فعالان حقوق حیوانات در تماس هستند برای مردم برای جلوگیری از استفاده از کلمه “حیوان خانگی” در هنگام اشاره به حیوانات خود را.

ظاهر شدن در صبح خوب انگلیس در روز سه شنبه, جنیفر, سفید از مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA) استدلال کرد که گفت: اصطلاح “پت” موهن و patronises حیوانات.

در عوض, PETA است با دعوت از مردم به استفاده از کلماتی مانند “همراه” برای اشاره به حیوانات خود را.

“بسیاری از مردم در خانه که سگ یا گربه را به آنها تماس بگیرید حیوانات خانگی و اشاره به خود را به عنوان صاحبان و این نشان میدهد که این حیوانات هستند که با در اختیار داشتن مانند یک ماشین مثلا” سفید گفت.

“هنگامی که شما با مراجعه به حیوانات نه به عنوان موجودات زنده به عنوان آنها هستند اما به عنوان یک شی بی جان آن می تواند منعکس کننده درمان ما در این حیوانات است.”

سفید اضافه شده است که حیوانات در حال “خود فردی انسان”.

نظرات آمده پس از PETA بنیانگذار اینگرید نوکرک ساخته شده مشابه سخن گفتن زمانی که او در مقایسه با تماس با حیوانات “حیوانات خانگی” برای تماس زنان “مامانی” و یا “عسل”.


“حیوانات هستند و حیوانات خانگی” نوکرک اضافه شده است. “آنها خود را ارزان دزدگیر و یا چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به بیرون رفتن برای پیاده روی. آنها ما را به عنوان دکوراسیون و یا اسباب بازی های آنها موجودات زنده است.

“یک سگ است یک احساس, کل فردی با احساسات و منافع چیزی نیست که شما ‘باید’.”


کاربران رسانه های اجتماعی را مورد بحث موضوع با اشاره به حیوانات به عنوان “حیوانات خانگی” در توییتر با بسیاری از decrying PETA موضع “کاملا مضحک”.

“بعد چه ؟ همین حالا تماس بگیرید و یک سگ یک سگ آن را به عنوان شما شروع به فکر کردن در آن را زشت ؟ ” طعنه یک فرد است.

“حیوانات خانگی نمی مراقبت از آنچه را که آنها نامیده می شوند!” یکی دیگر اضافه شده است. “همه حیوانات در مورد مراقبت از این است که آنها برای مراقبت.”

پس از خوب در صبح بریتانیا بخش PETA انگلستان توییتی در مورد آن استدلال برای جلوگیری از تماس با حیوانات “حیوانات خانگی” با استناد به یک 2011 مطالعه منتشر شده در مجله Animal اخلاق است که با استفاده از کلمه می تواند راه حیوانات رفتار می شود.


“همانطور که ما به یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد حیوانات آن زمان که ما شروع تدریجی مضر کلماتی که بی اهمیت سوء استفاده از حیوانات و یا تداوم این ایده که حیوانات اشیاء” سازمان نوشت.

“اگر ما این فرصت را به استفاده از زبان است که مهربانتر بیشتر احترام نسبت به دیگر موجودات زنده, چرا نمی توانیم بکنیم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im