این رویداد خواهد بود بسته به عموم مردم با توجه به تور.

“بهداشت و ایمنی از همه در ارتباط با PGA Tour ما و جامعه جهانی همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما” کمیسر جی موناهان در بیانیه ای گفت: “و ما امیدواریم که به بازی در یک نقش مسئولانه در جهان را بازگشت به لذت بردن از چیزهایی که ما را دوست دارم.”

چهارده حوادث 10 انجام شده توسط PGA تور نوشتن بوت برنامه شامل تنها سه نفر از چهار رشته پس از انصراف از باز کردن برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

PGA قهرمانی در اصل ممکن است 14-17 بود نقل مکان کرد و به اوت. 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو است که در میان فاصله از شیوع کروناویروس. ایالات متحده باز در اصل ژوئن 18-21 است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 17-20 در افسانه بالدار پا در ممرنکک n. y.

کارشناسی ارشد به طور منظم برای اولین بار عمده ای از این فصل بود که به نتیجه گیری این یکشنبه گذشته عقب رانده شد به Nov. 12-15.

علاوه بر این, جام رایدر در سوت زدن تنگه در Haven, Wis., منتقل شده است به آخر هفته پس از ایالات متحده باز با ایالات متحده به دنبال به دست آوردن این جایزه بر روی پاشنه از یک کج دست به اروپا 17½-10½ در سال 2018 در پاریس.

“امروز اعلام کرد که یک گام مثبت برای ما طرفداران و بازیکنان به عنوان ما به سوی آینده” موناهان گفت: “اما ما تاکید کرد در چندین نوبت ما خواهد شد و رقابت تنها زمانی که کار از نزدیک با ما مسابقات آن در نظر گرفته شده است امن برای انجام این کار تحت هدایت پیشرو مقامات بهداشت عمومی.”

تور اعلام کرد که قصد دارد نزدیک به چهار وقایع بازنگری شده برنامه به تماشاگران در حالی که در ادامه به نظارت بر وضعیت برای تعیین جهت از محلی و مقامات دولتی مناسب در سایت دسترسی در هر بازار است.

پس از چارلز شواب چالش های سه بعدی رویدادهای میراث فرهنگی را در بندرگاه شهر گلف لینک در هیلتون رئیس S. C.; مسافران قهرمانی در TPC رودخانه ارتفاعات در کرمولل Conn.; و موشک وام مسکن کلاسیک از دیترویت باشگاه گلف.

میراث فرهنگی است که میله میله برای این هفته لغو شد مارس 17, در برنامه, در نظر گرفتن شکاف آمریکا باز که قبلا اشغال شده است.

“من فکر می کنم که گلف یکی از ورزش های است که می تواند به حفظ اجتماعی فاصله و هنوز هم حوادث” جاستین لئونارد, 1997, انگلیسی, باز قهرمان که در خدمت یک تحلیلگر برای کانال گلف گفت: به تازگی در طی یک زوم تماس با رسانه ها. “بنابراین من فکر می کنم ما همه امیدوار است که اتفاق می افتد برای تعدادی از دلایل.

“هر بازیکن در جهان خواهد شد که تا به حال سه, چهار, هر, چگونه تا کنون چندین ماه خاموش به طوری که آنها در حال رفتن به خارش به بازی. زمینه در حال رفتن به باور نکردنی زمانی که آنها شروع و آن را به آزادی نه تنها برای بازیکنان و افراد درگیر در حال اجرا در این مسابقات گلف اما برای طرفداران گلف به طور کلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات