PGA Tour بازگشت طرح: به حداقل رساندن خطر با به طور منظم تست هیچ handshakes

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران چهار شنبه, PGA Tour, مقامات گفت: بازیکنان خواهد شد تست شده برای این ویروس قبل از ترک خانه های خود و زمانی که آنها می رسند در سایت فقط یکی از این اقدامات که در محل قرار داده و در تلاش برای از سرگیری فصل 11 ژوئن با چارلز شواب چالش در فورت ورث.

“فقط برای اینکه کاملا روشن است: ما در حال رفتن به بازی اگر ما نمی تواند انجام دهد آن را در یک محیط امن و سالم برای همه ما از تشکیل” گفت: Tyler Denis, PGA Tour, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس عملیات.

تور برنامه ریزی شده اجرا از چهار رویدادها بدون فن — در تگزاس و کارولینای جنوبی, کانکتیکات و میشیگان. آنها خواهد بود به صحنه تحت عنوان “بازگشت به گلف,” پروتکل های که توسعه داده شد و در انتخابات گفت: پس از مشورت با پزشکی و مقامات دولتی. هیچ مجموعه تاریخ اجازه می دهد تا طرفداران به عقب در سایت.

این طرح به شدت متکی بر اجتماعی فاصله نه فقط در میان رقبا و پرسنل پشتیبانی اما حتی در بین بازیکنان و ویلچرهای. به طور معمول بازیکنان و ویلچرهای مشورت در مکالمات آرام در نزدیکی ایستاده به طور مستقیم در کنار یکدیگر است. این رفتار در میان بسیاری است که مقامات انتظار خواهد به تغییر به مرحله مسابقات در شرایط ایمن از جمله اجازه می دهد تنها ویلچرهای به لمس flagsticks و با چنگک جمع کردن نیاز به بازیکنان و ویلچرهای به استفاده از مواد ضد عفونی کننده پس از هر سوراخ و حفظ آنچه که در حال حاضر استاندارد شش پا از فاصله بین هر دو نفر در سایت.

“هدف ما این است که برای به حداقل رساندن خطر به عنوان آنجا که ممکن است” گفت: Andy لوینسون, تور معاون ارشد رئیس جمهور از مسابقات در دولت “با درک کامل است که وجود دارد هیچ راهی برای از بین بردن تمام خطر است.”

برخی از اقدامات در ابتدا فوق العاده ای هستند. نه تنها این سفر محدود کردن تعداد زیادی از مردم در سایت در یک رویداد داده — از جمله پرسنل پشتیبانی حامیان مالی و رسانه — اما فصل بازگشایی خواهد با بازیکنان خواسته به ترک خانواده خود را در خانه. بازیکنان می خواسته می شود که برای اقامت در هتل ها تور مشورت با و بی خطر در نظر گرفته و آنها را تشویق به سفارش بایگانی اطلاعات و یا خدمات اتاق به جای غذا خوردن در رستوران ها.

“ما در حال رفتن برای پیاده سازی اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله چه که در حوزه عمل چه که در این ساختمان چه که هر کسی که در سایت” لوینسون گفت. “بنابراین ما گرفته ایم رویکرد به دنبال هر کسی که در سایت پیاده روی یک روز در کفش خود را در تلاش برای تشخیص این نقاط تماس و شناخت راه هایی است که ما می تواند به کاهش است.”

تور مقامات گفت: کیف پول برای هر رویداد — که حدود 7.4 میلیون و 7.8 میلیون دلار برای چهار رویدادها در تقویم — همان باقی خواهد ماند. آخرین PGA Tour رویداد تکمیل شده بود آرنولد پالمر دعوتی در 8 مارس. مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد midstream هفته بعد و بازیکنان را از دست رفته بیش از 100 میلیون دلار در کیف پول خود را با زمان بازی از سر گرفته است.

مقامات گفت: PGA Tour خواهد بود ارائه یک پرواز چارتر بین رویدادهای اما اذعان کرد که نمی خواهد بود وجود دارد اتاق را برای همه بازیکنان و ویلچرهای. برخی را به حمل و نقل هوایی خصوصی — یک وسیله حمل و نقل بسیاری از مشخصات بالا بازیکنان منتخب به هر حال — و دیگران ممکن است به سفر تجاری. مقامات گفتند که در حال کار با مقامات فدرال برای دریافت شاید 25 منظم تور بازیکنان زندگی می کنند که در خارج از کشور به بازگشت به ایالات متحده از نظر قانونی و در زمان قرنطینه برای 14 روز قبل از آنها نشان می دهد تا برای رقابت.

باید یک بازیکن تست مثبت برای کروناویروس که باعث بیماری covid-19 او مورد نیاز خواهد بود برای خروج از این رویداد و مقامات آغاز خواهد شد ردیابی روش برای تعیین اینکه آیا او آمده بود به تماس نزدیک با هر کس دیگری.

تور مقامات قاطعانه آنها را ضربه بزنید به جامعه محلی را عرضه ویروسی آزمون به اداره برآورد 400 بینی-گرد و خاک آزمایشات مورد نیاز در هر رویداد. علاوه بر این درجه حرارت از بازیکنان ویلچرهای و دیگران گرفته خواهد شد و پس از ورود در یک محل و از آنها خواسته خواهد شد که یک سری از سوالات طراحی شده برای به دست آوردن درک درستی از های اخیر خود و در دراز مدت شرایط بهداشتی. تور گفت: این امر پوشش هزینه های تمام تست در علاوه بر این به پرداخت برای ماسک صورت — کدام بازیکنان مجاز خواهد بود اما لازم نیست به سایش و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

که گفت: وجود خواهد داشت تفاوت در تصاویری که بینندگان تلویزیون ببینید.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در پایان دور نخواهد بود بالا fiving,” دنیس گفت. “است که باید reimagined به عنوان یک نکته از کلاه یا هوا مشت دست انداز و یا چیزی از راه دور است.”

“این برای ما مهم است به کاهش خطر ابتلا به هر کجا که ما می توانیم” لوینسون گفت. “و ما نیز باید یک تعهد — تعهد به جوامع که در آن ما در حال بازی یک تعهد به افرادی که در حال رفتن به تماشای ما در پخش و است که برای تنظیم یک مثال خوب است و ما باور داریم که ما می توانید انجام دهید که با این طرح ما مندرج است.”

سه نفر از چهار قهرمانی عمده — PGA قهرمانی ایالات متحده باز کردن و کارشناسی ارشد تمام اجرا شده توسط بدن حاکم است که نه PGA Tour — شده است موکول به بعد از آن در سال. باز بریتانیا لغو شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>