وانت بازیکنان بسکتبال قرنطینه در شیوع از دست داده اند خود را در دادگاه و جامعه

“این فقط نشسته وجود دارد. آن را انجام می دهند چیزی که باید آن را در بسکتبال بدنسازی در کیسه های آماده برای رفتن به ترکیه زاغه” گفت: Athmer, 32. “اینجا جایی است که باید باشد.”

برخی مانند Athmer که نقل مکان به منطقه یک دهه پیش و احساس متصل شود تنها زمانی که او عضو گروه پارک ها و تفریح لیگ از دست داده اند و جامعه خود. دیگران از دست رفاقت و برادری آنها در بر داشت در دادگاه است. و برخی — مانند فرخ سلیم که عشق وعاشقی با بسکتبال شروع در میلواکی — باید از دست آنها فرار کنند.

“که در آن شما می گویند ورزش می تواند شکستن موانع و تمام است که آن را واقعا شروع به درست در مورد من گفت:” 49 ساله Saleem که در حال حاضر زندگی در مریلند است. “با بودن قادر به نشان می دهد من می توانید بازی بسکتبال درست مثل هر کس دیگری نوع مجاز به جذب بهتر و نمی شود که:” چه کسی است که عجیب و غریب پوست قهوه ای پسر در مدرسه ما?’ “

Saleem داستان طنین انداز با بسیاری از مسلمان آمریکایی که با بازی او از سال 1997. او شروع به سازماندهی یک اجرا از یک شبکه از دوستان شما و دوستان دوستان شما. در طول سال بیش از 150 نفر در نظر گرفته شده اند دادگاه در صبح یکشنبه در رنگ شعبه در مونتگومری است. به طور منظم دریافت لقب. وجود دارد “کاپیتان پاکستان” “Charmin نرم” و “ImRon جیمز” هر چند Saleem نیست یک فن از این یکی. “او هیچ چیز نزدیک است که به,” او گفت:. “من فکر نمی کنم هر کسی باید خود را نسبت به پادشاه است.”

در خارج وجود دارد, Saleem که کاپیتان یکی دیگر از آستین در حال اجرا بازی در چهارشنبه ندارد به حمل خود را به عنوان خفیف ادب شوهر, پدر, از دو و حرفه ای آن است. او را تبدیل به “Kooky Farrukhy” این نام کاربری دوستان خود را به او داد پس از تماشای Saleem با شدت بهم زدن سر خود را در برابر یک بلوک سیمان دیوار پس از او از دست رفته یک شات و یا از بند باز کردن یکی از NSFW مطالب.

“این جایی که من هستم اجازه اساسا تبدیل به یک ملوان و پرتاب کردن هر f-bomb است که من می خواهم به پرتاب و انتشار هر احساسی که من می خواهم به انتشار” سلیم گفت.

سلیم خود اعلام کرد پیر مرد از این گروه نمی دانند که چگونه بسیاری از بازی ها او را ترک کرده است. او پشت بد creaky زانو و پا درد. این قرنطینه او مظنون در تلاش است تا او را مجبور به بازنشستگی زود هنگام. Saleem جهات اجتماعی فاصله قیمومیت در مریلند اما با بسکتبال زندگی در معرض خطر او اشتیاق برای دادگاه.

“از آن پس بخشی از DNA ما و بنابراین بخشی از خون ما است. ما نمی تواند بدون زندگی می کنند پخش هر یکشنبه,” او گفت:. “با تمام این coronavirus چیز … از همه چیزهایی که ما در حال برخورد با کار و خانواده را تضمین می کنم اگر شما بخواهید 10 بچه ها, بازی بسکتبال است که احتمالا بزرگترین ضربه را ما همه احساس در حال حاضر.”

اشتباه نکنید, بازیکنان نمی گم وانت بازی برای کیفیت بازی. اگر چه بسیاری از ضرب و رها کردن صدها هزار دلار در یک سال فقط به اجاره سرپوشیده دادگاه بازی های خود را آینه بسکتبال در آن ابتدایی ترین. بازیکنان راه رفتن به عقب در دفاع ورزشکاری اختیاری است و همیشه وجود دارد که مانند دیلن آزبورن 25 ساله افسر پلیس در رونوک که جک تا بیش از حد بسیاری از بد threes.

هر زمان که او تا به حال زمان زیادی را نزدیک به سه ساعته به یک کلیسا در لبنان, Va., به بازی در یک ساعت 6 صبح وانت بازی که زد سه بار در هفته. اما در میان گسترش ویروس کلیسا و سالن بسته اند. این روزها او شده گذشت زمان توسط binge-تماشای لذت گناه با همسر خود.

