پیت Buttigieg به تایید جو بایدن پس از انداختن دید از مشاور می گوید

پیت Buttigieg در حال برنامه ریزی برای تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور یک مشاور می گوید.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار اعلام کرد او در ترک نژاد در جمعه فقط دو روز قبل از سه شنبه. در زمان اعلام آقای Buttigieg آشکار نیست چه برنامه های خود را برای 2020 انتخابات در شرایط تاییدیه.

اما در حال حاضر او را به تایید خود را به آقای بایدن مشاور و گفتگو کرد.

اعلام شد روز یکشنبه توسط آقای Buttigieg در یک سخنرانی امتیاز که او را ترک نژاد پس از شکست او به انجام به خوبی در کارولینای جنوبی اولیه.

“من می دانم که به این کمپین به پایان می رسد وجود می آید ناامیدی است که ما نمی خواهد در ادامه گفت:” هواداران است. “اما من امیدوارم که هر کسی که شده بخشی از این کار را در هر راه می داند که این کمپین که شما ساخته شده است و جامعه ای که شما ایجاد کرده است تنها آغاز تغییر است که ما در حال رفتن به با هم.”

شهردار پس از صحبت با آقای بایدن از طریق تلفن های زیر خود را امتیاز و با توجه به گزارش. در زمان آقای Buttigieg بود و نه حاضر به دادن حمایت خود را به معاون رئیس جمهور اما مشاوران در حال حاضر گفت که او در نظر دارد برای اعلام حمایت خود را.

این جدید تایید شده است که یک افزایش قابل توجهی را برای معاون سابق رئیس جمهور و از آن می آید بر روی پاشنه از ctq آشکار نیت خود را به رها کردن در خارج از مسابقه قرار داده و با حمایت آقای بایدن بعد از آن در روز دوشنبه است.

آقای بایدن این تیم هنوز برای اظهار نظر در مورد گزارش تاییدیه اما او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در یک تجمع در شهر دالاس در روز دوشنبه. هر دو Ms Klobuchar و آقای Buttigieg می تواند در حضور و غیاب برای نشان دادن حمایت خود را.

نتایج مورد انتظار از سه شنبه در حال حاضر در تقابل با آنچه که قبلا پیش بینی شده با توجه به دو اخیر استعفا از مسابقه.

سناتور برنی ساندرز در حال حاضر پیشرو در بسته شد و پیش بینی شده را انتخاب کنید تا تعداد زیادی از نمایندگان از 14 متحده رای گیری. اما هر دو Mr Buttigieg و Ms Klobuchar از بین بردن خود را از نژاد راه را برای معاون سابق رئیس جمهور می تواند تغییر نتایج.

مایک بلومبرگ و الیزابت وارن نیز باقی می ماند در مسابقه برای حزب دموکرات را نامزدی.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de