پنتاگون برای منحرف کردن 3.8 میلیارد دلار از بودجه خود را برای ساخت بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز مانع

وزارت دفاع گفته است که انحراف $3.83 میلیارد از جاهای دیگر در بودجه خود را برای ساخت 177 کیلومتر بیشتر از رئیس جمهور تهمت مرز و مانع تنظیم در حرکت گسترده تر کاخ سفید طرح را حدود 7.2 میلیارد دلار از بودجه پنتاگون در سال جاری برای این پروژه بدون کسب موافقت کنگره به عنوان برگ برنده سر به انتخابات.

پنتاگون به اطلاع کنگره در روز پنج شنبه از برنامه های خود را برای منحرف کردن $3.83 میلیارد دلار از خرید هواپیما و دیگر تجهیزات و به جای استفاده از بودجه برای ساخت و ساز از مرز موانع. پنتاگون در حال حرکت است پول با استفاده از قانون مبارزه با مواد مخدر است که اجازه می دهد تا وزارت دفاع برای ساخت نرده برای دیگر فدرال و دولت های محلی و سازمان های شناخته شده در مواد مخدر-قاچاق دالان.

با توجه به بودجه و مدارک بررسی شده توسط واشنگتن پست پنتاگون کشیدن بودجه از دو F-35 جنگنده و دو عقاب tilt-rotor aircraft برای سپاه تفنگداران دریایی; یک P-8A هواپیمای شناسایی برای نیروی دریایی و چهار C-130J حمل و نقل هواپیما و هشت MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین برای نیروی هوایی.

علاوه بر این کمک های مالی خواهد بود منحرف از برنامه های به روز رسانی Humvees و کامیون برای ارتش خرید 1.3 میلیارد دلار در “متفرقه” تجهیزات جدید برای گارد ملی و ذخایر و توسعه خاص ایالات متحده نیروی دریایی. پنتاگون به کنگره گفت بودجه است یا بیش از نظامی نیاز است یا نه و در عین حال مورد نیاز با توجه به جدول زمانی از برنامه های در سوال.

دلار 7.2 میلیارد کاخ سفید با هدف قرار دادن در پنتاگون بودجه این سال را مغلوب ساختن پیشی جستن به اندازه کافی پول برای تکمیل نزدیک به 900 کیلومتر از موانع جدید سال 2022 یک برنامه است که اجازه می دهد تا او را به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در امضای خود مهاجرت ابتکار و بودجه برای آن پرداخت.

Robert G. Salesses معاون دستیار وزیر دفاع برای دفاع از میهن ادغام گفت: او آگاه از بحث برای گرفتن پول بیشتر از پنتاگون بودجه جدا از $3.83 میلیارد پنج شنبه اعلام کرد که هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود.

آخرین انحراف از پنتاگون بودجه Salesses گفت: می آید در پاسخ به درخواست وزارت امنیت داخلی ساخته شده در اواسط ژانویه. دلار 3.83 میلیارد و گفت: پرداخت خواهد شد برای ساخت و ساز از 177 کیلومتر 30 پا bollard-سبک موانع در فدرال کنترل زمین را در شش مرز بخش: San Diego, El Centro, Yuma, توسان, El Paso و دل ریو. از آن خواهد شد قرارداد از طریق Army Corps of Engineers.

“واضح است که ما در حال ملاقات با الزامات شناسایی شده اند که از سوی رئیس جمهور برای سرعت بخشیدن به ساخت و مرز و مانع به سرعت و به طور موثر به عنوان ما می توانیم” Salesses گفت.

منتقدان از هر دو طرف می گویند تهمت حرکت بیش از دو سال گذشته به نگاهی به آنچه در حال حاضر به مقدار نزدیک به 10 میلیارد دلار اختصاص داده شده توسط کنگره برای ارتش تعیین کرده است یک سنت خطرناک در اجرایی نفس بیش از حد که می تواند باز کردن درب برای دولت آینده به سرپیچی از کنگره قانون اساسی موظف قدرت از کیف پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم گفت: در کمپین بلیزرز که مکزیک خواهد پرداخت هزینه برای خود مرزی دیوار.

“کنگره بارها رای دادند و در راه هر دو حزب به رد بودجه رئیس جمهور بی فایده و بی اثر است مرز دیوار” رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در بیانیه ای گفت. “این آخرین تلاش به سرقت Congressionally-اختصاص بودجه نظامی تضعیف امنیت ملی ما و تفکیک قوا مندرج در قانون اساسی ما است.”

حتی جمهوری خواهان که پشتیبانی افزایش امنیت مرزی را bristled در سوال راه تهمت است استخراج بودجه برای دیدن از طریق یکی از اصلی وعده های انتخاباتی.

Rep. مک Thornberry (R-Tex.), بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس به انتقاد از شنبه حرکت و تاکید کرد که کنگره به قانون اساسی مسئولیت تعیین چگونگی دفاع دلار صرف شده است.

“دوباره برنامه نویسی امروز اعلام کرد که بر خلاف کنگره قانون اساسی اقتدار و من باور دارم که آن نیاز به کنگره برای اقدام” Thornberry در بیانیه ای گفت.

روز دوشنبه کاخ سفید منتشر شد در آن درخواست بودجه برای سال 2021 که شامل 2 میلیارد دلار در مرز دیوار بودجه ای به مراتب کمتر از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای دفاع از بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخت حرکت بدون نیاز به تایید از کنگره که تحت قانون اساسی ایالات متحده است که با توجه به قدرت مناسب بودجه فدرال. برخی از ایالات آمریکا و گروه های حمایت در حال به چالش کشیدن قانونی بودن دولت قصد دارد در دادگاه فدرال.

