فیل مایکلسون می خواهد به ‘بازی’ با تایگر وودز یک رویداد سالانه

مایکلسون آماده است تا دوباره آن را انجام دهد.

“اگر چه ببر و من به تیم و در دو بازیکنان جوان تر یا, چه می شود اگر ما به تیم با بازیکنان جوان و باید آن را در سطح بالا گلف رقابت؟” مایکلسون گفت: لس آنجلس تایمز. “من فکر می کنم وجود یک بازار برای آن است. اما شما باید به برخی از شخصیت در آن وجود دارد بیش از حد, بنابراین یک پسر مثل جاستین توماس نشان داد که چگونه خنده دار او است و او را به اضافه کردن مقدار زیادی به یک رویداد است که می خواهم.”

توماس بود یک ضربه بزرگ در پخش نشان داده شده در سراسر ترنر سیستم عامل است. بنابراین بود و Charles Barkley که گفتگوی بورسی با گلف بازان که تن زنده میکروفون خنده دار بود و به نظر می رسید به جرقه بازگشت-نه تجمع توسط مایکلسون و بردی که به پایان رسید تا از دست دادن یک سوراخ به جنگل و منینگ (نه این که هر کسی که واقعا مراقبت).

“من فکر می کنم شما می تواند ویترین بچه ها مثل Steph کاری و مایکل جردن یا تونی Romo و پاتریک Mahomes که همه خوب گلف بازان استعدادهای نخبگان و بزرگان” مایکلسون گفت. “کسانی که شخصیت در حال رفتن به بیرون آمدن با این رویداد است. یا شما می توانید به کسی که دوست دارد بازی و رقابتی است اما واقعا سرگرم کننده مانند لری دیوید و بیل موری. من فکر می کنم که می تواند بدرخشد.”

موفقیت در این مسابقه به مراتب بیشتر برای اولین بار چنین رویداد که در آن مایکلسون ضرب و شتم جنگل در مرگ ناگهانی و ورزشی مجله کسب و کار را به جان Ourand گزارش می دهد که این دو اصل امضا برای بازی در سه نمایشگاه مسابقات با یک بعدی در 12 تا 18 ماه. هر کدام از آنها می تواند بیرون بکشد اما مایکلسون که تبدیل به 50 در ماه ژوئن آن را می بیند به عنوان یک رویداد سالانه و جمع آوری کمک برای خیریه. برایان Zuriff به تلویزیون و فیلم تهیه کننده است که تن به تن این ایده از مسابقات به مایکلسون گفت: این بار که او را دوست دارد “این رویداد برای روز بعد از روز شکرگزاری است.” اولین مسابقه بین مایکلسون و جنگل صورت گرفت بیش از آخر هفته روز شکرگزاری در سال 2018 است.

کلید به عنوان بازی دوم تدریس هر کس حق گرفتن ترکیبی از بازیکنان. روز یکشنبه مسابقه ویژه سرگرم کننده در بحث زباله و حوادث غیر مترقبه مانند بردی تبدیل شدن به یک رسانه های اجتماعی عزیزم زمانی که شلوار خود را تقسیم می شود.

“من نمی دانم آنچه به طور خاص آن را به نگاه مانند آن خواهد بود رقابت در عین حال سرگرم کننده و گرفتن حق مخلوطی از افراد به شخصیت آنها آمد راه Peyton و تام تابیده در یکی از آخرین این,” مایکلسون گفت. “آنها انسانی خود را با بازی گلف در عین حال آنها رقابتی و آنها خنده دار و سرگرم کننده است. به آنها اجازه دهید خود را حس شوخ طبعی آمد. آن را در مورد پیدا کردن ترکیب مناسب از کسانی که رقبا و من فکر نمی کنم ما می تواند دو بهتر بچه ها از کسی که ما تا به حال در Peyton و تام. رفتن به جلو خواهد شد که این چالش است. چگونه ما را بهبود بخشد در آن؟”

اردن خواهد بود یکی از خوشمزه امکان با توجه به گرايش برای قمار در این دوره و خود را قاتل پیروزی-در-تمام-هزینه های روش. کاری را که دوست دارد بازی کرده است با حمایت دانشگاه هاوارد را تیم بازی چندین بار با رئیس جمهور سابق باراک اوباما و کنار هم قرار دادن یک گلف واقعی برای ABC. خود را طرفدار گلف اولین در سال 2017 کاری از دست رفته را کاهش دهد. Romo نمی خواهید به ترک شغل روزانه خود را هر دو. او تلاش کرده و شکست خورده — چند بار به برش را در یک PGA Tour رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>