پنتاگون کیسه نقطه فرد در دفاع از تولید عمل

پنتاگون را اخراج آن فرد نقطه بر افزایش منابع از ماسک محافظ و تجهیزات کلیدی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تحت دفاع تولید عمل می کنند.

به عنوان اولین گزارش سیاسیجنیفر سانتوس پنتاگون معاون دستیار وزیر دفاع برای سیاست صنعتی گفت: کارکنان در طول گریان جلسه هیات روز پنج شنبه که او از کار اخراج شده و آنجا را ترک می کنند در پایان از جمعه.

سخنگوی پنتاگون Lt سرهنگ مایک اندروز تایید کرد در بیانیه ای که سانتوس در حال حرکت است به یک موقعیت در نیروی دریایی است.

“بخش تعهد به نزدیک همکاری با دفاع صنعت تزلزل ناپذیر باقی می ماند و ما همچنان به شناسایی و کاهش اثرات از Covid-19 اضطراری ملی را برای اطمینان از آمادگی و نوسازی” آقای اندروز گفت.

Ms سانتوس بازی کرده بود نقش سرب در تلاش به سطح شیب دار بالا تولید N-95 ماسک سواب هواکش و تجهیزات دیگر در ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس او با تمرکز بر چگونه برای جلوگیری از چین نفوذ استراتژیک مهم ما دارایی.

Ms سانتوس شده بود در نقش از ژوئن 2019 با توجه به پروفایل LinkedIn. آن مسئولیت خود را برای همکاری با صنعت با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که به دولت اولویت با پیمانکاران خصوصی با توجه به سیاست, گزارش.

پرسنل تغییر شد و بنا به گزارش یک فرصت برای پنتاگون برای پر کردن موقعیت با کسی که قوی تر در زمینه دفاع تولید عمل می کنند مسائل مربوط به.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول استناد قانون وادار جنرال موتورز برای تولید هواکش.

قبل از پیوستن به پنتاگون Ms سانتوس بود که معاون رئیس جمهور برای نیروی هوایی و وزارت دفاع نوآوری در خصوصی شرکت مشاوره بین المللی سرو و قبل از آن یک عضو هیات مجلس سنا در کمیته تخصیص بودجه.

او قبلا در پنتاگون برای نیروی هوایی ایالات متحده “مسئول برنامه ریزی, برنامه نویسی, تجزیه و تحلیل, بررسی و ارتباط به تپه نیروی هوایی طبقه بندی برنامه ها”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>