مردم هنوز هم دوست دارم اپل کوچک آیفون SE حتی به عنوان شرکت حرکت به چیزهای بزرگتر

“من همیشه به مردم unsheathed SE تلفن استیو جابز در نظر گرفته شده و به همین دلیل آن را یک گوشی بزرگ” Wessman می گوید.

او نه تنها در عشق خود را برای کوچکتر سه ساله مدل آیفون بهترین و شناخته شده برای اینکه گذشته از این شرکت به 4 اینچ صفحه نمایش. وفادار صاحبان ستایش گوشی قابلیت جا به یک طرف آن جک هدفون و آن را محکم ساخت. آنها برای پیدا کردن یکی دیگر از آنلاین و نگه داشتن خود را SEs در حال کار با باتری و صفحه نمایش جایگزین به عنوان مورد نیاز است.

اما با بزرگتر SE رفتن در فروش جمعه و در دسترس آوریل 24, طرفداران در حال پیدا کردن آن را سخت به یک تلفن holdout در جهان به طور مداوم فشار براق چیز جدید صفحه نمایش های بزرگتر و سریعتر ارتقاء چرخه.

آخرین آی فون SE قرار داده و جرات سریع تر آیفون 6S به بدن یک خانه کوچکتر آیفون 5S و سپس سیلی در $399 شروع قیمت…. اپل متوقف شد تولید آیفون صوتی در سپتامبر 2018 و دیگر مبادرت به فروش آن به طور مستقیم اگر چه هنوز هم وجود دارد یک دانش سطحی جدید SEs و مقدار زیادی از استفاده و مرمت گزینه های آنلاین.

اپل جدیدترین گوشی های هوشمند را نگه می دارد SE نام اما می آید در بزرگتر پوسته آیفون 8 اضافه می کند که تقریبا دو اینچ است. آن شروع می شود در $399 و آن را ارزان ترین گوشی در اپل ترکیب فعلی. آن را سریع تر A13 bionic تراشه و دوربین جدید. به جای تشخیص چهره نسل دوم SE هنوز دکمه خانه است که با این نسخهها کار به عنوان یک حسگر اثر انگشت.

با وجود شیوع رمان coronavirus این شرکت همچنان ادامه دارد و برخی از آن برنامه ریزی شده انتشار بدون اینکه قادر به انجام آن سنتی زندگی می کنند ارائه. اپل اعلام کرد آن را تعطیل بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان مارس 13. پنج روز بعد این شرکت اعلام کرد دستگاه های جدید از جمله iPad جدید و مک بوک ایر با انتشار اخبار. چهار شنبه آیفون SE اطلاعیه همچنین از طریق انتشار اخبار.

Coronavirus نیز تحت تاثیر زنجیره تامین اپل همکاران در سراسر جهان اگر چه تولید کارشناسان می گویند محصولات جدیدتر بودند به احتمال زیاد کمتر مختل از کسانی که برای انتشار برنامه ریزی شده بعد از آن در سال. چرا که مراحل اولیه طراحی و ساخت این محصول به احتمال زیاد صورت گرفت چندین ماه قبل از وقوع.

جدید SE پر مهمی نقطه در شرکت صف — که ممکن است حتی مهم تر با تاثیر اقتصادی coronavirus و مرتبط با stay-at-home سفارشات تند کشورها در سطح جهان است. آن را زیر همان فرمول اصلی — جدید داخل,, پیر در خارج ارزان تر تمام اطراف — به درخواست تجدید نظر به مردم به دنبال یک مقرون به صرفه تر آیفون و مشتریان در بازارهای در حال ظهور. اما برخی از تلفن کارشناسان می گویند یک نسخه بزرگتر نتواند مقدار از چه ساخته شده برای اولین بار یک ضربه.

“من فکر می کنم که آی فون SE است که احتمالا بهترین آی فون که اپل ساخته شده است گفت:” مت Zieminski مدیر مشارکت در RepairQ که باعث می شود نرم افزار برای تعمیر مغازه ها. Zieminski به حال خود دستگاه-تعمیر کسب و کار برای 10 سال رفع بی شماری قدیمی اپل و معتقد است آیفون SE بود از یک دوره زمانی که اپل مراقبت بیشتر در مورد کیفیت تر از درآمد است. “این دستگاه را تایید کرد کمی بهتر از وقتی که شما کاهش یافته و یا آن را فقط حلق آویز در اطراف در جیب شما. آن را فقط یک کمی بیشتر با دوام است.”

