رودخانه ها در حال رفتن به بازی برای یک تیم دیگر از شارژر فصل آینده که شمارش به عنوان مهم همه توسط خود را. شارژر بدون رودخانه به طور کامل مفهوم خارجی به یک نسل از فوتبال ناظران. رودخانه ها در طول زمان به عنوان شارژر کارفرمایی در سال 2006 شروع شد و تمام 224 فصل به طور منظم بازی پس. او 123 پیروزی رتبه نهم در همه زمان فهرست. او outlasted سه مربیان و یکی از شهرستان. این شارژر در وجود از سال 1960 و رودخانه آغاز شده است 24.4 درصد از بازی های خود را.

شارژر رفت 5-11 سال گذشته است. در آستانه ورود به یک استادیوم جدید آن را به اشتراک گذاری با قوچ حق رای دادن ساخته شده است که اساسا هیچ تاثیری در لس آنجلس. رودخانه ها است که شارژر است اما این شارژر را با استفاده از کمی برای 38 ساله کارفرمایی آینده از دست دادن فصل که در حال حاضر موفق به تحریک یک فن پایه آنها نمی رسیدن.

“فیلیپ هنوز هم می تواند رقابت در بالا-استارت سطح و در یک دنیای کامل, شماره 17 خود را کارفرمایی برای همیشه” Telesco گفت: در این بیانیه است. “بدیهی است که ما در زندگی در یک جهان ناقص که در آن تنها ثابت تغییر است.”

چه رودخانه خروج به معنی برای حق رای دادن است که اغلب تند و تلخ اما آنچه در آن حاکی از برای لیگ خواهد طنین انداز فراتر از جنوب کالیفرنیا. NFL در حال ورود به offseason با نادر و شاید بی سابقه تلاقی مجرب عامل رایگان quarterbacks و بسیار به دنبال رهگذران در پیش نویس است.

تام بردی قرارداد است و نشانه های نقطه به او رسیدن به آژانس رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او به عنوان او نزدیک سن 43. رایان Tannehill گذشته دیده می شود quarterbacking تیتان به مسابقات قهرمانی آسیا بازی می تواند یک عامل آزاد است. بنابراین می تواند عروسکی بریج و Jameis وینستون. اندی دالتون و کم نیوتن حق رای دادن ستون در سمت راست خود را ممکن است در نهایت به عنوان علوفه تجاری.

LSU جو نقب زدن است که به احتمال زیاد شماره 1 انتخاب کنید به Bengals و تیم مانور برای پیش نویس آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت پشت آنها را با یوتا دولت اردن نیز عشق وسوسه انگیزی اگر کمتر ثابت, چشم انداز.

تمام کسانی که quarterbacks نیاز تیم برای بازی و دهانه وجود دارد خواهد بود حتی در میان تیم نیست در مورد از دست دادن یک کارفرمایی به آژانس. بارگیریها ممکن است تصمیم آنها می تواند به بهبود در Jacoby Brissett حتی پس از او با توانایی در پا بعد از اندرو شانس بازنشستگی. رایان Fitzpatrick بازیکن شما می خواهید خود را در اتاق قفل است در دراز مدت پاسخ در میامی. جان weather underground همیشه بی قرار با quarterbacks و او فقط تماشا Derek Carr نظارت بر یک در نیمه دوم سقوط حق قبل از اظهارات حرکت به یک شهر جدید و یک پایه فن است که باید برنده بیش از.

ساخت یک لیست سنگین بر حدس و گمان و سپس شارژر میهن پرستان, Panthers, دلفین ها Buccaneers, Titans, Bengals, کلت و اظهارات خواهد و یا می تواند با ساخت یک تغییر در کارفرمایی با وارد کردن یکی در حال حاضر در خارج از حق رای دادن.

و حتی ممکن است یک لیست کامل. خواهد شیرها تصمیم متی استافورد گرفته و آنها را تا آنجا که او می تواند و سرگرم تجارت ارائه می دهد در حالی که پیدا کردن آنها در آینده کارفرمایی با انتخاب سوم در پیش نویس ؟ Jaguars فقط امضا Nick Foles سال گذشته بالای اجرایی که به امضا او تام کولین رفته است و جکسون ممکن است احساس فشار برای ایجاد یک چلپ چلوپ.

پرستاران هم یک مورد خاص. Drew Brees, 41, هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده نهایی اعلام نیت خود را برای فصل آینده بریج یک عامل آزاد و Taysom تپه محدود رایگان agent. چگونه همه این قطعات متناسب با هم خواهد بود subplot به تماشای.

همه از آن خواهد شد بازی خود را بیش از دو ماه آینده. ما می دانیم که در حال حاضر هر چند که رودخانه را پیدا خواهد کرد یک تیم جدید است. آن را به ارزش است تعجب که چه نوع از محل رودخانه ها در زمان NFL, که در آن یک کارفرمایی توانایی به سرقت متری بر روی زمین و نگه دارید پخش زنده شده است هرگز بیشتر اهمیت است. هنوز هم وجود دارد کمی شک او یکی از 32 بهترین در جهان در آنچه او می کند.

رودخانه ها باعث می شود بسیاری از حس برای خلیج تمپا یک تیم با کشنده گسترده ای از گیرنده های باز پشت مرکز و در بروس Arians یک کارفرمایی پسند مربی که پس از احیا در اواخر حرفه ای, Carson Palmer — یکی دیگر از خوش فکر, بی حرکت عابر. رودخانه ها را توپ کالج در کارولینای شمالی کشور, و اگر Panthers شک نیوتن سلامت و یا به سادگی می خواهید یک راه اندازی مجدد تحت یک مربی جدید شاید رودخانه ها می تواند در یک سال عکاسی برای Carolina.

رودخانه های بعدی تیم ارائه خواهد شد مقدار زیادی از فتنه است. حتی اگر آن را می تواند دیده می شود در آینده به نظر می رسد عجیب و غریب که وجود خواهد داشت یک تیم بعدی برای او که رودخانه ها خواهد لباس پوشیدن غیر از شارژر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im