فورت ورث — کسی برنده چیزی در اینجا پنج شنبه در حالی که پشته تمام somebodies نیست و این شیوه از دست دادن ایستاده بود بیش از این شیوه برنده شدن آن را به عنوان گاهی اوقات و در تمام رقابت ارائه ساعت از انحراف از فکر کردن در مورد یک زئونوز ویروس.

PGA Tour پایان رسید هفته اول بازگشت و پس از یک زمستان تا حد زیادی بدون ورزش و از آن پس بدون گالری به دلیل رمان coronavirus همه گیر و سریع بعد با شلوغ هیئت مدیره رهبر زخم در هر دو حذفی در شماره 17 که در آن جمعیت در اطراف سبز شماره یا 46 یا 47 شاید یک سوم از آنها با هدف دوربین.

آنها با هدف 23 ساله جوانه زدن ابرنواختر Collin Morikawa و 27 ساله تكیه دانیل برگر دو نام در سمت چپ وجود دارد در 15 زیر پر بار مجموعه ای از گلف مشهور تضعیف دور. بدون بسیاری از جمعیت در اطراف به سطح شیب دار تا فشار اما با غرابت در اطراف برای تزریق برخی از Morikawa ایستاده بود در حالی که خوب بیش از سه پا زدن توپ است که گسترش حذفی به یک دوم ،

آن را با عجله به لبه سمت راست از جام حذفی که پس از آن تف آن را از چپ به یادآوری چگونه گلف را viciousness ابدی باقی می ماند. Morikawa غرق شد دست خود را به زانو خود را و برگر او سوم PGA Tour نفع خود و برای اولین بار در خارج از ممفیس و او با مهربانی گفت: “بدیهی است که من نمی خواهم به آن را برد اما مثل اینکه گاهی اوقات که تنها راه گلف کار می کند.” برنده چهار نمرات 65-67-67-66 به او 28 مستقیم تحت همتراز دور از آن, او گفت:, “آره, من خوشحالم که هیچ کس در مورد آن چرا که آن را قطعا سخت تر به بیرون رفتن وجود دارد و برنده هنگامی که شما در مورد آن نگران است.”

[استعماری دارای یک بسته بندی PGA زمینه هیچ گالری و شروع به اعلام . . . هیچ کس]

Morikawa بريدن در یک دونده دوم تا پایان با یک PGA Tour پیروزی در سال 2019 همه در به سختی بیش از یک سال پس از فارغ التحصیلی از کالیفرنیا (یکی از بزرگ در برکلی) و گفت: زدن توپ بوده است “شرکت درست و همه چیز را که نمی توانست اتفاق افتاده است,” و, “آره, آن را برای رفتن به تلخ و شیرین” و سپس سوار یک سبد قرار داده و دست خود را بر چشمان او در ادا و اصول. Doozy از یک حرفه ای به نظر می رسد مانند آن نهفته است تا جلوتر و یک پسر که جعل یک مدرک کسب و کار در حالی که بازی همه آمریکایی گلف را مجبور به پیدا کردن یک راه برای قرار دادن چنین وحشت به خوبی استفاده کنید.

برای ترحم اهداف وحشت کرده بود تقریبا یکسان شرکت در یک گرافیک سه پا لب توسط یکی دیگر از کالیفرنیا با بزرگه آینده Xander Schauffele و دیگری زوزه مناسب hissy 17-سبز جام. که یکی آمد و به عنوان دور مشکلاتی روبرو شد و پس از خوب در حالی که در طی آن دو کالیفرنیا, یکی از کلان شهر لس آنجلس (Morikawa) و یکی از سان دیگو (Schauffele) حال نشسته در بالای هیئت مدیره که در آن 15 زیر پر تا ناگهان برگر درآورده تا با آنها وجود دارد. او که با یک رویکرد زرق و برق دار از 145 متری در شماره 18 و به دنبال آن 10-پا زدن توپ راست پایین اعتماد به نفس بلوار.

پشت در شماره 17 به زودی پس از آن, Schauffele زده خود را سه-بالا و پایین صفحه برای دیدن آن را شعله ور تور دور کل لب و تف به عقب تا حدودی نسبت به Schauffele. “دراماتیک پایان من می خواهم بگویم به چه زیبا بود جامد گلف به او گفت:” به راحتی. او و Morikawa خواهد از دست دادن این مسابقات در راه مسابقات بنابراین اغلب از دست داده و در کمی میلی متر از ظلم و ستم به عنوان زمانی که Morikawa پتانسیل برنده شدن توپ از شش پا در شماره 18 سمت راست وجود دارد در زیر بن هوگان مجسمه در محل باشگاه وانجمن های از دست رفته از آنچه که او به نام “واقعا بد بد تعبیر کردن.”

“من باید آورده caddie من در” او گفت:.

حداقل یک تماشاگر می خندیدند.