کوچک گوشی های کلی پشت سر گذاشته شده است با این صنعت وجود دارد اما برخی از نشانه هایی که جمع و جور تر دستگاه می تواند ساخت باز گشت. شرکت هایی مانند موتورولا و سامسونگ هم اعلام کرد تلفن تلنگر که را که کوچکتر شکل 2000s و لغزش زیادی تاشو صفحه نمایش لمسی داخل. اما قیمت این دستگاه در شروع $1,380 و برخی از آنها تا به حال گزارش مسائل با دوام است. شرکت های دیگر مانند نخل تلاش کرده اند و تا کنون تلاش برای بازگرداندن گوشی های که انجام و وزن کمتر بر روی هدف به مبارزه در برابر گوشی های هوشمند استفاده بیش از حد.

بهترین و مقرون به صرفه ترین کوچک گزینه در حال حاضر همچنان به یک آی فون.

اصلی SE 2.31 اینچ گسترده و 4.87 اینچ قد بلند و می توان آن را به راحتی با یک دست و یک انگشت شست می تواند کشش در سراسر صفحه نمایش برای باز کردن برنامه و یا شیر کردن یک پیام است. زنان با کوچکتر دست شده اند برخی از بزرگترین طرفداران.

“چیزی که مورد علاقه من به اندازه گفت:” مونیکا Bridgelall 27 ساله از نیوجرسی, شهرستان که تا به حال SE برای دو سال. پس از شکستن آی فون خود را 6 او تصمیم گرفت برای رفتن به یک SE چرا که او نمی مانند هر جدیدتر گوشی اندازه. “این کاملا متناسب در دست من است. من خیلی دست و پا چلفتی — این است که چگونه من را از تلفن قدیمی من — پس فقط به اندازه. من کامل گرفتن بر روی گوشی من.”

همچنین آخرین آیفون با لبه های صاف به جای گوشه های گرد است که در حال حاضر عملا در گوشی های هوشمند جدید. تخت لبه های آن را ممکن است برای ایستادن در یک تلفن در کنار آن بدون توسل به چیزی به عنوان شعله ور به عنوان یک پایه مانند Popsocket ارائه یک بهانه ای می گویند اصطلاح فنی “پخ” در گفتگو گاه به گاه و یک ضربه در احزاب است.

آیفون لبه سخت می تواند حتی به عنوان یک گوه به موسیقی پاپ تاپس از بطری های آبجو بسیار شبیه به سمت یک میز با حداقل سایش و پارگی. “این جای تعجب مناسب به عنوان یک درب بازکن بطری” Zieminski گفت. “من یک مقدار زیادی از دوستان که با استفاده از آی فون SE یا آی فون 5S برای این است.”

یکی دیگر از نقطه فروش است و جک هدفون — اپل آخرین قبل از آن هنوز بحث برانگیز تصمیم به حذف آن را از آی فون خود را ترکیب. در حال حاضر مردم نیاز به خرید آن بی سیم AirPod هدفون و یا استفاده از یک دانگل برای اتصال پیر هدفون به جای شارژ. اپل آخرین SE اعلام کرد در روز چهارشنبه نیز از دست رفته یک جک هدفون و فقط معمول پورت رعد و برق به جای.

“من خواهد شد و سپس به پایان می رسد از زمین به یک گوشی با یک جک هدفون” گفت: Kyle wiens را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت الکترونیکی تعمیر منبع iFixit. Wiens را که مستقر در کالیفرنیا و کالبدشکافی گوشی های حرفه ای استفاده می شود به کاربر آی فون اما می گوید او تحت فشار قرار دادند برای اندروید هنگامی که اپل کاهش یافته و جک هدفون. در حال حاضر او حمل Motorola Moto X4.

آنلاین شرکت iFixit فروش کیت که اجازه دهید مردم به جای یک باتری یا صفحه نمایش شکسته خود به خودی خود. Wiens را می گوید که در یک ماه اخیر وجود دارد از 20 ، 000 بازدیدکننده داشته است در وب سایت iFixIt از مردم در تلاش برای تغییر خود آی فون SE باتری — در مورد همان مقدار که برای آی فون 6S. آیفون باتری به طور معمول حدود 500 کامل چرخه شارژ اما پس از آن کاهش دهد. SE طراحی شده که به راحتی قابل استفاده می گوید wiens را می دهد که آن را بالقوه به آخرین زمان طولانی تر از متوسط تلفن-ارتقاء چرخه.