“متاسفانه من به تماشای ‘ببر پادشاه” در Netflix بکشد زیادی دارد.” “اگر شما می خواهید به زباله حدود هشت ساعت از زندگی خود را, آن را سرگرم کننده اما آن را — uhmmm.”

آزبورن نتواند روابط بیش از هر چیز دیگری است. قبل از هر اجرا بازیکنان را جمع آوری در نیمه دادگاه و دست نگه دارید. نه هر کس با حضور در کلیسای اما همه آنها هنوز هم تعظیم سر خود را.

“در 6 ساعت در سه شنبه, پنج شنبه ها و شنبه شما می توانید تضمین می کنند ما قصد داریم به دعا بیش از خود را خانواده های ما در حال رفتن به دعا برای همه وجود دارد” آزبورن گفت. “آنها به علاوه یک نوع از مردم است.”

وجود حس تعلق از طریق تجربه مشترک بسکتبال وانت که در آن غریبه ها تبدیل به هم تیمی و هم تیمی تبدیل شدن به دوستان. در دنور چندین بسکتبال یتیم تبدیل شده اند و نزدیک تر از آن است.

Corrigan Blanchfield فارغ التحصیل از دانشگاه ویرجینیا و در سال 2017 به نقل مکان کرد دنور که در آن او نمی تواند پیدا کردن کامل و دادگاه بازی در هر نقطه. اما حدود دو سال پیش او تصادفا در سراسر یک دادگاه در گوشه ای از شرق خیابان 18 و هومبولت خیابان و کم کم دیگران نشان داد تا وجود هر پنج شنبه بعد از کار به او بپیوندند.

این بچه ها را تبدیل به چیزی از یک خانواده به Blanchfield: “توپ” ، زمانی که او می شود یک بازیکن اطلاعات تماس Blanchfield می افزاید: آنها را به تلفن خود را با نام خود و “توپ” به عنوان ذکر شده به نام آخرین. وجود دارد در حال حاضر 12 “توپ” در تلفن خود.

“وجود دارد یک چت گروهی با … یک پسر از مونتانا است. نام او تام است. ما او را دوست دارم و ما قطع تمام وقت” Blanchfield گفت. “من هنوز مطمئن نیستم که از خود نام گذشته.”

هر چند Blanchfield نمی دانم برخی از ورزش دوستان هویت واقعی او می داند که اشتهای خود را به خوبی. آنها یک سنت هفتگی: دوشنبه شب از hoops و به دنبال آن 6 دلار همه شما می توانید خوردن بال. تام “توپ” می رود برای بوفالو در حالی که Nate “توپ” به نفع خشک مالش.

“ما خورده و مقدار زیادی از بال با هم” Blanchfield گفت. “[I] نمی توانید صبر کنید برای هومبولت.”

اما صبر کنید همچنان ادامه دارد. شیوع کشیده تا به در و ورزشگاه و دادگاه های ترسناک خالی تعطیل توسط یک ویروس است که گرفته شده زندگی می کند و نمی تواند مراقبت کمتر در مورد بسکتبال.

Athmer نشده است در داخل پناهگاه ترکیه زاغه مرکز تفریح و سرگرمی و یا بازی کردن با خدمه اش در هفته. او بانکر هیل Bulldogs با نام بعد از خیابان و خانواده اش, حیوان خانگی — تشکیل شده از یک مدافع عمومی رادیو مهندس دکتر که زندگی در شمال ویرجینیا و چند تن از معلمان از مدرسه خود را در کلمبیا ارتفاعات آموزشی دانشگاه. یک زن و شوهر از بچه ها باید خرد خود را ACLs. Athmer حتی صرف نه ماه در حاشیه با پاره آشیل. اما آنها همیشه دوباره برای اطلاعات بیشتر.

“من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام اگر من پاره پاره من آشیل و گفت:” من نمی توانم بازی کنم,’ ” Athmer گفت. “این بخشی از دی سی زندگی در حال حاضر. هر شنبه که مقدس دوشنبه, من قصد دارم به بازی hoops و در صورتی که از من گرفته شده بخشی از منطقه تجربه است از من گرفته شده.”

Athmer صدا را تسریع عجایب هنگامی که آن روز خواهد آمد که او را پمپ هوا را به توپ خود را و دزدکی حرکت کردن را به یک زمین بازی.

“من antsy در حال حاضر فکر کردن در مورد آن چرا که ما در حال بازی برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:. “من از دست رفته آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de