‘مردم متوجه انجام آنچه در حال آمدن است’: چه coronavirus بحران نگاه می خواهم در جنگ زده یمن و لیبی و

یکs اروپا می پردازد coronavirus همه گیر است که فلج خدمات بهداشت و درمان در مقیاس بی سابقه ای کشورها در خاورمیانه در حال حاضر نابود جنگ هستند نیروبخش خود را برای فاجعه است.

پزشکان و مقامات بهداشتی بگویید مستقل در بیش از یک دوجین مصاحبه ها در سراسر یمن و لیبی که آنها نمی تواند توقف گسترش مرگبار coronavirus و سیستم بهداشت و درمان به طور کامل باز و آسیب پذیر’ به بحران قریب الوقوع.

آنها از ترس میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر در معرض خطر ابتلا به مرگ که در آن سال جنگ نابود شده و از سیستم مراقبت های بهداشتی قطع خطوط عرضه و مجاز قحطی و بیماری وبا به رفت و برگشت از طریق جمعیت.

اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله و مستندات غیر ممکن است برای بسیاری از کسانی که فرار مقدم و در حال حاضر زندگی در کهنه جابجایی اردوگاه و یا مسکن موقت با دسترسی به آب و یا فاضلاب محصولات برای شستن دست.

سوریه: جدیدترین مرگ فقط نوک کوه یخ’

به سوریه وارد دهمین سال جنگ در این کشور است و نزدیک به پیدا کردن یک راه حل مسالمت آمیز. حداقل 11 میلیون نفر در این کشور در حال حاضر نیاز به کمک های بشر دوستانه برای زنده ماندن در حالی که تقریبا هشت میلیون نفر از مردم ندارند و قابل اعتماد دسترسی به مواد غذایی است.

پزشکان برای حقوق بشر (PHR) می گویند از آغاز سال 2011 جنگ داخلی شده اند وجود دارد حداقل 595 مستند حمله بیش از 300 بیمارستان در سراسر کشور عمدتا مرتکب شده توسط دولت سوریه و متحدان آن روسیه و ایران است.

بسیاری از آن تخریب شده است تعمیر به خصوص در سابق سنگر مخالفت: تنها نیمی از تجهیزات پزشکی کشور مشغول به کار هستند با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

سوریه ثبت شده دوم آن Covid-19 مرگ در روز دوشنبه که اگر چه کم نسبت به سطح اروپا شده است شرح داده شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان “نوک کوه یخ”.

پزشکان در سراسر کشور نیز گفت: مستقل وجود دارد بسیاری از بیمار است که باید گزارش نشده است.

در حالی که دمشق است نورد از شبانه حکومت جزئی و مستندات و تست برای مبارزه با این بیماری در رژیم-برگزار مناطق شده است سخت تر برای به اجرا درآوردن این اقدامات در سایر نقاط کشور است.

شمال غربی سوریه: ‘ابتدا برای سلامت فاجعه است که در مورد آشکار شدن’

یک منطقه از نگرانی مهم این است که مخالفت این کشور برگزار غربی است. ادلب و شمال حلب به چهار میلیون نفر, یک میلیون نفر از آنها آواره شدند در سال گذشته به تنهایی در رژیم آخرین حمله شورشی نهایی holdout. بسیاری از شهروندان زندگی می کنند در سر می برند unhygienic اردوگاه.

PHR را Rayan Koteiche از این گفته شده بود حداقل 40 تایید حمله به بیمارستان ها پس از آخرین حمله

“منطقه باز است آسیب پذیر و به طور کامل در ابتدا برای سلامت فاجعه است که در مورد آشکار شدن” او گفت: مستقل.

به عنوان کسی که فقط شروع Covid-19 آزمون در تهران برگزار می شود مناطق در پایان هفته گذشته پزشکان نیست باید درک روشنی از گسترش.

پناهندگان بین المللی گفت: مستقل حداقل سه نفر را در ادلب کشته شده اند نشان علائم Covid-19 و چندین بیمار دیگر شده بود به قرنطینه.

Maram آل شیخ وزیر بهداشت برای سوریه دولت انتقالی لنگر شمال حلب گفت: آنها تنها یک ونتیلاتور برای هر 26,500 مردم و “نه ظرفیت در تمام” برای درمان هر کسی با کوروناویروس.

