فیل مایکلسون ‘نمی توانید صبر کنید به ضرب و شتم تایگر وودز در خانه اش در ‘بازی’

“من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به ببر محل و او را به پایین” مایکلسون گفت Golfweek. “ببر فکر می کند او یک مزیت بسیار بزرگ در بازی وجود دارد چرا که او اصرار داشت که این رویداد در خانه اش البته با وجود هر کس دیگری که مایل به بازی آن را در جای دیگر. که خوب است. ما آن را به او و Peyton.”

صدا مانند یک پسر است که پنج عنوان عمده به جنگل 15 و 44 PGA پیروزی به جنگل 82. برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک مرد که موفق به کسب 9 میلیون دلار بازی من با جنگل دو سال پیش. هر چه اتفاق می افتد مایکلسون وعده داده شده هیچ بهانه ای حتی اگر او صدا مانند یک مرد که ممکن است به آنها نیاز دارید.

“این خانه خود را اما تام و من در حال رفتن به پایین وجود دارد و آن را به آنها می کنیم و آن را که هر بار ببر نشان می دهد تا در خانه اش البته او باید یک حافظه بد,” او گفت:.

این رویداد چه می گذرد برای هیجان در گلف در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. تا زمانی که طرفدار گلف بازگشت, بدون, طرفداران ماه آینده در فورت ورث تلویزیون رویداد باید به کافی. از آن خواهد شد در TNT TBS truTV و HLN است و انتظار می رود به منظور بالا بردن حداقل 10 میلیون دلار برای تلاش های امدادی.

این فشار ممکن است در آینده football Hall of Famers. منینگ نقش به 6.4 handicap index, بردی است که در 8.1. (در سوپر باول حلقه بردی آگهی 6-2.) فرمت خواستار نه سوراخ چهار توپ (بهترین-توپ) بازی و پس از آن نه از اصلاح جایگزین عکس. مایکلسون اذعان کرد که وجود دارد خواهد بود “اتفاقات ناگوار” و “عکس های بد” است که می تواند نیاز آنها را به “خنده در خودمان” چیزی است که هیچ یک از آنها را واقعا شناخته شده است. هر بازیکن می پوشند یک میکروفون و سوار خود را در سبد خرید. وجود خواهد داشت هیچ ویلچرهای یا طرفداران در این دوره و وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت برخی از نوع تاخیر با جنگل و بردی شناخته شده برای colorfully ابراز ناکامی های خود را.

“من با بازی تام چند بار. من با او در آگوستا ملی و راهب سر و من او را دیده ام برخی از آمار قابل توجه عکس و من او را دیده ام آمار برخی از عکس های که شما نمی تواند خیلی شگفت زده او ضربه” مایکلسون گفت. “اما او قدرت او بسیار خوب و ور رفتن معمولا او برخورد توپ یک راه طولانی و او را به خوبی با خود کوتاه آهن. اگر من می توانم توپ در بازی من فکر می کنم ما باید یک شانس در پشت و نه اصلاح و جایگزین-شات پلت فرم.”

منینگ بار دیگر نشان داد که استعداد خود را برای کمدی در حالی که سیخ زنی در بردی برای یک حادثه که در آن جدید Buccaneers کارفرمایی سرگردان به اشتباه در تمپا. بردی خودش شوخی مدت کوتاهی پس از آن که او را به جرم “شکستن و ورود” و منینگ با اشاره به سایت “بازی” در این ادعا که “این مسابقات بود که در فلوریدا پس از تام ب-و-E بازداشت.”

“با این مچ پا مانیتور [بردی] نمی تواند ترک دولت” پکتیا میباشد منینگ که 18 سال NFL حرفه ای در سال 2016 به پایان رسید. “ببر و من به کلانتر در تمپا او خواهی بود اجازه رفتن به ساحل پالم به بازی.”

بردی رد شد کمی بیشتر خاردار. اخراج او با اشاره به NFL تغییر حکومت در downfield تماس پس از Indianapolis Colts, Manning تیم در آن زمان به تلخی شکایت در مورد چگونه به New England Patriots بازی خود را گسترده و گیرنده در سال 2004 بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

“امیدوارم بعد از فیل و من برنده” بردی گفت: “آنها نمی سعی کنید به تغییر در قوانین ما و یا ارسال نوار به NFL — من نمی دانم اگر Peyton هنوز هم می توانید انجام دهید که در حال حاضر که او را بازنشسته و سعی کنید به تغییر برخی از قوانین آن را کمی آسان تر از دفعه بعد.”

جنگل گفت: در ماه گذشته که چهار شده بود woofing از گرفتن بروید اما مایکلسون گفت Golfweek که او و جنگل برگزار شده بود پشت در خود را تا سال 2018 مطابقت.

“ببر و من محکم کردن اولین بار,” او گفت:. “که نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد. من فکر می کنم داشتن Peyton وجود خواهد داشت و بخش بزرگی از آن به خاطر او به من می دهد و تام کسی به خشن ، Peyton زمانی که او می آید در شما او آن را در راه خنده دار است که باعث یک خنده از شما به عنوان یک واکنش دفاعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>