعت در هفته-به-هفته و من فکر می کنم تغییر است همیشه خسته کننده” لیون گفت. او افزود که قهرمان استخرهای فراموش اطمینان از یک تیم نمی خواهد بود قادر به کنترل یک متا برای اکثر برنامه های که تا به حال شده است در مورد لیگ دو فصل اول.

لیگ برتر فوتبال ساخته شده یک سری از تغییرات افزایشی به قهرمان استخر برای پاسخ به اوایل نگرانی از بازیکنان و مربیان است. Spector نیز گفت: لیگ و تیم باید مسئولیت را به ایجاد برخی از ساختار تا بازیکنان نمی سوزاند از ساعت تمرین در هفته-به-هفته تلاش به کارشناسی کارشناسی ارشد هر تغییر متا ممکن است.

“ما همچنین به اعتقاد من بسیار به وضوح نشان داده است که اگر ما از دست رفته را بر روی چیزهایی که دوست دارم و ما در حال شنیدن است که از بازیکنان … ما در حال رفتن به ایجاد تغییرات به سرعت” Spector روز دوشنبه گفت:.

Spector اضافه شده او را به صحبت بازنشسته و بازیکنان و آنها به او بگویید که آنها نیاز به یک استراحت از خواب بیدار هر روز صبح به بازی “سرپرستی” برای ساعت ها در پایان. اما در نهایت این که بخشی از رقابتی esports مدار Spector گفت. وجود دارد حدود 200 بازیکنان در جغد و هزاران نفر از طرفداران که عشق را به یک نقطه امن در یک تیم است.

“اگر شما می خواهید به بهترین … این درست نیست که شما نیاز به فوق العاده به طور طبیعی با استعداد است. شما باید برای قرار دادن در کار,” او اضافه شده است. “زمانی که شما در اوج هر چیزی در جهان, راست, شما نیاز به کار برای آن است.”

توقف اسلاید

بازیکن بازنشستگی و defections به “Valorant” تنها چیزی که آزار دهنده جغد. 2020 فصل اول است که در آن سرپرستی لیگ پخش تمام مسابقات در یوتیوب به جای حرکت یا کشش ناگهانی. لیگ برتر منحصر به فرد چندین ساله مقابله با گوگل در اواخر ماه ژانویه برای چند اکتیویژن بلیزارد esports خواص. اما Spector تایید کرد در مصاحبه ای با پست که بینندگان را در آمریکای شمالی در مقایسه با فصل گذشته است.

Spector اختصاص یک بخش کامل از خود توجه داشته باشید در Reddit به بینندگان نوشتن “ما راضی نیست که در آن همه چیز هستند.” Spector اضافه شدن لیگ است “کار با یوتیوب برای بهبود کشف محتوای ما در حالی که به دنبال در دیگر تغییرات ایجاد هیجان و افزایش ریسک.”

مقامات معرفی برخی از تغییرات برنامه ریزی شده به طور منظم فصل مسابقات برای ایجاد هیجان بیشتر مانند Spector گفت. تیم در حال رقابت در حال حاضر برای یک کنفرانس مسابقات در پایان ماه با یک گلدان از پول برای برنده franchises.

وجود دارد انتظار از برخی در لیگ که “سرپرستی 2,” اعلام کرد عاقبت به بازی می تواند به حل بسیاری از غیر بیماری همه گیر مشکلات نگران کننده رقابتی مدار. “سرپرستی 2” انتظار می رود که به ساخت بازی هسته ای با نقشه های جدید و حالت های بازی قهرمانان. کل طراحی مجدد با یک کت تازه رنگ ممکن است گاه به گاه طرفداران بازگشت به حق رای دادن. و یک بازی جدید خواهد شد به احتمال زیاد آوردن بازیکنان جدید به شروع به سنگ زنی صفوف به صورت یک نقطه در لیگ حرفه ای جایگزین کسانی که رفتگان. اما هیچ تاریخ انتشار رسمی برای این بازی هیچ نشانه ای از آن منتشر خواهد شد قبل از پایان فصل 3 این تابستان.

یه فلوریدا ضرب وشتم جنرال موتورز می گوید که چه اتفاقی می افتد به “سرپرستی” در سال آینده یا دو بستگی دارد و نه در مقدمه ای از “Valorant” و یا یکی دیگر از داغ رقیب اما آیا اکتیویژن بلیزارد می تواند شناسایی و رفع مشکلات جامعه است.

“تنها چیزی که قصد کشتن ‘گشت’ توسط بلیزارد خود” Yeh گفت. “اگر ‘سرپرستی 2’ معلوم می شود فلاپ, پس از آن ما در حال رفتن به یک مشکل بزرگ است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>