برای بیش از 130 سال یک گروه از مردان در سیاه و سفید کراوات لباس و کلاه بالا افراشتن یک آب و هوا-پیش بینی جوندگان به جمعیت در پرخور دستگیره در غیر این صورت خواب آلود شهر در غرب پنسیلوانیا در هر 2 فوریه هنگامی که یک موش خرمای کوهی امریکا “اعلام کرد:” آیا او را دیده می شود سایه اش. سنت می رود: اگر بله, وجود دارد, شش هفته بیشتر از زمستان و اگر نه وجود خواهد داشت اوایل بهار.

به عنوان شهر آماده خود را برای سال 2020 رویداد, حمایت از حیوانات, سازمان های مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات می گوید: آن زمان برای Punxsatawney فیل — که نام مشترک در میان بسیاری از groundhogs که شرکت در سنت — به بازنشسته.

در نامه ای به رئیس جمهور از Punxsutawney موش خرمای کوهی امریکا, باشگاه, Peta بنیانگذار اینگرید نوکرک نشان می دهد یک “animatronic موش خرمای کوهی امریکا با هوش مصنوعی” می تواند جایگزین او شود.

Ms نوکرک می گوید: “هوش مصنوعی فیل” را تجدید علاقه Punxsutawney و تولید “یک معامله بزرگ از وزوز” شبیه به Sony aibo ربات سگ. “با ایجاد یک هوش مصنوعی برای فیل, شما می توانید نگه دارید Punxsutawney در مرکز روز موش خرمای کوهی امریکا اما در یک مقدار پیشرفته تر در راه است.”

با استفاده از هوش مصنوعی نیز تزریق واقعی آب و هوا پیش بینی به این, رویداد, Peta می گوید.

“نسیم تا حدی آسیب پذیر groundhogs نیست barometers” می گوید: Peta است معاون اجرایی رئیس جمهور تریسی رایمان. “Peta ارائه شده است این باشگاه در یک وضعیت برنده-برنده: تنفس زندگی را به یک خسته سنت و در نهایت حق انجام شده توسط یک درد و رنج حیوانات.”

Ms نوکرک توضیح می دهد که groundhogs به طور طبیعی انسان-اجتناب از موجودات که “بودن در مجاورت نزدیک به علل این حیوانات بزرگ استرس است. زمانی که فیل کشیده شده است و برگزار شد تا به چراغ و جمعیت او هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد.”

خارج از بعد خود را, Peta می گوید: موش خرمای کوهی امریکا زندگی در یک کتابخانه “زیستگاه” اجازه نمی دهد که فیل “و یا دیگر موش خرمای کوهی امریکا وجود دارد به حفاری نقب زدن و یا علوفه. این هیچ نوع زندگی برای این حیوانات است.”

Ms نوکرک نشان می دهد که سنت جاودانه در Harold Ramis’ 1993 کمدی با بازی بیل موری دهکدهای از دست لبه آن به عنوان لحظه ای در حال حاضر رقابت برای جلب توجه در کنار نسل جوان بیشتر در ارتباط با جهان اطراف آنها را.

این سازمان با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای کارولینای شمالی شهر به پایان آن “صاریغ رها کردن” سنت در شب سال نو که در آن زندگی می کنند صاریغ به دام افتاده بود در یک جعبه شیشه ای و کاهش به زمین در طول یک نیمه شب شمارش معکوس.

اما برای Punxsatawney, Peta است که ارائه یک راه برای نگه داشتن سنت زنده است.

“این نسل که اعضای آن کتاب بر روی گوشی های هوشمند خود را و هرگز راه رفتن به یک بانک به سپرده چک” Ms نوکرک می نویسد. “نادیده گرفتن این کشور در حال تغییر سریع جمعیت ممکن است به خوبی اثبات پایان روز موش خرمای کوهی امریکا.”

در بیانیه ای به واشنگتن پست, انجام, باشگاه, رئیس جمهور بیل دیلی می گوید باشگاه باید انجام “چیزی مناسب برای حفظ و جذب مردم و نگه داشتن آنها را به آینده”.

او گفت: “چرا آنها را به یک فیلم در مورد این همه اگر ما چیزی اشتباه است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de