علامت Loretta ارشد در نورث وسترن در سال 1993 زمانی که Milwaukee Brewers انتخاب او در دور هفتم از بیس بال پیش نویس. او به این جلسه آمد با دیده بانی که پیش نویس او مسلح با اهرم: a $40,000 در سال از K-Mart اجرایی برنامه مدیریت. فیل ریزو strode به دریک هتل در مرکز شهر شیکاگو با تخمیر’ ارائه شد که ناچیز و خود اهرم: یک بطری از آنچه او به نام “Rizz قرمز.” شراب خانگی. بدون برچسب. رنگ پریده رنگ.

“او آن را به نام گل رز’,” Loretta به یاد می آورد این هفته است. “وجود دارد قطعا چند چیز شناور در آن است.”

Loretta امضا شده و او نگه داشته که بطری حتی پس از مایع داخل مدتها بود که از بین میره. آن خاطره شیرین شیرین در افکار بسیاری در بیس بال پس از درگذشت او هفته گذشته در 90.

“من عاشق این مرد گفت:” جری رینسدرف صاحب Chicago White Sox. “وجود دارد فقط برخی از مردم است که شما را به دلیل وجود دارد هیچ [کود گاو] در مورد آنها. او یکی از آن بچه ها.”

“او یک زیبایی است” گفت: Brian Sabean های دیرین مدیر کل San Francisco Giants, “این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد بیس بال و یا به عنوان یک فرد.”

“یکی از نوع” گفت: کریس کلاین به سراغ مدیر اتباع واشنگتن.

فیل ریزو مرگ نیست فقط یکی دیگر از بیس بال قدیمی مرد زندگی خود را زندگی می کردند به طور کامل عبور در. این پایان یک دوران است. علامت این است که هرگز دیگر شسته-از جزئی-لیگ ballplayer تبدیل شهرستان راننده کامیون که شد birddog بیس بال دیده بانی که به پایان می رسد تا افزایش جزئی-لیگ بازیکن که می شود یک دیده بانی که می شود یک مدیر اجازه دهید به تنهایی یک مدیر کل که برنده سری جهانی. که کامیون-راننده-تبدیل-طلایه دار فیل ریزو طلایه را دیده بانی که ارزیابی بازیکنان حرفه ای خود را برای آخرین 38 سال. سوم از چهار فرزند است Mike Rizzo طلایه را طلایه دار خود را که در مورد خود وارد 12th فصل به عنوان مدیر کل اتباع.

“او ساخته شده من چه کسی هستم” مایک گفت: در این هفته قبل از پی پدر خود در شیکاگو در روز پنج شنبه شب قبل از مراسم تشییع جنازه جمعه.

[Phil ریزو پدر از اتباع مدیر کل Mike Rizzo می میرد در 90]

بیس بال پیشاهنگی را به عموم نیست تعریف شده توسط آنها چه کسانی هستند اما توسط کسانی که آنها را دیدم که آنها را امضا کردند. بنابراین گذرا چیزهای که در مورد فیل ریزو: او شیکاگو منطقه و فراتر از آن برای تخمیر و فرشتگان White Sox و یانکی ها دایاموند و اتباع. او امضا Loretta که 15 سال در لیگ های بزرگ و مایک Matheny, یک شکارچی برای 13 فصل است. Right-hander باب Wickman یکی از مورد علاقه خود را. او scouted براندون Webb که برنده لیگ ملی Cy جوان جایزه برای دایاموند

اما کسانی هستند که بازیکنان فیل ریزو scouted. آنها که فیل ریزو شد.

“خدا” Sabean گفت. “از کجا آغاز شد؟”

چگونه در مورد در ابتدا از همه کسانی که در مشاغل?

“مردم بحث در مورد پیشاهنگی بودن حیاتی از بازی گفت:” Loretta که فیل ریزو scouted به عنوان یک مقام ارشد در دانشگاه نورث وسترن. “این چیزی است که من احساس کردم در مورد فیل. Phil من واقعی معرفی به نرم افزار توپ. هیچ کس مانند فیل — جاذبه های سنگین شیکاگو لهجه صحبت کردن در بازی, چگونه به بازی که در آن بازی خوب بازی کردن آن سخت است.”

بیس بال در حال حاضر و برای سال های رفته, پر بحث در مورد ارزش پیشاهنگی. بسیار می توان مقدار, چرا اعتماد چشم و یا روده? زمانی که یک تایمر می گذرد پیشاهنگی طبعا به اطراف نگاه کنید و تعجب “آیا تا به حال یکی دیگر مثل او؟”

“او پرشور در مورد نه تنها این بازی بلکه خانواده و زندگی” Sabean گفت. “او از یک روز رفته بازگشتی ذهنیت است. اما او فقط یک شادی به اطراف است. بسیار تیز هوش بسیار دشوار فرد تا آنجا که او چگونه بازدید چیزهایی یا چه او در برخورد با مسائل است. اما با این که فقط قلب بزرگ.”

یک سختی قلب است. او تمام زندگی فیل ریزو به نام اونا مثل او دیدم اونا. که ممکن است یک چپ دست ضربه outfielder یک وزنه-balling right-hander و یا یکی از خود بچه ها. Harolyn Cardozo, Mike Rizzo دستیار قدیمی خود گفت: داستان های مورد علاقه فیل گفت: در اطراف محور مایک فرود گواهینامه رانندگی خود را. مایک گفت پدرش او را از رفتن به خرید یک موتور سیکلت است.