“ما بیش از دو میلیون نفر از آوارگان ساکن در اردوگاه” او گفت: مستقل.

“ما فقط باید 65 بیمارستان با بیش از 200 تخت ICU و تنها 150 هواکش برای 4 میلیون نفر است.

“همه بیمارستان ها در حال حاضر کامل به ظرفیت با بیماران است.”

او گفت: مقامات تحمیل کرده اند برخی از اقدامات از جمله محدودیت در حرکت به کشور همسایه ترکیه که در آن بیش از 200 نفر کشته شده اند از Covid-19 و بیش از 13,5000 آلوده شده اند.

اما آنها هنوز هم نیاز به جماهير مدارس و دانشگاهها و بازارها است.

“ما به شدت نیاز به یک کمپین آگاهی. مردم نمی دانند چه چیزی در حال آمدن است به آنها,” او اضافه شده است.

در ادلب یک بالفعل بدن حاکم مورد حمایت توسط این گروه جهادی از حیات تحریر الشام را ممنوع کرده است باز بازار و بازار بیش از coronavirus نگرانی اما پزشکان می گویند آنها هنوز هم عمیقا نگران است.

Dr Hassan Hamdy یک ادلب پزشکی گفت: بیمارستان تا به حال هیچ تخت ICU رایگان.

“همه ما این است که مخازن اکسیژن و مسکن شما نمی توانید مبارزه با این بیماری که با” او گفت:.

شمال شرق سوریه: ‘اگر ما شیوع کوچک ما را اجرا خواهد کرد از لوازم بلافاصله”

در کردستان برگزار می شود شمال شرق کشور, مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: آنها هیچ Covid-19 آزمون و بنابراین هیچ راهی برای نقشه برداری به گسترش است.

تنها عملکرد دستگاه های تست را از دست داده بودند در ماه اکتبر 2019 در ترکیه مرزی حمله با هدف دفع کرد رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک (SDF).

این SDF همراه با ائتلاف به رهبری ایالات متحده اعلام جغرافیایی پیروزی بیش از به اصطلاح دولت اسلامی در سال گذشته است. این SDF برگزاری حداقل 10,000 پیکارجویان داعش در زندان به سر می برند و همچنین ده ها هزار نفر از داعش اعضای خانواده و حامیان در اردوگاه که دوباره عمده مطرح Covid-19 خطر است.

این Rojava مرکز اطلاعات (RIC) یک سازمان رسانه های مستقر در شمال شرق سوریه گفت: مستقل که کردی پزشکان با تکیه بر ایستگاهی راه حل های مانند repurposed مالاریا آزمایش و متوسط چک به قطعه با هم یک تصویر نادرست از وضعیت بیمار.

رو به کاهش منابع را نیز مختل coronavirus پاسخ تلاش: در ژانویه سال 2020 تحت تهدید روسیه حق وتو شورای امنیت سازمان ملل متحد بسته تنها سازمان ملل متحد کمک های عبور به شمال و شرق سوریه است.

پزشکان هشدار می دهند که آنها در حال حاضر تنها باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای پزشکان برای درمان حداکثر 100 coronavirus بیماران.

“ما نمی توانیم دریافت منابع از هر کجا و چه کسی نیست همکاری با ما مرزها بسته است. ما تلاش کرده اند برای بیش از یک ماه به عرضه دستکش از رژیم مناطق” گفت: Raperin حسن یک مقام بهداشتی برای کردی-منطقه برگزار شد.

ما خودرو زرهی درایوهای گذشته یک بیلبورد برای کردستان سوریه زنان حفاظت واحد (یگانهای مدافع زنان)

“ما در مورد به اندازه کافی دستکش و ماسک و محافظ لباس برای پزشکان به دنبال پس از حدود 100 بيمار مبتلا به Covid-19. اگر ما شیوع کوچک ما را اجرا خواهد کرد از لوازم بلافاصله,” او اضافه شده است.

او گفت که آنها تنها 12 فن برای میلیون ها نفر از مردم است.

این که نمی تواند نظر رسیده توسط مستقل توسط زمان انتشار.

دکتر نیما سعید که نماینده سوریه قبلا گفته شد بر اختصاص یک تست آزمایشگاهی را در شمال شرق سوریه است.