در حالی که دادگاه های پایین را به طور موقت متوقف استفاده از بودجه نظامی دادگاه عالی و دادگاه تجدید نظر فدرال در یک مورد جداگانه اجازه داده اند تهمت و دولت به رفتن به جلو با نقل و انتقالات و مانع ساخت و ساز — در حالی که دعوی قضایی در حال بررسی است.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کنار کنگره را به $6.1 میلیارد دلار از بودجه پنتاگون برای مرز پروژه.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است که به چالش کشیدن قانونی بودن اقدامات دولت است در مرز سد بودجه در دادگاه گفت: این امر حرکت می کند برای جلوگیری از آخرین نقل و انتقال نظامی و بودجه.

“چند دادگاه حکم داد که آن را غیر قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به غارت بودجه نظامی خود را برای بیگانه مرز دیوار” گفت: درور Ladin, وکیل ACLU امنیت ملی پروژه. “نه یک دادگاه با توجه به غیر قانونی قدرت گرفتن مهر تایید. ما خواهید بود در دادگاه برای جلوگیری از این اضافی غیر مجاز نقل و انتقالات.”

به بودجه, تهمت استفاده, قانون مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی دیگر از کمتر شناخته شده در قانون در ایالات متحده کد اجازه می دهد که پنتاگون در این رویداد ملی اضطراری نیاز به استقرار نیروهای نظامی منحرف ساخت و ساز بودجه برای پرداخت هزینه زیرساخت های مورد نیاز توسط این نیروها.

حدود 5000 سرباز — از جمله گارد ملی و فعال وظیفه نیروهای باقی می ماند اعزام به آمریکا در مرز جنوبی. ستاد مشترک تعیین شده در سال گذشته است که ساخت و ساز از مرز موانع خواهد حمایت از این سربازان — فعال-وظیفه جزء آن مستقر است تحت اضطراری ملی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل سال گذشته است.

پنتاگون پیشنهاد $3.6 میلیارد دلار در بودجه ساخت و ساز از آن منحرف به مرز موانع در سال گذشته خواهد بود “backfilled” توسط کنگره به طور بالقوه منجر به تاخیر در این پروژه که defunded. اما پول نیست, پر, پس, پروژه های در حال عملا لغو شده تا آنها بودجه دریافت می کنند.

کاخ سفید در حال انتظار برای گرفتن یک مقدار مشابه دوباره در این سال از بودجه ساخت و ساز اما مقامات پنتاگون گفته اند که پروژه های کنگره را تایید کرده است خواهد بود defunded به آزاد کردن این پول. پنتاگون عمرانی بودجه نیز می تواند منحرف به پرداخت برای مانع ساخت و ساز.

Salesses گفت که او آگاه از برنامه به شیر پنتاگون عمرانی بودجه است. او کاهش یافته است به نظر بحث در مورد مصرف پول از نظامی بودجه ساخت و ساز دوباره در این سال.

Salesses گفت: پنتاگون شده است با توجه به اختیارات کنگره به حرکت در اطراف 6 میلیارد دلار در داخل بودجه خود را در این سال تحت یک فرایند شناخته شده به عنوان reprogramming.

وزیر دفاع باید تعیین پول رفتن به یک اولویت بالاتر مهم تر از آنچه در آن بود مناسب برای ابتدا و در این مورد وزیر دفاع Mark T. Esper انجام Salesses گفت.

Salesses گفت: در دستور رییس جمهور و دولت این است که به سرعت در حال پیشرفت به سوی تحقق DHS برنامه ریزی برای ساخت 722 مایل از مرز موانع بیش از 10 سال در هزینه حدود 18 میلیارد دلار.

“این بدیهی است که دیدار با بسیاری از این اهداف است که مجموعه” Salesses گفت: با استناد به “قابل توجه امنیت ملی چالش ها در مرز جنوب غربی ایالات متحده است.”

بالا پنتاگون رسمی گفت: پیش بینی نیست دریافت درخواست های بیشتر از DHS برای کمک های مالی از وزارت دفاع بودجه برای مرز مانع سال آینده به عنوان یک نتیجه از پیشرفت سریع در حال حاضر ساخته شده است.

پروژه که بودجه کشیده شد در سال گذشته شامل بازسازی ایالات متحده امکانات نظامی نابود شده توسط طوفان ماریا در پورتوریکو تاسیسات نظامی ایالات متحده گفت: این امر در ساخت اروپا برای کمک به جلوگیری از روسیه و مدارس در ایالات متحده پایگاه نظامی در ایالات متحده و خارج از کشور.

در نامه ای به پنتاگون اقدام حسابرسی, پارچه مبلی. Peter J. Visclosky (D-Ind.), رئیس خانه فرعی در دفاع تخصیص بودجه گفت: خود فرعی را رد کرد وزارت دفاع این آخرین درخواست به reallocate بودجه.

پنتاگون قبلا گفت که قانون آن را نمی کند نیاز به تایید از کنگره برای انتقال وجوه هنگامی که مقدار پایین تر از reprogramming کلاه. آن را یک وظیفه برای اطلاع رسانی کنگره به پنتاگون آیا پنج شنبه.

در اوایل دولت وزارت دفاع مقامات به طور معمول به دنبال تایید از رهبران مربوطه و کمیته های کنگره به عنوان یک ماده البته برای بزرگ reallocations حتی اگر تایید نیست از لحاظ فنی مورد نیاز توسط قانون است.

او در نامه ای به سرپرست حسابرسی, Visclosky گفت که با آن یک جانبه اقدام وزارت دفاع بود که در ادامه به نقض “تاریخی و بی سابقه comity” که وجود داشته است بین کمیته و پنتاگون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>