“برو جلو” فیل خود گفت بچه. “فقط مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی بزرگ برای زندگی است.”

آن فیل ریزو گفت که پسر خود را که بازی خود را حرفه ای — سه سال از کلاس یک توپ است که در آن او ضربه .247 – بود که او را به حرکت در. کسانی که خشن هستند پیام برای تحویل به کار رفته است. اما او همچنین تدریس مایک سراغ طرف — نه فقط چگونه به ارزیابی بازیکنان, اما این پروتکل.

“هنگامی که شما یک جوان طلایه دار حفظ و گوش خود را باز و بسته دهان خود را” مایک گفت. “همه چیز در مورد چگونه به عمل: دریافت ترکیب از هر دو تیم و ارائه آنها را به پیشاهنگی. احترام پیشاهنگی. توجه این بازی است.”

زبان او بود — چگونه برای قرار دادن این ؟ — رنگارنگ. اما او نیز بسیار سخاوتمندانه. یک زن و شوهر از سال پیش کلاین بود سراغ یک بازی در آریزونا سقوط لیگ آورده و نامزدش, Sue. فیل ریزو دیدم آنها وجود دارد. “او همیشه می خواهم آمد و با شتاب به شما توسط ماشین آلات کشاورزی و بگو: بیایید صحبت کنید!'” کلاین گفت. قبل از کلاین می دانستم که چه اتفاقی می افتد, Phil بود آوردن سو به فشار جعبه. او یک نوشابه و صرف آینده نه نوبت آموزش او را به نگه داشتن نمره.

[توماس Boswell: لذت بردن از Mookie بتی, داجرز طرفداران اما جهان سری خشکسالی پایان ندارد در زمستان]

Sabean فکر می کند اولین بار او را ملاقات فیل ریزو بود که Sabean بود تمیز کاری برای یانکی ها در اواخر 1980s و او پرواز به شیکاگو برای دیدن یک چشم انداز در سمت جنوب. جایی بین حقه و حمام Sabean خود را از دست داد کلیدهای خود را در ماشین اجاره. بازی به پایان رسید و او نیاز به صبر کردن برای یک شرکت هرزه می رسند و مشکل را حل کند. یک ساعت و شاید بیشتر منتقل می شود. فیل را ترک نمی کنید.

“او آقای شیکاگو” Sabean گفت. “بنابراین او گفت:” شما با من. شما نمی خواهید در این محله زمانی که خورشید پایین می رود.'”

آنها صحبت بیس بال. “اما او می تواند صحبت در زندگی بیش از حد” Sabean گفت.

“هر زمان که من او را دیدم, ما می خواهم به بحث در مورد بازیکنان اما ما می خواهم به بحث در مورد زندگی به طور کلی” رینسدرف گفت. “چگونه جوان مردم احترام نمی گذارند ما افراد. چگونه بازی تغییر کرده است اما ما عشق واقعی برای بازی.”

این تغییرات می توان آنها را سخت برای تایمر به هضم. اما فیل ریزو نمی خشمگین جوان پیشاهنگی که ظهور در بازی در اطراف او. او مربی آنها.

“او هرگز به دور اطلاعات” کلاین گفت.

“بر خلاف بسیاری از پیشاهنگان او نبود شایعات” رینسدرف گفت.

“اما او می خواهم به شما بگویم آنچه به دنبال” کلاین گفت. “”اگر شما این را در یک پارچ که یک نقص است که ایرادات.’ شما فقط مجبور به نشستن و گوش دادن.”

داده های خود را حرفه ای کمان و این واقعیت است که Mike Rizzo استخدام پدرش به عنوان یک دیده بانی و دستیار دهه گذشته و بیشتر از آن آسان است برای شناسایی این را به عنوان یک اپل-نمی-سقوط-دور-از-روی-درخت وضعیت. کلاین به شام رفت با دو نفر از آنها چند سال پیش — ایتالیایی البته — و نشسته در سراسر جدول از پدر و پسر. هر جمع خود دستمال سفره به پیراهن خود را در همان راه دقیق.

“چه ؟” گفتند. “این است که چگونه ما می خوریم.”

اما آنها نمی دقیق همان فرد است یا نه.

“مایک یک مرد بزرگ بیش از حد” رینسدرف گفت. “اما من نمی خواهد می گویند او شیرین است. فیل شد یک یار. که دست کشیدن بر روی مایک. فیل بود فقط مخصوص مرد است.”

فیل ریزو نیست مهم ترین فرد در بیس بال. اما مرگ او — و از همه مهمتر کار خود را و زندگی خود را — نشان دهنده چیزی است که مهم است. پیشآهنگی را دیده بانی در حال مرگ است ، بیس بال مردم باید به یاد داشته باشید نه تنها آنچه را که آنها به ارمغان آورد اما آنچه که آنها می توانند: یک بطری از شراب قرمز یک بوش و صادقانه به خوبی ارزیابی از چشم انداز است که نمی توان اندازه گیری بدون تجربه و عقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im