پیت Buttigieg ادعا کرده آیووا او را به ملت و رئیس جمهور آینده به عنوان او خود را تیز حملات خود را دموکراتیک رقبا متهم آنها را از بودن بیش از حد شدید و یا بیش از حد ایجاد.

در تلاش برای ناخن در حمایت از یک دولت است که می تواند تعیین کند که آیا مبارزات انتخاباتی خود زندگی می کند و یا می میرد 38 ساله به دنبال جلب تمایز بین دو frontrunners برنی ساندرز و جو بایدن.

این نبود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سبک حملات توسط هر کشش. شهردار سابق South Bend, ایندیانا کرده و بر اساس بسیاری از زمین خود را به رای دهندگان تا حد زیادی کاهش به رفتن منفی بر همکار دموکرات.

اما با رای دهندگان در آیووا برگزاری قفقاز در روز دوشنبه و آقای Buttigieg ادعا آن مجموعه را به تاریخ یک بار دیگر نظر خود را در مورد دو septuagenarians انجام یک کمی بارب با این وجود.

“من تو را دیدم جو بایدن ساخته شده از این نظر است که این زمان اجرا با یک بی تجربه مهاجرت. من فکر می کنم آن را از خطر سقوط در آشنا پخش از حزب” او گفت: در شب جمعه صحبت کردن در بسکتبال در دونپورت سنت آمبروز دانشگاه در شرق آیوا.

“در همین حال سناتور ساندرز می گوید در حال حاضر وجود دارد جایگزین بین دو انقلاب و وضعیت موجود است.”

هر اندازه گیری توسط Mr Buttigieg در حال حاضر انجام می شود بهتر از اکثر مارس پیش بینی کرده اند. ملی او نشسته در محل 5 به گفته های اخیر نیویورک تایمز نظرسنجی که او را در 7 امتیاز پشت سر آقای بایدن, 27, آقای ساندرز, 24, Elizabath Warren 14 و مایکل بلومبرگ در 8 امتیاز.

اما در آیووا تا حد زیادی سفید و عمدتا دولت در این میانه او دوم بین آقای بایدن و آقای ساندرز بستن برای مقام اول.

آقای Buttigieg منعکس شده در مقدار زیادی از زمان او صرف در دولت و چگونه او تا به حال به طور پیوسته تاسیس و به رسمیت شناختن نام و پشتیبانی. او همچنین خاطر نشان کرد که مخاطبان چگونه او به اینجا آمد به دست کشیدن بر روی درب برای باراک اوباما در قفقاز از سال 2008.

در عین حال این همه تعداد بسیار کمی اگر مردم نمی آیند برای او در روز دوشنبه. در حالی که او رقابتی در نیوهمشایر دولت بعدی به رای او انجام شده است کمتر به خوبی در کارولینای جنوبی و نوادا برجسته یک چالش مداوم برای او به امن پشتیبانی از مردم از رنگ.

در سنت آمبروز مقدار زیادی از مردم گفت: آنها هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده ذهن خود را در چگونه برای رای دادن اما می خواستم به شنیدن آنچه که آقای Buttigieg تا به حال به می گویند. گفت: برخی از آنها با تکیه به سمت شهردار سابق.

“مهم ترین چیز این است که ما باید به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من می خواهم به بازگشت نامزدی که بهترین شانس” گفت: 61 سال سو Elsom از Davenport.

کریستین طولانی آمده بود به دیدن آقای Buttigieg از مولین چند مایل دور در سراسر رودخانه می سی سی پی در ایالت ایلینوی است. دولت خود را ندارد اولیه آن تا مارس 17, اما او این فرصت را برای دیدن به عنوان بسیاری که ممکن است از نامزدها ریختن به آیووا در هفته های اخیر و ماه.

Ms بلند, 56 گفت: او دوست داشت بسیاری از کسانی که او او را به گوش از جمله Ms وارن اما او نگران بود هیچ یک از دموکرات ها تا به حال آنچه در آن زمان به در و شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

پنی Forster, 64, ابراز نگرانی های مشابه. “من نگران هستم که هیچ یک از ما نیست که یک نامزد ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “من آرزو می کنم میشل اوباما در حال اجرا بود یا دیگری اپرا.”

آقای Buttigieg برنده بیش از حداقل یک حامی در روز جمعه. کوین ارول گفت که او تا به حال دیده نشده نامزد قبل بود اما موفق به کسب بیش از خود صداقت و یکپارچگی است.

“ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از این است.”

در قلب Mr Buttigieg را از بیخ و بن سخنرانی یک چالش برای رای دهندگان به تصور کنید که بعد از آقای ترامپ برگ دفتر – چیزی که همواره بدست آورده تشویق – اما که او استفاده می کند تا آنها را به در نظر گرفتن چالش های پیش روی هر کس که وارد دفتر بیضی.

او درخواست تجدید نظر گفت: مردم نباید مجبور به انتخاب بین سر و قلب خود را.

“در اینجا ما بروید. همه می دانند به یاد داشته باشید آنچه آیووا در سه روز,” او گفت:.

“آیووا قدرت برای تغییر ایده از آنچه ممکن است در سیاست. آیووا من فکر می کنم شما گونگ را من رییس جمهور بعدی ایالات متحده و من قول می دهم من برای شما کار می کنند هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de