فلفل راجرز هرگز متناسب با مربی فوتبال قالب و نمی سعی کنید به. ساخته شده است که او بزرگ است.

با راجرز مرگ در 88 روز پنج شنبه از عوارض رنج می برد در یک سقوط در رستون صفحه اصلی فوتبال از دست یک روح آزاد و مبتکر بود که دست در شکل دادن به مشاغل کارفرمایی بابی داگلاس در حال اجرا بازگشت جان Riggins و دفاعی پایان رخی سفید, در میان دیگران و مربیگری حرفه ای از استیو Spurrier تری Donahue, جان کوپر و بیشتر.

راجرز هرگز متناسب با قالب های کلیشه ای مربی فوتبال و زحمت نیست ، او پیش امدگی-جاوید همه دانستن مستبد با افزایش پارانویا. و او را مشاهده خبرنگاران به عنوان دشمنان; او اولین فردی بود که مربیان به پشتیبانی از دوربین های تلویزیونی در حاشیه و روزنامه نگاران زن در اتاق قفل است. به عنوان برای بازیکنان او مستقر هر personae شد لازم به محور خود بهترین — قسمت مساوی تشویق کننده, کیمیاگر, کمدین و مبلغ است.

در حاشیه در یک بازی در طول بازی روی لئامت دادن خود را مربیگری USFL را ممفیس Showboats, راجرز brayed در تیم ملی خود را صدای کامل: “ما قصد داریم به پیروزی در این بازی به نوعی! من نمی دانم چگونه! اما به نوعی ما در حال رفتن به آن را انجام دهد!”

او ماهرانه دلال یا دلاله ازدواج هم دستیابی به آنچه دانیل اسنایدر نمی تواند انجام دهد به تنهایی: او اغوا Spurrier چه کسی به او کمک کرد تا برنده Heisman جایزه در فلوریدا و بعد از آن به افزایش به خود نوپای مربیگری حرفه ای NFL در سال 2002 منجر به Washington Redskins.

Spurrier طرفدار فوتبال تصدی به پایان رسید با یک 12-20 رکورد دو فصل بعد. راجرز که اسنایدر ساخته شده بود ردسکینز’ معاون رئیس جمهور از فوتبال عملیات در سال 2001 رفتگان به زودی پس از.

اما تقویم خود را در آنجا ماند ، با همسرش, جانت دریاچه لیوینگستون یک نقاش که طراوت و شادی همسان خود راجرز مشتاق بازیکن تنیس گلف لذت می برد و شد مکرر honoree در دانشگاه های سراسر کشور اخیرا پذیرفته شکر کاسه سالن از شهرت مراسم تحلیف کلاس 2018.

من با راجرز در سال 1990 زمانی که من در پوشش NFL توسعه-تیم دربی که در نهایت آب پز را به بالتیمور; شارلوت; جکسونویل فلوریدا.; ممفیس و سنت لوئیس رقابت برای دو تیم. راجرز بود خواننده گروه برای ممفیس پیشنهاد شده توسط فدرال اکسپرس مدیر عامل Fred Smith. خبرنگاران پوشش سال روند ردی از NFL صاحبان جلسات در لابی هتل بود و خسته کننده لازم است بخشی از این کار است. اما هرگز خسته کننده stakeout زمانی که راجرز مشغول به کار سالن.

سه دهه بعد هر حافظه شامل یک خنده مانند زمان راجرز پکتیا میباشد که جکسون سزاوار نیست یک تیم NFL چرا که هیچ کس تا کنون نوشت: یک آهنگ در مورد جکسون.

یک متولد بازیگر, راجرز بود 5 ساله ستاره در Kiddie Revue در آتلانتا, پیر روباه تئاتر در دهه 1930 رقص و آواز در کوچک خود را به کت و شلوار و کلاه بالا به عنوان کشور پدید آمده از رکود بزرگ.

به عنوان یک بورس تحصیلی ورزشکار در Georgia Tech او به رهبری Ramblin’ خراب کردن یک فصل بدون شکست در سال 1952; او انداخت touchdown تصویب و لگد هدف زمینه در یک 24-7 کاسه شکر پیروزی بیش از می سی سی پی. او به نام کاسه شکر MVP سال آینده پرتاب سه touchdown عبور می کند در یک مسیر از غرب ویرجینیا به کالج خود را حرفه ای.

پیش نویس در NFL 25 دور توسط بالتیمور کلت در سال 1954 او تصمیم گرفتند به جای آن به پایان مدرک خود را و کمک طلب کردن در نیروی هوایی به پرواز F-105 جت. پس از آن آمد دستیار مربیگری نانامی به بازی در نیروی هوایی; فلوریدا که در آن او بود Spurrier را کارفرمایی مربی و UCLA. کانزاس به او اولین بار او را سر کار مربیگری و UCLA آمد تماس طولانی نیست پس از Jayhawks بزرگ هشت شرکت در مسابقات قهرمانی و نارنجی کاسه ظاهر به درپوش 1968 فصل است.

راجرز جناق جرم و باز شخصیت به خوبی در وستوود. پرداختن به خود برونز قبل از بازی مقابل استنفورد راجرز گفت: “مردان بقیه عمر خود را در دانشگاه استنفورد است که به بهترین کار بیشتر پول و ازدواج با زیبا ترین زنان است. این آخرین شانس خود را به دست کشیدن او را بر الاغ خود را!”

در حالی که در سواحل غرب راجرز wooed یک ستاره هالیوود با ازدواج لیوینگستون یک بازیگر سابق و مربی دیگری در UCLA کارفرمایی Mark Harmon. اما او تا به حال هیچ استفاده برای تظاهر و یا پمپ, روش سوارکاری, تا در یک هارلی برای روز اول خود را به عنوان Georgia Tech مربی در سال 1974 و ورزشی جدید پرم به بوت.

هر چند طبیعی cutup, deprecating طنز بود لبه تیز شمشیر خود را. تأمل در مربیگری خود دستاوردهای یک سال 2018 مصاحبه با لس آنجلس تایمز راجرز گفت: “من ثابت کرد همه چیز یک مرد می تواند ثابت کند در مربیگری. من ثابت من می تواند پیروزی با بازیکنان خوب [و] من ثابت کرد من نمی توانستم با آنهایی که بد.”

از دوران کودکی راجرز به نام پدر و مادر خود را با نام فرانکلین و لوئیس. بعدها در زندگی او اصرار نوه او همان را انجام دهید و به او تماس بگیرید و فلفل. به نسل از بازیکنان فوتبال و مربیگری دستیاران او مربی فلفل — و یا “Peppah” را به عنوان او تلفظ آن است.

او تا به حال یک Rolodex از نوابغ فوتبال در نوک انگشتان خود را و بررسی می شود تا در سابق خود بازیکنان و مربیان همکار اغلب. او همچنین در بررسی با خبرنگاران. همواره هر زمان که من این را در یک داستان طولانی و تلاش برای پایان, تلفن همراه من خواهد حلقه در برخی از نقطه.

“از دست لیز …” او شروع می شود. “من را دیده اند خود را byline به تازگی!”

من هرگز کاملا مطمئن شوید که آیا او فکر کردم من تا به حال از کار اخراج شده و یا کاهش یافته بود به شدت بیمار است. اما من گمان می کنم آن را فقط مربی مربی Peppah به من گفتن در راه خود را به روی نیمکت و شروع به نوشتن.

بیشتر از واشنگتن پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>