Dr Saeed گفت: RIC در مصاحبه اخیر خود که در حالی که آن را پیچیده تر بود در حال حاضر تنها عبور بسته شده بود آنها هر گونه مشکلات ارائه لوازم توسط ارتباط با دمشق است.

نیز وجود دارد در حال رشد ترس در اطراف امنیتی از زندان های پر ازدحام که می تواند بدتر اگر وجود دارد شیوع کروناویروس

بزرگترین اردوگاه al-Hol خانه را به بیش از 70000 داعش حامیان و اعضای خانواده که به طور منظم به مرحله اعتراضات است و به هیچ وجه به طور موثر منزوی و یا قرنطینه هر کسی در این اردوگاه باید کسی آلوده شود.

این کشور در شمال شرقی همچنین در ادامه تهدید از ترکیه است. اگر چه جنگ بین کردها و نیروهای ترکیه تا حد زیادی متوقف شد, دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: آنکارا بود “weaponised” آب در طول همه گیر پس از تصرف کنترل Allouk آب ایستگاه پمپاژ که در خدمت نزدیک به نیم میلیون نفر در Hassakah.

جدید-نیویورک بر اساس دیده بان گفت که مقامات ترکیه تا به حال قطع پمپاژ آب را چند بار در طول سال شروع تأثیر افراد توانایی اساسی اقدامات احتیاطی مانند شستن دست ها – حیاتی اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در رژیم-برگزار مناطق دیرالزور وجود دارد گزارش های تایید نشده در مورد شیوع Covid-19 در میان نیروهای خود از ایران است که در حال حاضر در تلاش برای مبارزه با بدترین شیوع بیماری در منطقه است.

محمد حسن سوریه یک روزنامه نگار در شمال گفت: مستقل او تا به حال گزارش های تایید نشده از 60 نفر با چندین نفر از اعضای ایران-وابسته به نیروهای در قرنطینه در Al Shifaa بیمارستان در کنار سوریه و عراق مرز.

فعالان در زمین گفت که با هیچ مقام رسمی آن را تست غیر ممکن است برای گفتن اما وضعیت بحرانی است چرا که از ادامه حرکت زائران به منطقه از ویروس نقاط مانند عراق و ایران است.

“وجود دارد یک شیعه مقدس سایت در یک شهر نزدیک به مرز با عراق و بسیاری از سوری ها و ایرانی ها هنوز هم در بازدید از این محل حتی در این روزها به طور بالقوه گسترش این ویروس گفت:” Ahed محلی روزنامه نگار, درخواست برای تنها نام او به تواند مورد استفاده قرار گیرد.

لیبی: “ما یک کشور تقسیم شده در جنگ با به طور موثر دو وزارتخانه بهداشت’

لیبی مقامات scrabbling برای واردات تجهیزات پزشکی در جنگ زده طرابلس.

مبارزه در این کشور هنوز هم با شدت گرفتن بین به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در کنار ترکیه-بازگشت سوریه مبارزان و نیروهای متعلق به خلیفه Haftar – یک فرمانده نظامی است که وفادار به یک رقیب دولتی در شرق.

حداقل هشت مورد از این ویروس شناسایی شده اند و هیچ مرگ و میر, اما, دولت, دوباره, فاقد کیت های آزمایش.

GNA مقامات گفته مستقل که خود را پزشکی کارکنان آموزش دیده برای مقابله با یک بیماری همه گیر و در حال حاضر در حال غرق با جنگ صدمات از روزانه توپخانه و حملات هوایی.

“مشکل دیگر این است که ما در حال تقسیم کشور ما به طور موثر دو وزارتخانه بهداشت – یکی در طرابلس و در شرق” گفت: یکی GNA رسمی که خواسته نمی شود به نام.

“آن را به آن را بسیار سخت تر به شکست coronavirus اگر ما می تواند یک پاسخ هماهنگ, اگر ما هنوز در حال مبارزه با یکدیگر.”

لیبی هلال احمر گفت: آنها اهدا تمام تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک به طرابلس بیمارستان در انتظار افزایش Covid-19 موارد است.

