پنتاگون shaves 6.5 میلیارد دلار از طریق فروش تجهیزات منسوخ و پیرایش از دفتر پشت

دفتر رئیس مدیریت افسر ایجاد شد و در سال 2018 به رانندگی هزینه های خارج از پنتاگون زنجیره تامین و اصلاح فرآیندهای کسب و کار آن یک وظیفه است که شامل کار با ده ها تن از سازمان های دفاعی برای دریافت یک دسته در حدود 2.7 تریلیون دلار در دارایی های, به عنوان یکی ممیزی در بر داشت. اولین کسی نگه که موقعیت جی گیبسون ترک شغل در سال گذشته است.

این گروه به تازگی تایید ارشد مدیریت افسر لیزا Hershman او می گوید views دفتر او به عنوان “یک start-up در بزرگترین تثبیت بوروکراسی در جهان است.”

وزارت دفاع در حال حاضر بزرگترین بوروکراسی را دریافت کرده است قابل ملاحظه افزایش بودجه رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. سال اخیر بودجه درخواست نگه می دارد هزینه های دفاعی در حدود همان سطح سال گذشته — به این معنی که این گروه باید به دنبال پس انداز اگر آن را می خواهد به انجام بلند پروازانه پروژه های جدید است. پنتاگون در حال حاضر برنامه ای برای منحرف کردن $3.83 میلیارد دلار از پروژه ها از جمله هواپیما خرید و نظامی ساخت و ساز به پرداخت برای شمشیربازی در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک.

Hershman کار شده است به اصلاحات پنتاگون سیستم های کسب و کار برای درایو کردن زباله. بسیاری از آن پایین می آید به بهتر اعمال نفوذ وزارت مزایای Hershman گفت: در مصاحبه اخیر است. اولین و مهمترین این است که قدرت چانه زنی می آید که با آن مقیاس گسترده.

“ما نیاز به اهرم بهتر اندازه ما و با توجه به نداشتن نامتجانس طرح” Hershman گفت. “ما می توانید به دست آوردن مقدار زیادی از کارایی و اثربخشی فقط با اعمال نفوذ قدرت خرید ما.”

به عنوان مثال برخی از 6.5 میلیارد دلار شناسایی شده توسط دفتر نیروی دریایی نجات داد حدود 97.9 میلیون با خرید آن Arleigh Burke-کلاس ناوشکن در دراز مدت پنج سال قرارداد به جای کوتاه یک سال می پردازد. انجام این کار مجاز گروه به 9.3 درصد تخفیف در طول قرارداد قبلی ساختار Hershman گفت.

اصلاحات دیگر شناسایی شده توسط دفتر رئیس مدیریت افسر در سال گذشته شامل: یک وصله پینه کردن از وزارت بهداشت زیرساخت های آن که ذخیره $68 میلیون; تکنولوژی تعمیرات اساسی در درون بوروکراسی حمایت از خدمات نظامی; $2.55 میلیارد دلار از کاهش کارکنان و دیگر کاهش سربار; و تغییرات در ساختار هزینه نظامی را Tricare برنامه بیمه درمانی.

وزارت دفاع همچنین بهبود 407 میلیون دلار فروش خاص “منسوخ” تجهیزات نظامی. این فروش شامل نه هلیکوپتر Black Hawk که به فروش می رسد در حراج و 10 بیشتر فروخته شده به افغانستان 100 پاتریوت موشک های فروخته شده به امارات متحده عربی و چهار C-130 هرکولس حمل و نقل هواپیما برای شیلی و فیلیپین.

دن Grazier سابق سپاه تفنگداران دریایی کاپیتان که در حال حاضر مطالعات دفاع صرف هزینه در این پروژه بر دولت نظارت ناظر گروه گفت: پس انداز اعلام کرد در این هفته باید تکرار در جای دیگر.

“این نوع از یک قطره در سطل, اما آن را به یک محل شروع, بنابراین من تحسین می کنم که” Grazier گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>