“من نمی باید یک جواب برای شما” یک فرد نزدیک به مذاکرات گفت.

این CBA را باید به تصویب دو سوم از 32 بازیکن تکرار. اگر که اتفاق می افتد معامله خواهد بود برای قرار دادن یک رای از همه بازیکنان NFL و باید به تصویب اکثریت آنها تحت NFLPA روش. این امکان رای گیری از همه بازیکنان می تواند گرفته شده الکترونیکی.

NFLPA مقامات به نظر کاهش یافته و نمی خواهد رسما تایید جلسه روز پنجشنبه یا افشای محل آن است. بازیکن تکرار نیز ملاقات روز پنجشنبه گذشته در میامی.

پیشنهاد CBA خواهد آخرین برای مدت 10 سال و به بازیکنان کمی بیش از 48 درصد از لیگ درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم با توجه به افراد نزدیک به مذاکرات است. آن را گسترش فصل به طور منظم از 16 به 17 بازی در تیم آغاز و در برخی از نقطه در طول قرارداد. فصل خواهد بود به کاهش دو تا سه بازی در هر تیم در رابطه با طول فصل به طور منظم. NFL حذفی زمینه به احتمال زیاد خواهد بود گسترش یافته و از 12 به 14 تیم آغاز و در برخی از نقطه در طول این مدت از CBA.

CBA جدید را ایجاد تغییرات مطلوب به NFLPA به لیگ سیستم پخش نظم و انضباط و مواد مخدر آن سیاست. لیگ سیاست ماری جوانا به احتمال زیاد خواهد بود ساخته شده کمتر تنبیهی. وجود دارد احتمالا می تواند بیشتر محدودیت های قرار داده شده در تیم offseason تمرین و تمرین برنامه برای بازیکنان است.

برخی از بازیکنان و عوامل ابراز اعتراض در هفته گذشته به 17 بازی فصل. San Francisco 49ers cornerback ریچارد شرمن گفت: علنا آن را ریاکارانه برای لیگ و صاحبان تیم به دنبال یک 17-بازی فصل در یک زمان هنگامی که بازیکن سلامت و ایمنی یک مسئله برجسته. لس آنجلس شارژر offensive lineman راسل Okung گفت: پنج شنبه گذشته در NFLPA سالانه سوپر باول هفته در کنفرانس خبری که او در توافق با شرمن.

اما لیگ و صاحبان بستن انواع امتیازات بازیکنان به تصویب 17 بازی فصل. صاحبان می خواهید به بازی اضافی به عنوان یک درآمد-افزایش اندازه و بر این باورند که دیگر به طور منظم فصل خواهد بود با ارزش در مذاکرات آینده برای پخش قرارداد.

فعلی CBA اجرا می شود از طریق 2020 فصل است. اگر این CBA است تصویب و در هفته های آینده برخی اما نه همه مقررات در این امر اثر را برای فصل آینده است. اما اگر بازیکنان رد پیشنهاد CBA به دلیل مخالفت با 17 بازی فصل این احتمال وجود دارد که در لیگ و صاحبان امر را در نظر بگیرید که عمده شکست در مذاکرات است. بسیاری از لیگ کنار این باور آن است که در حال حاضر مسئولیت NFLPA رهبری از جمله مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت به usher پیشنهاد معامله از طریق تصویب مراحل را به اتمام برسانید. شکست در مذاکرات در این نقطه می تواند هر دو طرف به شدت آماده سازی خود را برای یک پتانسیل کار توقف در 2021.

وجود داشته است امیدوار است که پیشنهاد CBA خواهد بود تصویب توسط سوپر باول اما این اتفاق نمی افتد زمانی که بازیکن تکرار کاهش یافته و به یک رای پنجشنبه گذشته. بعدی هدف اصلی به نظر می رسد در اوایل ماه مارس قبل از شروع لیگ جدید و سال افتتاح NFL بازار. این NFLPA است که با توجه به تغییر آن بازیکن رهبری بعد در ماه مارس در نشست سالانه. اریک وینستون بازنشسته offensive lineman که در خدمت به عنوان اتحادیه رئیس جمهور را فاقد شرایط لازم برای یک دوره دیگر.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im