اپل نیز ارائه می دهد پشتیبانی از دستگاه های قدیمی به هفت سال پس از آن متوقف می شود و آنها را در نقطه ای که صاحبان به طور معمول می تواند هنوز هم پیدا کردن قطعات یدکی از اشخاص ثالث. تا کنون شرکت شامل آی فون قدیمی تر SE در آن به طور منظم در iOS به روز رسانی نرم افزار. (حتی زمانی که یک دستگاه گنجانده شده است در بزرگ سالانه به روز رسانی اپل می تواند رول مهم وصله های امنیتی و به روز رسانی برای نسخه های iOS مسن تر.)

مردم نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را به طور متوسط 2.6 سال با توجه به تحقیقات بازار شرکت NPD Group. آنها شروع به آنها را نگه دارید حتی دیگر با توجه به عواملی مانند کاهش یارانه حامل و آسان تر تعویض باتری.

آن را هنوز هم ممکن است برای خرید گوشی های جدید و یا استفاده می شود. برخی از ارائه دهندگان مخابرات هنوز پیشنهاد اصلی SEs با یک قرارداد اگر چه آنها اغلب اعتباری و یا قفل شده است. وجود نزدیک به 5000 لیست در eBay است که برای آی فون SE ماه گذشته و با استفاده از-الکترونیک سایت غزال تا به حال آنها را در انبار در بسیاری از اندازه و رنگ و حامل.

Swappa.com یک سایت که خرید و فروش با استفاده از گوشی های هوشمند پیش بینی نسل اول آیفون SE منابع کاهش خواهد یافت در ماه ژانویه سال 2021 به سطوح بسیار پایین است. تقاضا برای تلفن کوچک به اوج خود رسید و در سپتامبر سال 2018 در سایت خود.

برای همه آن مزایای برگزاری بر روی آی فون اصلی SE می تواند تنها وجود است.

“من اجتماعی تحت فشار برای گرفتن یک گوشی جدید در این نقطه” گفت: Bridgelall که خانواده خود در مورد او SE. “بسیار دیوانه است. من حدس می زنم این دلیل است که هر کس پس از استفاده به تلفن خود و به اندازه خود صفحه نمایش است.”

خود توصیف SE مبلغ Wessman می گوید او اغلب می پرسد مردم را به نگه داشتن گوشی خود را در دست خود را به “به یاد داشته باشید از نظر فیزیکی چقدر خوب آن را احساس می شود.” او فکر نمی کند او را متقاعد کرده است هر کسی که به سوئیچ در عین حال او اما واکس شاعرانه در مورد اندازه آن را احساس و محل آن دکمه.

ویرجینیا LaRoe متنفر تغییر دهید. 37-سال, اوکلند, کالیفرنیا., ساکن شده است و با استفاده از کوچک اپل از سال 2013 در نهایت خرید یک SE. او می گوید: او احساس می کردم او تنها کسی بودم که در سمت چپ با یک تلفن کوچک تا یک روز یکی از همکاران در اولین متمم سازمان غیر انتفاعی که در آن او کار کشیده و حتی تلفن بود که به همان اندازه.

به تازگی او تصمیم گرفت از آن زمان به حرکت می کند. “این است که این گوشی تا کنون درگذشت; این فقط زمان است. من به جای باتری جایگزین صفحه نمایش معامله آن را در پس از آن در رودخانه شنا کرد.”

LaRoe خریداری بزرگتر نزدیک به 6 اینچ قد بلند, آیفون, XR با چهره-تشخیص اواخر سال گذشته و او با بهره گیری از دوربین بهتر و عمر باتری طولانی تر. اما اندازه گوشی جدید ثابت کرده است مشکل ساز و باعث او را به رها کردن آن را چندین بار و حتی denting دوربین. عکس های خود را در حال حاضر نگاه مانند آنها یک روح در آنها.

آخرین SE است که هنوز هم در خانه; آن را به یک گزینه او گفت که او در نظر اغلب به عنوان روز عبور کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات