دو تحولات ممکن است به طور تصادفی.

حتی به عنوان لیگ و اتحادیه بسته در یک قطعنامه — که هر دو منجر به یک قرارداد برای یک فصل به طور منظم از بین 60 و 70 بازی در سال 2020 آغاز در اواخر ژوئیه یا یک لیگ-اعمال برنامه نزدیک به 50 بازی در غیاب یک معامله — کسانی که به ایران آمد و با درک ضمنی که رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی که از بعد از ظهر جمعه تا به حال بالقوه برای از خط خارج شدن هر طرح.

روز جمعه اخبار فیلیز’ کمپ اول شناخته شده شیوع کروناویروس برای MLB تیم ممکن است محکوم 2020 فصل بیس بال, اما به نظر می رسد شده اند به اندازه کافی از یک شکست برای هر دو طرف به یک گام به عقب و داد گام های بعدی خود را.

آن را نیز یک یادآوری جدی از چقدر دشوار خواهد بود برای تیم, ورزش, بازی بیس بال, شامل, به متوقف کردن هر نوع برنامه در میان این جهانی و همه گیر. در حالی که لیگ و اتحادیه چانه زدن بیش از شرایط نجومی و پول هر طرف دریافت آن است که این ویروس که در نهایت تصمیم می گیرید چه مقدار — یا — بیس بال برگزار خواهد شد در سال 2020 است.

میزان فیلیز شیوع این اخبار بود که اولین گزارش NBC Sports فیلادلفیا و بعد از تایید توسط تیم ناشناخته بود که از بعد از ظهر جمعه. هشت آزمون مثبت از یک دسته از 16 کل آزمون و دیگری 32 کارکنان از جمله 20 عمده و جزئی-بازیکنان لیگ بودند و منتظر نتایج. هیچ یک از پرسنل تحت تاثیر قرار شده است. تست اضافی انجام شده در خانواده های کسانی که به طور بالقوه آلوده و تماس با ردیابی جریان بود.

“فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما,” فیلیز مدیریت شریک جان میدلتون در بیانیه ای گفت: “و به عنوان یک نتیجه از این مورد تأیید همه امکانات در ویکی بسته شده اند به طور نامحدود و … بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی هستند.”

تورنتو بلو جیز نیز گزارش خود را تعطیل بهار آموزش ستاد در Dunedin, Fla., حدود شش مایل از فیلیز’ تسهیلات پس از یک بازیکن به نمایش گذاشته علائم کروناویروس. با توجه به ESPN آبی جیز بازیکن در سوال به تازگی صرف زمان با بازیکنان در فیلیز’ minor league سیستم.

پرسنل از تیم ها در سراسر این ورزش شده بود بسیج در روزهای اخیر با پتانسیل که اقتصادی مقابله با پایان تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به اردوگاه باز کردن در هفته آینده — آغاز با اجباری coronavirus آزمون برای تمام پرسنل — یا در بهار آموزش هاب در آریزونا و فلوریدا و یا در تیم فصل به طور منظم صفحه اصلی شهرستانها. بسیج باعث شد در بخشی از کمیسر راب مانفرد اعلام ژوئن 10 که “صراحت” وجود دارد خواهد بود یک فصل بیس بال در سال 2020 — نظرات او رفت و پنج روز بعد.

اما در تبادل عصبانی نامه بین MLB و اتحادیه وکلا در آخر هفته گذشته, به عنوان تنور مذاکرات رشد بیشتر تیره و تار و تلخ آمد وحی که “چند” بزرگ لیگ بازیکنان و کادر فنی تا به حال آزمایش مثبت است. معلوم بود که آیا هر یک از این موارد ناشی از فیلیز.

“گسترش COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور در طول هفته گذشته و این واقعیت که ما در حال حاضر می دانم چندین 40-مرد فهرستی از بازیکنان و کارکنان که آزمایش مثبت افزایش یافته است خطرات مرتبط با شروع بهار آموزش در چند هفته آینده” MLB معاون کمیسر دن Halem نوشت: به این اتحادیه در نامه ای 15 ژوئن.

قابل توجه MLB شده است با تمرکز بر یک برنامه ریزی برای تیم به بازی در خانه خود ورزشگاه ها در هر کجا که ممکن است با تیم های گروه بندی جغرافیایی به قطع در سفر. این غرفه در مخالفت با برنامه های دنبال شده توسط NBA, WNBA و MLS به کار در محافظ قرنطینه “حباب” موجود در یک محل.

در اوایل تکرار از یک سال 2020 برنامه ریزی MLB کاوش حباب حالات در آریزونا و سه جانبه طرح در آریزونا و تگزاس و فلوریدا, اما در نهایت معطوف به خانه-ورزشگاه سناریو. Halem این نامه نشان داد که تغییر آمد باعث از بازیکنان است.

“لطفا اجازه دهید ما می دانیم انجمن نمایش در quarantining بازیکنان در لیگ-تایید هتل ها (مانند NBA دنیای دیزنی مدل) زمانی که آنها هنوز در ballpark اگر شرایط بدتر در طول چند هفته آینده. (شما به ما گفت در بهار که بازیکنان مخالف بودند که سناریو به همین دلیل است که ما به بررسی سناریوهای جایگزین, اما اجازه دهید ما می دانیم اگر آن موقعیت تغییر کرده است.),” Halem نوشت.

MLB باقی مانده است قاطعانه هر گونه برنامه ریزی برای یک سال 2020 فصل به طور منظم باید این نتیجه تا پایان ماه سپتامبر به طوری که postseason می توان موجود در ماه اکتبر به دلیل ترس از موج دوم coronavirus در پاییز می تواند نیروی postseason را لغو و محروم ورزش آن سودآور تلویزیون درآمد.

فلوریدا, بهار خانه از 15 MLB و فصل به طور منظم خانه Miami Marlins و Tampa Bay Rays دیده است آن coronavirus تعداد سنبله در روزهای اخیر با 3,822 موارد جدید گزارش روز شنبه — یک روز رکورد برای دولت است. در همان روز اخبار جدیدی از فیلیز شیوع NHL Tampa Bay Lightning گزارش تعطیل عملیات که سه بازیکن و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت است.

کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و جورجیا نیز دیده می شود خوشه در coronavirus موارد در روز های اخیر. یازده MLB تیم بیش از یک سوم از لیگ کل بازی در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس.

در همان زمان لیگ و اتحادیه تا به حال هنوز برای رسیدن به توافق بر سلامت و پروتکل های ایمنی برای پخش در میان همه گیر هر چند هر دو طرف در زمان های مختلف نشان می دهد یک توافق نزدیک بود. اساس این مذاکرات بود 67-صفحه پیشنهاد از MLB پوشش مسائل مانند تست و اجتماعی فاصله و تماس برای هر کسی که تست مثبت به قرنطینه و دور از این تیم است.

اما در عین حال به یک پروتکل تعیین شده برای برخورد با شیوع گسترده. روز جمعه فیلیز’ بیانیه ای به پایان رسید با یک شوم توجه داشته باشید که هیچ تضمینی در خصوص 2020 های نجومی:

“از نظر پیامدهای شیوع بیماری در فیلیز’ 2020 فصل” تیم گفت: “باشگاه مدال باور آن است که خیلی زود به می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات