فیلیس جورج یک جنبهی پیشگام تبحر یک دنباله برای زنان در ورزش پخش

به عنوان ESPN هانا طوفان قرار داده و آن را “کسی برای اولین بار” و در سال 1975 بود که جورج که در پیوست برنت Musburger و از Irv صلیب (و بعد جیمی “یونانی” اسنایدر) در “NFL امروز.” او یک “true پیشگام که با نزدیک شدن به او با شور و شوق همدلی و طنز” طوفان توییتی. “او خودش بود-جذاب و خنده دار … به او کمک کرد تا مخاطبان ارتباط با برخی از چهره های ورزشی از روز است.”

جورج که خانواده گفت: او درگذشت پنج شنبه در سن 70 در Lexington, Ky., بیمارستان از یک اختلال خونی ساخته شده و مردم راحت با این ایده از صدای یک زن در پخش برنامه های ورزشی و استخدام او “تغییر چهره ورزشی تلویزیون و” نیل Pilson جمهور سابق CBS Sports, آسوشیتدپرس گفت.

رئیس جمهور تهمت ستایش جورج در صبح روز یکشنبه در تماس تلفنی با او را “یک فرد بزرگ و پیشگام برای زنان در تلویزیون است.” Pilson گفت که “او باز بودن و شور و شوق ساخته شده است که او با ارزش مشارکت کننده.”

“او نمی ادعا می کنند که بدانید مقدار بسیار زیادی درباره ورزش, اما او می دانست که در مورد مردم به همین دلیل است که مصاحبه های او طنین انداز,” او اضافه شده است. “او می تواند انجام بهترین مصاحبه با ورزشکاران و اعضای خانواده. او یک فرد گرم و آمد که از طریق این مجموعه و در مصاحبه ها.”

از وجود دیگران می تواند نقش خود را و آن را خود به خود. آن را به اندازه کافی در پخش صندلی; به عنوان Billie Jean King پرسیدم دید مهم است.” McManus رئیس CBS Sports, به نام او “یک آیکون در ورزش پخش میباشد.”

CBS Sports شد یک ثابت زمانی که او استخدام شد اما به عنوان طوفان گفت: آن زمان های مختلف.

“مردم ناراحت کننده با ایده از دیدن یک زن در تلویزیون صحبت کردن در مورد ورزش در یک نقش برجسته,” طوفان گفت: با توجه به AP. “اما کسی که برای اولین بار. من به او احترام زیادی برای او واقعا شجاعت. او تا به حال برای قرار دادن خودش در خارج وجود دارد. فیلیس جورج چیزی خارج از عرف. و من برای همیشه سپاسگزار او پیشرو در راه است.”

حتی اگر او نمی شکستن بازی نوار او چیزی مهم تر به صورت حرفه ای و برای چه ورزشی را تبدیل به: او یک چهره بازیکنان و نشان داد که سرگرمی بود و بخش بزرگی از ورزشکاری. او coaxed آشکار شخصی قطعه از راجر Staubach گرفتن Dallas Cowboys Hall of Famer می گویند او لذت می برد فیلم به عنوان بسیاری به عنوان رقیب جو Namath “تنها من آن را انجام دهد با یک دختر.”

Musburger توییتی که جورج دنتون Tex., مادری که همچنین اولین بانوی کنتاکی در طول ازدواج به پایان رسید که در سال 1998 “را دریافت نکرده تقریبا اعتباری به اندازه کافی برای باز کردن ورزش پخش درب برای ده ها تن از زنان با استعداد است که در زمان او منجر شود و افزایش یافت. مردمی — مردان و زنان — راحت شد با فیلیس صحبت کردن در مورد ورزش مورد علاقه خود را. و در نیویورک و فیلادلفیا و واشنگتن آنها او را دوست داشتم با وجود Dallas Cowboys تعصب! RIP Phyllis. از Irv عبور و من از صمیم قلب.”

در سال 2017 ESPN بث Mowins شد اولین زن به تماس یک فصل به طور منظم بازی NFL در 30 سال, و او گفت: TheFootballGirl.com (از طریق ESPN) که این اهمیت زمانی که او در تلویزیون و “وجود دارد یک زن صحبت کردن در مورد فوتبال است. این چیزی است که من کشیده شده است. من مانند ورزش و خواهم به صحبت می کنید پس این دو با هم مخلوط کاملا.”

جورج صرف سه فصل در نشان می دهد و سپس در بازگشت از 1980 تا 1983. او نیز تحت پوشش اسب مسابقه به میزبانی سرگرمی نشان می دهد “مردم” و co-لنگر “CBS اخبار صبح.”

“زندگی چیزی است که شما آن را” جورج گفت: در سال 1985 (از طریق سی ان ان). “این چیزی است که من در سراسر کشور سخنرانی ، چرا که اگر آن اتفاق می افتد برای من این اتفاق می افتد به شما و شما و شما.”

برای تعداد بی شماری از زنان در روزنامه نگاری ورزشی امروز آن را انجام داد.

“هنگامی که شما برای اولین بار شما یک پیشگام” جورج گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 1999. “من احساس نمی دونسته که فیلیس جورج بود. آنها مرا به عنوان یک دوشیزه سابق امریکا یک نماد است. من نمی تواند کمک کند چگونه نگاه می کنم اما در زیر سطح من یک زن سخت کار. اگر من تا به حال ساخته شده است که کار زنان در نهایت آمده اند به sportscasting اما آن را گرفته اند آنها طولانی تر است.”

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>