“ما باید در پاسخ به نبرد با صدمات حفاظت, داده می شود هر کسی می تواند آلوده شود اما ما داده اند بسیاری از منابع ما دور برای Covid-19 اورژانس گفت:” هلال احمر امدادگر اسد جعفر.

یکی دیگر از نگرانی های عمده عظیم جمعیت آسیب پذیر مهاجران و پناهندگان است.

برای سال های لیبی شده است یکی از اصلی دروازه به اروپا در اوج خود به عنوان بسیاری از 180,000 مهاجران پرداخت قاچاقچیان برای عبور از دریای مدیترانه.

با تمدید یک سرکوب قاچاق و تجارت در لیبی و اقدامات محدود کننده در محل در ایتالیا جریان همه اما متوقف شد – اما این کشور هنوز هم میزبان زیادی جمعیت مهاجر.

صفا Msheli سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) گفت: حداقل 1500 مهاجران برگزار شد در مقام بازداشتگاه که کثیف و تنگ.

“بزرگترین نگرانی ما این است که غیر رسمی بازداشتگاه اجرا شده توسط شبه نظامیان و قاچاقچیان -ما نمی تواند رسیدن به آن مردم است,” او اضافه شده است.

یمن: ‘اگر ما تنها یک مورد آن را تبدیل به یک اپیدمی بلافاصله’

جنگ در یمن بین ایران-حمایت شورشیان حوثی و عربستان سعودی رهبری ائتلاف اتحاد هایش پس از آخر هفته.

هیچ coronavirus موارد هنوز ثبت نشده است چرا که این کشور شده است اما مهر و موم شده با توجه به عربستان اجرا در زمین و هوا و دریا محاصره.

اما پزشکان و پزشکی خیریه گفت: مستقل , آن فقط یک ماده از زمان با این کشور بدون داشتن ظرفیت برای پاسخ.

پنج سال جنگ جهانی باعث شده است بزرگترین بحران انسانی از نظر تعداد.

حدود 80 درصد از جمعیت – یا 24 میلیون نفر – نیاز به نوعی از کمک های انسان دوستانه برای زنده ماندن. دو سوم از این کشور یک گام به دور از قحطی.

اضافه کردن به مشکلات این است که بدترین شیوع وبا در تاریخ مدرن است که در سمت چپ این جمعیت فوق العاده آسیب پذیر به شیوع کروناویروس.

آکسفام در گزارش هفته گذشته که 50 موارد مشکوک به وبا در هر ساعت با این واقعیت است که در حدود 17 میلیون نفر – بیش از نیمی از جمعیت بدون دسترسی به آب تمیز.

در این شرایط coronavirus می تواند خشم را از طریق این کشور که در آن تنها نیمی از امکانات پزشکی بعمل آید.


گزارش اخیر منتشر شده توسط داعش پروژه داده یافت که بیش از پنج سال گذشته ائتلاف به رهبری عربستان سعودی هواپیما را بمباران امکانات پزشکی از جمله بیمارستان ها و درمانگاه 83 بار کشتن 95 غیرنظامی و مجروح شدن بیشتر از 116.

“چشم انداز بسیار تلخ هستند. یمنی به مراتب آسیب پذیر تر از هر جمعیت در منطقه” گفت: PHR را Koteiche. PHR همراه با Mwatana گروه حقوق قرار دادن یک گزارش جزئیات تخریب به یمن و سیستم بهداشت و درمان.

پزشکان بر روی زمین گفت: مستقل آنها را ندارد لوازم پزشکی برای درمان کسانی که مبتلا به سوء تغذيه وبا و یا زخم های جنگ اجازه دهید به تنهایی Covid-19.

“ما هیچ تجهیزات اضافی مانند دنده محافظ, هیچ آیتم های موجود مانند هواکش. ما هیچ جایی برای جداسازی و قرنطینه” گفت: Ashwaq ماه محرم یک دکتر است که مبارزه با قحطی در چند سال گذشته در محاصره حدیده.

“مردم به سختی می توانید استطاعت به غذا خوردن به عنوان آن می ایستد. کل swathes از مناطق دسترسی به آب تمیز.

“اگر ما تنها یک مورد از Covid-19 در اینجا آن را تبدیل به یک اپیدمی بلافاصله.”

گزارش اضافی توسط Rajaa Bourhan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im