حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

نمایی از برج نگهبانی در اردوگاه مرگ سوبیبور در اوایل تابستان سال 1943. دو زندانی دیده می شود در میان چوب شمع در سمت چپ. دو کمکی ماموران نظارت بر محیط.

برلین — مورخان در آلمان کشف کرده اند صدها نفر از عکس ها از بدنام اردوگاه مرگ سوبیبور و کلیدی دیگر سایت ها در نازی مرگ ماشین stashed برای چند دهه در آلبوم متعلق به اردوگاه معاون فرمانده و در اتاق زیر شیروانی و کابینت خانه و خانواده.

قبلا تنها دو عکس از سوبیبور وجود داشته در آرشیوی رکورد. اس اس با بولدوزر تخریب اردوگاه مرگ — در یک باتلاقی پوشیده شده از درخت در منطقه حدود 120 مایلی جنوب شرقی ورشو — برای پنهان کردن شواهد از جرم قتل.

مورخان مجبور به تکیه بر توصیف سوبیبور از نازی عاملان و یک تعداد انگشت شماری از بازماندگان یهودی که دقیق در یک محیط متراکم از درختان 50-پا گسترده ای میدان مین فراتر از سیم خاردار و یک مسیر باریک به عنوان شناخته شده “لوله” که متصل پذیرش به اتاق های گاز.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

حصار در ورودی سوبیبور بود با شاخه های درخت به استتار جرم قتل عملیات.

عکس ها در برلین روز سه شنبه پس از 75 سالگرد آزادسازی آشویتس برای اولین بار نشان می دهد SS رهبران و کمکی در سوبیبور.

[بازماندگان هولوکاست خوانده شده را علامت 75 سالگرد آزادی آشویتس]

تصاویر نه سند جنایات که در ادامه وجود دارد — چگونه در یک دوره 17 ماه حداقل 167,000 یهودیان کشته شدند در اتاق های گاز بدن خود را بعد از آن سوخته بیش از یک کوره ساخته شده از آهنگ های راه آهن.

بلکه مورخان در آلمان و واشنگتن توصیف تصاویر به عنوان یک ویرانگر یادآوری چگونه زندگی رفت و در میان صنعتی قتل است. این عکس ها نشان می دهد لبخند زدن, آلمانی, افسران نما با حیوانات گرنجر و گوش دادن به یک آکاردئون بازیکن. برخی از sip در کریستال عینک احتمالا سرقت از قربانیان خود را.

“این واقعا نگران کننده است” گفت: Andreas Kahrs یک مورخ با استانیسلاو Hantz مرکز آموزشی در آلمان کمک کرد که جمع آوری و تجزیه و تحلیل عکس. “شما هرگز حدس می زنم که این افسران اس اس نوشیدن شراب و آبجو وجود دارد در سوبیبور. سپس شما متوجه این زمینه. شما می دانید که آنها در حال picnicking احاطه شده توسط وسایل یهودیان آنها را به قتل رساندند.”

یک عکس ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از سقف اتاق گاز در سوبیبور همراه با یک ساختمان که در آن زنان یهودی مجبور به تراشیدن سر خود را. دیگر نشان می دهد که خوش خیم ورودی اردوگاه مرگ که در آن یک حصار پر شده با کاج شعب تحت الشعاع آنچه که اتفاق می افتد در داخل. یک سوم را نشان می دهد افسران اس اس و grinning در پاسیو از ظروف سرباز یا مسافر سالن شناخته شده به عنوان “کازینو.”

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

اس اس پرسنل از جمله فرمانده فرانتس Reichleitner و معاون فرمانده یوهان Niemann جمع آوری در پاسیو در سوبیبور در سال 1943 نوشیدن از عینک مورخان می گویند می تواند به سرقت رفته از قتل یهودیان.

“داشتن یک ساعت یک مبارک در میان توده قتل” اشاره کرد ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست مورخ ادنا فریدبرگ که مرور عکس ها.

تمام گفته مورخان جمع 361 عکس از جمله 62 از سوبیبور. این تصاویر متعلق به یوهان نیمان و یکی از افسران اس اس در اردوگاه مرگ که مستند خود را از طریق صفوف افزایش رایش سوم در دو آلبوم عکس: یکی محدود در چرم مصنوعی برجسته با نام قبلی خود اس اس واحد دیگر با یک تصویر از یک کشتی قایقرانی بر روی جلد.

او در اکتبر سال 1943 زمانی که 600 زندانیان باقیمانده در سوبیبور صحنه شورش و کشتن بیش از یک دوجین آلمانی افسران و کمکی سپاه پاسداران است. Niemann اقدام فرمانده در آن زمان بود و اغوا به خیاط بازداشتگاه با وعده یک ژاکت چرمی و به قتل با تبر به سر.

پس از یک قهرمان تشییع جنازه اموال خود را فرستاده بودند به همسرش. این عکس ها به نور آمد از طریق یک مورخ آلمانی هرمان آدامز بود که تحقیق Niemann نقش در هولوکاست و رسیده به فرزندان او. Neimann نوه توافق برای ایجاد عکس های عمومی و در دسترس برای تحقیقات تاریخی و آدامز دست آنها را به استانیسلاو مرکز در سال 2015. یک تیم تحقیقاتی در بر داشت بیشتر عکس ها و اسناد در سال گذشته است.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

Niemann, مرکز به شمار در تابستان 1940 در خارج از یک ساختمان در آلمان که در آن افراد با معلولیت و بیماری های روانی از جمله کودکان شد “معدوم” توسط نازی ها.

این تیم تماس موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده خواهد شد که با توجه به عکس اصلی به حفظ و مطالعه و به طور بالقوه به نمایش عمومی است.

“ما فک کاهش یافته است چرا که سوبیبور بود واقعا تا به حال شده است مرتب کردن بر اساس از یک سیاه چاله و در اینجا بود که این مستقیم تحت اللفظی لنز به این سایت” فریدبرگ گفت.

عکس ها دنبال Niemann مشارکت در عملیات راینهارد راز SS برنامه ریزی برای نابودی یهودیان لهستان اشغالی ، بیش از 1.7 میلیون یهودی را به قتل رساندند بین سالهای 1942 و 1943.

[لهستانی قهرمان که داوطلب برای رفتن به آشویتس — و هشدار داد که جهان در مورد نازی ها ماشین مرگ]

اوایل در طول جنگ Niemann انتخاب شد برای کمک به “euthanize” افرادی که با معلولیت و بیماری های روانی از جمله کودکان. یک عکس از تابستان 1940 نشان می دهد او فقط در خارج از کشتار با گاز ایستگاه در آلمان را در یک قایق رانی با دو مرد دیگر.

“چرا که او نشان داد او خیلی مایل به تحقق این وحشتناک, وحشتناک جنایات او انتخاب شده بود دوباره گفت:” مارتین Cüppers یک مورخ درگیر در پروژه از دانشگاه اشتوتگارت.

در سال 1942 Niemann فرستاده شد به مرگ بلزک اردوگاه.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

در بلزک مرگ اردوگاه در لهستان اشغالی کمکی نگهبانان از اطراف Trawniki اردوگاه های آموزشی مطرح در محوطه اردوگاه فرمانده در ساختمان. بیش از 5000 غیرنظامی استخدام و اسرای جنگی شوروی آموزش دیده بودند در Trawniki و سپس اعزام به یهودی های یهودی نشین و اردوگاه های مرگ در سراسر لهستان اشغالی ،

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

نیمان به عنوان معاون فرمانده از سوبیبور اغلب استقبال از ورود زندانیان. در اینجا او به شمار سوار بر اسب در ورود شیب دار.

بعد در سوبیبور Niemann نشان داده شده است نما بر روی یک اسب بر روی سطح شیب دار استفاده می شود به حرکت وحشت زده یهودیان از قطار به اتاق های گاز.

“ده ها و ده ها هزار نفر بی گناه انسان رفت و به مرگ خود و برای او این فقط یک مرحله به ژست برای یک غرور شات” فریدبرگ گفت.

Niemann عکس های کمکی از نگهبانان از یک اس اس در اردوگاه های آموزشی در لهستانی در نزدیکی روستای Trawniki به خصوص جذاب به مورخان. تنها تعداد کمی از افسران و کارکنان اردوگاه های مرگ. به جای مورخان می گویند اس اس با اتکا بر مردان از Trawniki به گارد زندانیان و راه اندازی اتاق های گاز.

[چگونه دادستان و مورخان در معرض همدستان نازی ها پنهان در چشم ساده در امریکا]

بیش از 400 Trawniki آموزش دیده سپاه پاسداران خدمت در سوبیبور از سال 1942 تا 1944 گفت: پیتر سیاه, ارشد سابق مورخ در موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده است که با کمک یکی از دانشمندان در آلمان است.

مورخان در آلمان گفت: دو عکس از Trawniki سپاه پاسداران ممکن است شامل متهم نازی همکار جان Demjanjuk بود که denaturalized در ایالات متحده و فرستاده شده به آلمان در سال 2009 به دادگاه برای اقدامات خود را در سوبیبور. Demjanjuk محکوم شد در سال 2011 و محکوم به زندان برای نقش خود در قتل بیش از 28,000 یهودیان در اردوگاه مرگ. او یک سال بعد در حالی که پرونده در دادگاه تجدید نظر.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

مورخان در آلمان می گویند متهم نازی همکار جان Demjanjuk ممکن است در وسط ردیف جلو در این تصویر از Trawniki مردان در سوبیبور در بهار سال 1943. ایالات متحده مورخان مطمئن نیستید که در مورد شناسایی.

مورخان در آلمان گفت: آنها با کار کارشناسان پلیس آلمان به سعی کنید به شناسایی Demjanjuk. مورخان در واشنگتن که بررسی این عکس ها گفت: آنها مطمئن نیستید در مورد شناسایی و تصاویر نیاز به مطالعه اضافی.

“این که آیا یا نه آن را Demjanjuk احساس تقریبا بی ربط به من در زمانی که ما به یاد داشته باشید که او یکی از هزاران نفر از این افراد” فریدبرگ گفت. “این بسیار آسان است برای ما به نوع پریشان cameo و از دست دادن بینایی از تصویر بزرگ است.”

برخی از عکس های بازیافت توسط مورخان نشان می دهد نیمان و سوبیبور پرسنل در زمینه سفر به برلین. گروه جامعی عکس در معافیت های کنار جاده در باغ آبجو و بناهای تاریخی. آنها همچنین در تصویر بالا-رتبه بندی اعضای هیتلر معاونت.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده آمریکا

کارکنان از اردوگاه مرگ سوبیبور (از جمله معاون فرمانده Niemann, مرکز را در زمینه سفر به برلین.

“بازگشت آنها به اصطلاح طبیعی جهان, اخلاق, از, خانواده, بیشتر, انسان, راه های انجام کارهایی و سپس بازگشت و ادامه داد: انجام این کشتار انسان” فریدبرگ گفت.

تنها حدود 50 زندانیان یهودی جان سالم به در سوبیبور.

رنا اسمیت که پدر توماس Blatt, فرار در 16 و رفت به صرف زندگی خود را در صحبت کردن و نوشتن در مورد سوبیبور گفت: به تازگی کشف کرد عکس های او را با توجه به یک “عمیقا احساس شخصی از اعتبار.” Blatt که مستقر در کالیفرنیا درگذشت 2015 در 88.

“در طول عمر خود او را به تلاش برای تغییر تاریخ — مردم میپرسند:” آیا این واقعا اتفاق می افتد ؟ آن را واقعی است؟’ آن را عمیقا نگران کننده به او” اسمیت گفت. “عکس شواهدی می افزاید: امنیت برای انتقال از حافظه است. این خودرو از درک برای نسل های آینده است. من فکر می کنم آن را به او امیدواریم.”

Cenziper گزارش از واشنگتن است. آلنا Prcela دانشجویی و روزنامه نگار در دانشگاه نورث وسترن را Medill تحقیقاتی آزمایشگاه کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

اول حمل و نقل از یهودیان در آشویتس بود 997 دختران نوجوان است. چند جان سالم به در برد.

رهبران جهان تشکیل در بیت المقدس به یاد داشته باشید هولوکاست و مقابله با یهودی ستیزی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im