مانیل فیلیپین — فیلیپین مطلع ایالات متحده در روز سه شنبه آن در نظر گرفته شده برای پایان دادن به یک عمده پیمان اجازه می دهد نیروهای آمریکایی برای آموزش در این کشور در جدی ترین تهدید به پیمان خود را داد رئیس جمهور رودریگو Duterte.

وزیر امور خارجه Teodoro اهسته جونیور گفت: در یک صدای جیر جیر مانیل اطلاع از فسخ بازدید از نیروهای قرارداد دریافت کرده بود توسط معاون رئیس ماموریت در سفارت آمریکا در مانیل. او حاضر به ارائه جزئیات دیگر در این مرحله شدید “به عنوان یک دیپلماتیک حسن نیت ارائه میدهد.”

اهسته به امضا توجه کنید در دستور Duterte که اغلب مورد انتقاد آمریکا از سیاست های امنیتی در حالی که ستایش کسانی که چین و روسیه با وجود نظامی فیلیپین نزدیک تاریخی روابط با همتای آمریکایی خود است.

در سنا در جلسه هفته گذشته در جزیره هشدار داد که abrogating امنیت توافق با واشنگتن را تضعیف می کند فیلیپین امنیت و پرورش پرخاشگری در مورد مناقشه دریای چین جنوبی است. حضور نظامی آمریکا در این آبراه استراتژیک دیده شده است به عنوان یک وزنه تعادل حیاتی به چین که ادعا می کند تقریبا کل دریای.

اهسته پیشنهاد یک بررسی از توافق برای حل مسائل به جای abrogating آن است. فیلیپین دفاع و مقامات نظامی نیست بلافاصله پس از صدور هر گونه واکنش به این دولت حرکت می کند.

فسخ از سال 1999 توافق خواهد اثر را 180 روز پس از واشنگتن دریافت مانیل متوجه اما هر دو می تواند تصمیم به حفظ این پیمان در طول دوره انتظار فیلیپین مقامات گفت.

Duterte تهدید به فسخ توافقنامه امنیتی پس از واشنگتن گزارش لغو ویزای آمریکا از یک متحد وفادار دیابت رونالد دلا روزا بود که مربوط به نقض حقوق بشر زمانی که او برای اولین بار اجرا رئيس جمهور مرگبار مبارزه با مواد مخدر سرکوب به عنوان رئیس پلیس در سال 2016.

هزاران عمدتا فقیر مظنون کشته شده اند تحت anti-مبارزه با مواد مخدر Duterte راه اندازی شد وی در اواسط سال 2016 هشدار دهنده در ایالات متحده و دیگر دولت های غربی و حقوق بشر ناظران.

Duterte به آمریکا یک ماه برای بازگرداندن دلا روزا ویزا اما مقامات ایالات متحده باید به صورت عمومی در واکنش به فیلیپین رهبر تقاضا است.

اهسته مشخص شده در هفته گذشته تلویزیونی سنا شنیدن آنچه او گفته شد بسیار مهم امنیت تجاری و اقتصادی مزایای این توافق فراهم می کند. ایالات متحده در دراز مدت پیمان متحد یک شریک تجاری بزرگ و بزرگترین کمک های توسعه دهنده به فیلیپین.

“در حالی که فیلیپین دارای حق فسخ VFA در هر زمان و تداوم این توافق تلقی می شود بیشتر به نفع فیلیپین در مقایسه با هر predicates شد آن را به فسخ” اهسته گفت.

پیمان شناخته شده توسط مخفف آن VFA زمان اثر در سال 1999 به طور قانونی اجازه ورود نیروهای آمریکایی همراه با کشتی های نظامی ایالات متحده و هواپیما به فیلیپین برای آموزش های مشترک با نیروهای فیلیپینی.

جداگانه دفاع پیمان پس از امضا توسط متفقین در سال 2014 افزایش همکاری های دفاعی که اجازه اقامت طولانی از نیروهای ایالات متحده و مجاز آنها را برای ساخت و حفظ پادگان و انبار و فروشگاه تجهیزات دفاعی و سلاح در داخل پنج تعیین شده فیلیپین اردوگاه های نظامی.

فسخ VFA تاثیر می گذارد بیش از 300 مشترک تمرینات و فعالیت های دیگر در این سال با نیروهای آمریکایی “که نظامی فیلیپین و سازمان های اجرای قانون نیاز به افزایش توانایی های خود را در مقابله با تهدیدات امنیت ملی” اهسته گفت.

ایالات متحده ارائه شده بیش از $550 میلیون دلار در کمک های امنیتی به فیلیپین از سال 2016 تا 2019, اهسته گفت:, و اضافه کرد که ممکن است یک “اثر سرما بر ما روابط اقتصادی” اگر فیلیپین تساوی پایین آن اتحاد امنیتی با واشنگتن است.

نیروهای آمریکایی ارائه کرده اند هوش و آموزش و کمک های اولیه است که اجازه فیلیپین برای مقابله با قاچاق انسان, حملات سایبری غیر قانونی مواد مخدر و تروریسم اهسته گفت: با استناد به چه نظامی ایالات متحده کمک فیلیپینی نیروهای سرکوب فاجعه محاصره گروه دولت اسلامی-تراز وسط قرار دارد شبه نظامیان در جنوب شهرستان مروی در سال 2017.

ایالات متحده حضور نظامی نیز یک عامل بازدارنده به اقدامات تهاجمی در مورد مناقشه چین جنوبی دریای اهسته گفت.

چین و فیلیپین و ویتنام و سه نفر دیگر از دولتهای رقیب ادعا می کند به آبراه استراتژیک.

Duterte اولین تهدید به لغو VFA در اواخر سال 2016 پس از ایالات متحده کمک های آژانس را در خود نگه دارد بودجه برای مبارزه با فقر پروژه های در فیلیپین. 74 ساله رهبر رفت و برگشت در چنین مکان تهدیدات قبل از اما خود عمل دولت در روز سه شنبه شده است جدی ترین نشانه ای تا کنون از قصد او برای بازگشت مجموعه روابط نظامی با آمریکا

گذشته از تهدید به خراب کردن VFA, Duterte گفته خواهد ممنوعیت برخی از سناتور ایالات متحده آمریکا از ورود به فیلیپین. او ظاهرا با اشاره به سناتورهای آمریکایی که به دنبال ممنوعیت نامشخص فیلیپین مقامات از ورود به ایالات متحده برای نقش خود را در ادامه بازداشت فیلیپین مخالفت سناتور. لیلا دی لیما, منتقدان Duterte مرگبار مبارزه با مواد مخدر.

Duterte علنا متهم de Lima دریافت پول از قاچاقچیان مواد مخدر و به نام او بازداشت. د لیما است را رد کرد و این اتهامات را به عنوان ساخته اتهام طراحی شده به پوزه مخالفت تحت Duterte.

Duterte نیز خود محروم مقامات دولت از سفر به آمریکا و رد دعوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیوستن به یک جلسه ویژه رهبر ایالات متحده برگزار خواهد شد برای رهبران انجمن از جنوب آسیا سازمان ملل در ماه مارس در لاس وگاس به گفته سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im