Agonies از این هفته می توانست بدتر البته برای PGA آزمایش بازیکنان و ویلچرهای برای coronavirus روزانه و از طریق آن بدون نیاز به گزارش مثبت. که تا حدودی به عنوان کمک به تور کمیسر جی موناهان که گفت: “من فکر می کنم بزرگترین نگرانی با توجه به مقدار زمان است که ما را به ما تست و پروتکل های ایمنی بود که حتی اگر ما احساس خوبی در مورد این طرح ما تا به حال در محل اگر شاهد تعدادی از تست های که مثبت بودند و یا ما رو به یک وضعیت که در آن ما در برخورد با تعدادی از تست مثبت است که چیزی را رک و راست است که من از دست رفته بسیاری از خواب در هفته است که قبل از آمدن به اینجا.”

او گفت: “من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال تماشای ما هستند و امیدوارم آنها افتخار از آنچه ما در اینجا انجام داده ایم.” او گفت: در این هفته بوده است “مانند زمانی که شما دور رفت از مدرسه برای تابستان و پس از آن شما دوباره در پاییز.”

هنگامی که مدرسه reconvened و 91 روز بعد از تور آمریکا و کوبا بازی پس از یک دور از مسابقات قهرمانی بازیکنان یک زمینه پر زرق و برق به اینجا آمد. آن برجسته بالا پنج بازیکن در جهان 16 از 20 بالا و سه رقمی تعدادی از بازیکنان که تا به حال برنده مسابقات قبل از جمله 107-رتبه برگر.

یکشنبه حدود 1:45 مرکزی زمان امکانات افزون گردید با پنج بازیکن در 13 زیر پر و چهار در 12 زیر سه در 11 زیر و هفت در 10 تحت زبان طبیعی از ورزش داشتن reentered مغز است.

در آن برتر Rory McIlroy در حال حاضر به حال رفتگان مشاجره با باد و بازی خود را به عنوان او رفت و در 41 عکس در یک جبهه نه که تجویز 35, tangling با چپ خشن در شماره 1 سمت چپ greenside پناهگاه در Nos. 4 و 5 در سمت چپ خشن دو بار در شماره 7 (دو دیو) و یک fairway پناهگاه در شماره 9. او آن را به نام “rut” یک شیار تشخیص را به بازیکنان در سراسر جهان.

[تور PGA گلف بازان مکث در 8:46 صبح در جورج فلوید حافظه]

Jordan Spieth و جاستین توماس سقوط دور با 71s در یک زمینه است که نمی خواهد اجازه چنین و دور دوم رهبر هارولد وارنر III شات 72.

جاستین افزایش خواهد شلیک شیک پوش 66 اما باد با Schauffele, Bryson DeChambeau و جیسون Kokrak در 14 زیر پر. اما افزایش خواهد ماندن وجود دارد و تنها پس از یک بی پروا 18-بالا و پایین صفحه در شماره 18 به دقت از دست رفته و نوع داستان این هفته.

“آره, من از دست رفته تخم مرغ من رفته ام, ‘وای’ من در واقع خودم شنیده در حالی که من فکر می کنم گاهی اوقات اگر جمعیت وجود دارد خود ناله یا فریاد هر آن ممکن است کار خود را غرق من” 2013 آمریکا قهرمان باز گفت. “بنابراین گاهی اوقات شما به طور ناگهانی متوجه شما در واقع ایجاد سر و صدا گاهی اوقات خودتان و این مرا شگفت زده کرد, کمی وجود دارد, در 18.”

این بیت از سر و صدا است که آیا ظهور آمد مرتب کردن بر اساس از jarringly. پشت شماره 13 از شاید 10 ایستاده بود در خارج از حصار در پختن خورشید و تشویق بازیکنان یک تبریک و یک Spieth مرغک با “خودکار!” سراسر از شماره 16 شماره 17 خلاق جایگاه در یک خانه جعلی برخی از گاه به گاه roars که پس از Schauffele 25-پا مرغک در شماره 16 که به دنبال 31-پا دیو صرفه جویی در شماره 15 و قبل از او سه پا پستی در شماره 17. و سپس هنگامی که آن همه در آمد به دو بچه در حذفی و در عجیب و غریب آرام پایین آمدن fairway در پخش از شماره 17 هر دو آنها خواهد رسید خشن در اطراف سبز و سعی کنید به بالا و پایین و یکی از آنها که مدیریت آن را یک صدای مرد در آن خانه در سراسر راه مدیریت به کمربند را از “رفتن برگر!”

بنابراین حداقل یکی وجود دارد خوشحال تماشاگر.

بیشتر بخوانید از واشنگتن پست در قابل توجه در هفته ورزش جهان در برابر مسائل طولانی نادیده گرفته شده سالی جنکینز: از Civil War به زمین فوتبال ما شده اند تجلیل از ارزش های غلط بابا والاس ظهور به عنوان NASCAR را غیر محتمل و در عین حال ایده آل مناسب عامل تغییر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات