شرکت گزارش BioNTech رسیدن به $1.95 میلیارد covid-19 واکسن مقابله با دولت ایالات متحده

این بزرگترین از یک تعداد انگشت شماری از قراردادهای اعطا شده تحت عملیات در پیچ و تاب سرعت سریع ردیابی فدرال برنامه طراحی شده برای ایجاد و توزیع coronavirus واکسن و درمان است.

آمریکایی ها دریافت واکسن رایگان این شرکت گفت.

“بسته موفقیت در آزمایش های بالینی امروز توافق را قادر خواهد ساخت تا تحویل حدود 100 میلیون دوز از این واکسن به مردم آمریکا” HHS وزیر الکس آذر گفت: در انتشار اخبار.

این BNT162 برنامه بر اساس BioNTech را mRNA تکنولوژی و توسعه یافته توسط شرکت Pfizer در حال حاضر ارزیابی حداقل چهار تجربی واکسن در مطالعات بالینی. اگر این مطالعات موفق هستند که شرکت ها را به دنبال اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه اکتبر است که اجازه می دهد آن را به حرکت به مرحله تولید انتشار گفت.

“ما همچنین در پیشرفته مباحث متعدد دیگر نهادهای دولتی است و ما امیدواریم که برای اعلام عرضه اضافی توافق به زودی” BioNTech اجرایی Ugur Sahin گفت: در انتشار اخبار. “هدف ما باقی مانده است را به امن و موثر COVID-19 واکسن برای بسیاری از مردم در سراسر جهان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

شرکت های دیگر مسابقه برای تولید یک coronavirus واکسن تا پایان سال 2020 یا اوایل 2021 شامل Johnson & Johnson, مدرن, AstraZeneca و Novavax. دولت ایالات متحده کمک های مالی از چند واکسن نامزدها اجازه می دهد تا اتاق را برای خطا در صورتی که برخی از موثر نیست. اما کارشناسان می گویند جدول زمانی بلند پروازانه است که در حال توسعه موفق واکسن است که معمولا یک سال-فرایند طولانی است.

فایزر سهام شروع به پریدن کرد بیش از 3 درصد در معاملات صبح پس از معامله اعلام شد. BioNTech یافت بیش از 8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de