مردم سعی می کنید به ادعای darnedest کسر مالیات به کاهش صورتحساب خود را

مردم سعی می کنید به ادعای darnedest کسر مالیات خود را به کاهش صورت حساب های مالیاتی.

بله, چیهواهوا, حیوان خانگی خود را یک وحشی پوست. اما شما نمی توانید ادعا Coco یک سگ نگهبان برای صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است و در نتیجه مشروع کسر مالیات.

شما ممکن است احساس کنید که گربه یا سگ وابسته, اما شما نمی توانید از کسر هزینه های خانواده حیوان خانگی. البته ممکن است که واجد شرایط برای پزشکی کسر برای خدمات حیوانات.

[چرا مالیاتی بازپرداخت چیزی برای جشن گرفتن]

به عنوان فصل مالیات می شود در جریان پرسیدم حسابداران در مورد عجیب و غریب کسر آنها را دیده ام مردم سعی می کنید به ادعا.

لارنس Pon خبره حسابداری عمومی (CPA) مستقر در شهر ردوود کالیفرنیا احتمالا نگه داشته و بسیاری از مشتریان از حسابرسی است.

“یک مشتری مجروح مچ دست خود را به طوری که دکتر به او گفت به نگه داشتن مچ دست خود را بالا” Pon گفت. “او از من خواست اگر او خریداری یک هارلی با آن بالا فرمان او می تواند کسر است که به عنوان یک هزینه پزشکی? من به او گفتم به من نشان دهد نسخه ای از دکتر.”

مردم نیز بسیار خلاق با هزینه پزشکی کسر Pon گفت.

سرویس درآمد داخلی می گوید که “پرداخت به شرکت در یک برنامه کاهش وزن برای یک بیماری خاص تشخیص داده شده توسط پزشک از جمله چاقی” می تواند کسر خواهد شد. برای 2019 مالیات سال, شما می توانید کسر تنها سهم های پزشکی و هزینه های دندانپزشکی که به بیش از 7.5 درصد از درآمد ناخالص تنظیم خود را.

اما فراموش نکنید که در مورد تلاش برای کسر سالن رقص رقص درس زیرا آنها به شما کمک کند از دست دادن وزن است.

مردم اغلب فشار محدودیت از کسر اعتبار وقتی که می آید به هزینه های کسب و کار.

برای مثال یکی از دوستان من رفت به یک بازاریابی چند سطحی ارائه که در آن پروموتر ادعا کرد که او به نوشتن کردن تمام خانه خود را به دلیل هزینه های او با عنوان شخصی خود اقامت در نام کسب و کار خود را. او این نکته را به عنوان یک راه کارآفرینان می شود چگونه یک کسب و کار می تواند به کاهش آن صورت حساب های مالیاتی.

اما فقط به این دلیل که کسب و کار دارای عنوان به شما اقامت اصلی را ندارد بیمه آب و برق و سایر هزینه ها از جمله معافیت گفت: G. اسکات Haislet کالیفرنیا بر اساس حسابدار و وکیل.

اقامت شخصی است که درمان به عنوان یک اقامت بدون در نظر گرفتن که دارای عنوان گفت: Gina DeRosa حسابدار مستقر در تورانس کالیفرنیا.

“عنوان گذاری اقامت در نام یک کسب و کار نمی کند به نوبه خود, شخصی, nondeductible هزینه ها به هزینه های کسب و کار” DeRosa گفت. “اگر ملک است که تبدیل به 100 درصد فضای اداری با هیچ استفاده شخصی هزینه می تواند از معافیت.”

[یک سوال در مورد امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET.]

Pon با اشاره به این که قرار دادن شخصی خود را اقامت در نام کسب و کار شما در واقع می تواند به شما هزینه مالیات مشروع ،

اگر کسب و کار خود و مبادرت به فروش خانه خود را, آن را نمی خواهد واجد شرایط برای معافیت از 250.000 دلار (single) یا $500,000 (زن و شوهر تشکیل پرونده به طور مشترک) از فروش یک اصل محل اقامت او گفت:.

همان پروموتر به مردم گفت که اگر آنها در حال سفر بودند برای لذت بردن زده و گفتگو با آنها پرواز seatmate در تلاش برای جذب فرد برای کسب و کار است که می تواند به عنوان یک جلسه کسب و کار — و بلیط هواپیما و هزینه های سفر خواهد معافیت.

“سفر کسب و کار شده است یک اشتباه بخشی از مالیات” گفت: IRS سخنگوی اریک اسمیت. “به طور معمول یک سفر می شود معافیت تنها در صورتی که هدف اصلی مربوط به کسب و کار. انجام یک کسب و کار جزئی چیز در حالی که در تعطیلات نیست فورا تبدیل آنچه که واقعا در تعطیلات به یک سفر کسب و کار.”

DeRosa گفت که اگر هدف از این سفر بود که به استخدام برای کسب و کار ممکن است معافیت. “اما بعید است که هر کسی کتاب یک هواپیما به امید کسب و کار استخدام,” او گفت:. راهنمایی برای سفر کسب و کار هستند در IRS نشریه 463.

و آنچه در مورد مناسب یا کسب و کار لباس شما را مجبور به پوشیدن برای کار ؟ و یا تمیز کردن خشک صورتحساب برای کسانی که کار می کنند ،

تمام حسابداران رسمی گفت: این کسر امکان پذیر نیست. هزینه لباس, لباس, لباس, لباس و یا لباس های محافظ می تواند از معافیت.

“آزمون برای معافیت مالیاتی برای لباس است که آیا آن تخصصی است و نمی تواند به طور کلی استفاده می شود برای پوشیدن روزمره” Haislet گفت. “فقط به این دلیل که کسی نمی خواهم به پوشیدن لباس و یا دیگر لباس کسب و کار و نمی خواهد خرید و یا پوشیدن چنین لباس اما برای اشتغال [اهداف] را ندارد این معافیت برای مقاصد مالیاتی است.”

شما ممکن است احساس کنید از نظر مالی احمقانه است که شما نمی به عنوان تخیلی به عنوان مالیات کسر bouncers اقدامات — به خصوص اگر آنها در حال گرفتن دور با برخی از سایه مسائل است. اما اگر آنها می تواند با ضربه سنگین مالیات به علاوه مجازات است. و که باعث می شود آنها را از احمق ها.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا [email protected] به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>