“پدر من کاملا مسئول که در آن من در امروز” ریزو گفت: در بیانیه منتشر شده توسط اتباع. “نه تنها راه او به من به ارمغان آورد تا در بازی بیس بال, اما او به من عشق بازی و ما کار کردن با هم برای من برای تبدیل شدن به یک بازیکن خوب است. او به من آموخت که چگونه به کار سخت بود مهاجم پس از آنچه شما می خواهید و آن را انجام داده.”

در مارس 2008, Phil ریزو یکی از هشت عضو از بیس بال حرفه ای پیشاهنگی سالن از شهرت مراسم تحلیف کلاس. یکی از قابل توجه تر سراغ دستاوردهای شد پر کردن اولین گزارش راست دست پارچ براندون Webb و nudging آریزونا دایاموند بکس به انتخاب روزنامه های احتمالی Cy جوان برنده در دور هشتم از سال 2000 پیش نویس است. یکی دیگر قانع کننده Mike Rizzo, در حال حاضر یک سری جهانی-برنده جنرال موتورز سعی کنید سراغ او پس از بازی روز سوسو ،

فیل ریزو صرف 11 سال گذشته به عنوان یک مشاور ویژه به مایک و بقیه از واشنگتن ، مایک تماس بگیرید پدرش پس از بسیاری از بازی ها و اغلب شوخی که فیل رنگارنگ زبان نمی تواند چاپ در روزنامه. آنها صحبت از طریق تلفن پس از اتباع برنده سری جهانی نزدیک به نیمه شب Oct. 30 و مایک teared تا در طول یک ماه دسامبر گفتگو در حالی که بازگویی چت خود را. فیل از شیکاگو جایی که او مطرح مایک زندگی می کردند و در تابستان و پاییز نگه داشته و گفت: “ما آن را انجام داد. . . . ما آن را انجام داد.”

وجود ندارد معمول مشاوره و اشاره گر. وجود دارد فقط یک پدر و پسر با بهره گیری از یک قهرمانی های لحظه ای آنها تا به حال فکر برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im