Piers Morgan دادخواست: 56,000 بینندگان اصرار ITV به آتش Good Morning بریتانیا مجری

خوب صبح بریتانیا بینندگان تقسیم بیش از پیرز مورگان: بیش از 56000 نفر با امضای یک طومار او را اخراج و بیش از 59,000 در حمایت از یک ضد دادخواست به نگه داشتن او را در نشان می دهد.

مجری که همواره بحث برانگیز بوده عناوین ساخته شده در هفته های اخیر برای خود در هوا استدلال با سیاستمداران خود را از دست زدن به coronavirus بحران است.

مصاحبه با مراقبت وزیر هلن Whately در ماه آوریل به عنوان مثال منجر به بیش از 3200 شکایت. در آن زمان Ms Whately او را متهم کرد از “فریاد در من و نه به من یک شانس برای پاسخ به سوالات خود را در”.

در این طومار خواستار مورگان به اخراج توصیف او به عنوان “یکی از ما کشور شنیع ترین چهره های عمومی”. آن ایجاد شد, هفت ماه پیش قبل از همه گیر و تماس او را به اتهام تراجنسی و بیگانه ستیزی.

آن مردم را به “از خواب بیدار به این واقعیت مورگان رفتار” اضافه کرد: “جنایات نفرت در حال افزایش تراجنسی و تبعیض بیش از هویت در حال تبدیل شدن به امری عادی هر دو بر رسانه های اجتماعی و در دنیای واقعی و ITV در ادامه به بیکار نشستن و اجازه دهید این بازی را به نام سرگرمی.

“باید آن را آشکار در حال حاضر که این به مراتب پیشی گرفته و یک آستانه قابل قبول با مورگان لفاظی و اقدامات نشسته بصورتی پایدار و محکم در قلمرو خطرناک است.”

در پاسخ به او متنفر که در حال حاضر به نظر می رسد هدف قرار دادن او برای حملات محافظه کاران به جای خود درک بیگانه ستیزی مورگان در توئیتر خود نوشت: “یادداشتی به عضو شورای نظارت مدت: بیشتر شما سعی می کنید به سکوت من با بیعار, سوء استفاده, تهدید به مرگ & دادخواست برای من به اخراج بلندتر & سخت تر من را به چالش دولت بیش از آن در دست زدن به این بحران است. زندگی در آن بستگی دارد.”

طومار حمایت از او و در عین حال به سادگی می گوید: “به خاطر پیرز مورگان برای خود حس مشترک رویکرد به زندگی است. او هم خنده دار!! او از ترس به صحبت می کنند, و می گوید چه بسیاری از ما در حال فکر کردن است.”

چارلی Brooker به تازگی اعتراف کرد او چپ “ماهی عجیب و غریب” مورگان از ضد ویروس, پاک کردن نشان می دهد چرا که او بود به “خوب” در مورد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>