“مردم فکر می کنم چیزهای بد’: روسی فرماندار به نظر می رسد برای گفتن کارکنان برای تغییر ‘جعلی’ coronavirus ارقام در به بیرون درز صوتی

یک فایل صوتی به بیرون درز مسئله نشان می دهد منطقه ای فرماندار آموزش کارکنان برای تغییر داده ها به بازیگران شک در قابلیت اطمینان از روسیه Covid-19 آمار.

ضبط منتشر شده ناشناس کانال های رسانه های اجتماعی در صبح روز دوشنبه است مبهم و تا حدودی دشوار است به کشف کردن است. اما این درخواست به “تغییر چهره” — توسط مردی که صدای به نظر می رسد که از لیپتسک فرماندار ایگور Artamonov — به اندازه کافی روشن است. معلوم نیست از ضبط اطلاعات این اشاره به, اما, انتشار, صدای, می گوید, می گوید: “مردم فکر می کنم چیزهای بد در مورد [در] منطقه است.”

دو دقیقه مکالمه شامل عباراتی مانند: “ما نیاز به اصلاح این برای متقاعد کردن مسکو که ما نمی باید 72 [نامشخص]”, “قرار ندهید منطقه گردن در خط” “ما در یک مرحله بحرانی سر کسی نیاز به خرد کردن” و “به من بگویید آیا شما نرم هستند. واقعا خیلی سخت تغییر داده؟”

در یک نقطه ناشناس مخاطب هل و می گوید تغییر داده می شود ساده است. “این یک موضوع با یک کلیک و ما در حال انجام,” او می گوید. “این پیچیده است.”

“پس از آن قطار خود را به آن را انجام دهد! می گوید:” صدای اول. “ما در حال حاضر آموزش دیده” می آید پاسخ دهید.

در یک نظر به رسانه های روسی آقای Artamonov تایید صحت ضبط اما اصرار داشت آن را به حال شده است ناعادلانه تفسیر. گفتگو نمی شد او گفت: تلاش برای underreport آمار و ارقام. در مقابل این تلاش برای درست دو گزارش در تست آمار و ارقام.

“ما سه خدمات” آقای Artamonov گفت: Znak, انتشار است. “برخی را داده به یک مکان و دیگران را به دیگری […] شما می توانید یک وضعیت که در آن آمار و ارقام نیست و کاملا واقعی اگر شما نمی نگه داشتن یک دسته بر روی آنها.”

با توجه به آخرین آمار رسمی لیپتسک منطقه ثبت کرده است فقط پنج مرگ و میر ناشی از 1696 تشخيص موارد از Covid-19. این مربوط به یک مورد مرگ و میر 0.29 درصد است. به عبارت دیگر مانند بقیه از روسیه و زیر 6.42 درصد فعلی نورد متوسط جهانی است.

هر حقیقت در پشت نشت شک و تردید در مورد روسیه Covid-19 داده اند پافشاری برای چند هفته. حداقل مشکلات در تشخیص باید تولید عملا underreporting. قول محلی آزمون بیش از 10 درصد دقیق و روسیه نیست گزارش مشکوک coronavirus مرگ و میر. اگر شما مبتلا به Covid-19 شما نمی توانید از آن مرد.

اما شواهدی وجود دارد که از گزارشدهی نادرست از آمار و ارقام با کروناویروس مرگ و میر در برخی از موارد به عمد اختصاص داده شده به بیماری های دیگر.

در داغستان به عنوان مثال بیمارستان ها غرق شده اند پس از پایان ماه آوریل در صحنه های شبیه به بحران در ایتالیا لمباردی منطقه است. داروخانه ها در سراسر داغستان فرار از پایه پزشکی مانند آنتی بیوتیک ها و در عین حال با وجود پزشکی سقوط آمار رسمی شد و تا یکشنبه گذشته گزارش فقط 29 مرگ و میر.

مقایسه یک دکتر در یک بیمارستان گفت: مستقل است که هفت تن از همکارانش کشته شده بود.

مقامات روسی را با عصبانیت رد هر گونه اتهام آنها ممکن است پخت و پز کتاب است. در اوایل این ماه یک گروه از نمایندگان مجلس با اشاره فایننشال تایمز و نیویورک تایمز به دادستانی برای مقالات نشان می دهد مرگ و عوارض بيشتر گزارش شده است. ماریا Zakharova, سخنگوی وزارت خارجه همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که آنها ممکن است خود را در گزارش اعتبار حذف شده است.

در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی روز یکشنبه شب آنا Popova سر از روسیه حمایت از مصرف کننده دیده بان ادعا کرد روسیه ثبت شده “هر” coronavirus عفونت و مرگ است.

“روسیه تنها کشوری در جهان به انجام پست-mortems از همه Covid-19 موارد,” او گفت:. “وجود دارد هیچ حاشیه برای خطا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de