اسکله 1 فایل برای ورشکستگی حفاظت

Pier 1 Imports Inc. — یک بار مرسوم تامین کننده محصولات مانند papasan صندلی و پرتاب بالش — برای ورشکستگی زمینه حفاظت دوشنبه پس از سالها کشویی فروش.

فورت ورث تگزاس-شرکت مستقر شده است مبارزه با افزایش رقابت از بودجه دوستانه خرده فروشان آنلاین مانند Wayfair و آمازون و فروشگاه های تخفیف مانند صفحه اصلی محصولات. در یک سال 2018 ارائه به سرمایه گذاران این شرکت اذعان کرد که خریداران فکر آن کالا بود منسوخ شده و گران است. آن را نیز بر دوش منابع بالا و هزینه های زنجیره عرضه.

اسکله 1 گفت: آن را دنبال فروش با مارس 23, مهلت ارائه پیشنهادات مختار است. جلسه برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی ویرجینیا.

در ضمن اسکله 1 گفت دهندگان متعهد حدود 256 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن تامین مالی پس از آن را می توانید در ادامه عملیات خود در طول فصل 11 رسیدگی است.

“امروز اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه اسکله 1 با زمان بیشتر و انعطاف پذیری مالی را به عنوان ما در حال حاضر کار برای باز کردن اضافی ارزش برای ذینفعان از طریق فروش شرکت” اسکله 1 مدیر عامل و رئیس امور مالی رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت. Riesbeck های اجرایی با قبلی شرکت turnarounds پیوست, Pier 1 تابستان گذشته.

تد گاوین خرده فروشی ورشکستگی متخصص و شریک مدیریت از شرکت مشاوره گاوین/Solmonese گفت: او نمی خرید در اسکله 1 در بیش از یک دهه.

“مردم شده اند صحبت کردن در مورد اسکله های 1 به سمت ورشکستگی برای چند سال در حال حاضر. آنها بسته فروشگاه های آنها به تلاش برای پیدا کردن یک مشتری ثابت پایه آنها تلاش کرده ایم با کاهش فروش” گاوین گفت.

اسکله 1 تاسیس شد و در سال 1962 در کالیفرنیا که در آن ساخته شده نام خود را به فروش بخور beanbag صندلی و دانه های عشق. این شرکت به تگزاس نقل مکان کرد در سال 1966 و رفت و در سال 1970.

اما در سال های اخیر آن را تلاش برای جلب مشتریان به آن اغلب تنگ و به هم ریخته فروشگاه. این شرکت شده است در تلاش برای ساده کردن آن کالا, بهبود فروش آنلاین و جلب مشتریان جوانتر بود اما یک صعود دشوار. روز دوشنبه در اسکله 1 فروش بود پرزدار مخملی صندلی برای فروش با قیمت $399 در وب سایت خود را. هدف ارائه یک مشابه برای $214.

در اخیر سال مالی به پایان رسید که در ماه فوریه 2019, Pier 1 گزارش فروش $1.55 میلیارد دلار است. که 18% از 2015. اسکله 1 فروش سقوط 13 درصد به $358 میلیون نفر در آن در سه ماهه اخیر که به پایان رسید Nov. 30.

ماه گذشته, Pier 1 اعلام کرد آن را خواهد دید 450 فروشگاه از جمله تمام فروشگاه های خود را در کانادا. این شرکت همچنین بسته شدن دو مراکز توزیع. اسکله 1 نمی گویند که چگونه بسیاری از مشاغل را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

اسکله 1 سهام کاهش یافته است 45 ٪ از زمان آغاز سال است. آنها در بسته $3.58 هر سهم در روز جمعه.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>