پنتاگون می ترسید اضافی محدودیت هزینه شرکت های ایالات متحده مانند کوالکام اینتل و میکرون بسیار درآمد که تحقیقات خود را صرف خواهد رنج می برند و باعث آنها را به سقوط خود را جهانی رقبا و خصوصی آمریکا نظامی فن آوری لبه.

ادامه بحث بر سر چگونگی و اینکه آیا برای تشدید سرکوب Huawei — انتظار به سر در کابینه سطح به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده — نشان می دهد دولت در حال مبارزه با رقابت انگیزه به سمت چین است.

رئیس جمهور تهمت هفته گذشته با امضای یک قرارداد تجاری با چین نقطه آن را به عنوان یک “واقعا باور نکردنی دستیابی به موفقیت” و غالبا موجب اقتدار رئیس جمهور چین به عنوان یک دوست شخصی. دو روز قبل از آن وزیر امور خارجه مایک Pompeo تا به حال تقبیح یازدهم را استبداد و هشدار داد Silicon Valley در مقابل قادر می سازد چین “واقعا Orwellian نظارت دولت است.”

پنتاگون موانع سخت تر اقدام به خود جلب کرد انتقاد شدید از سه نفر از نفوذ سناتور جمهوریخواه روز جمعه. “Huawei یک بازوی حزب کمونیست چین و باید چنین رفتار شود” نوشت Sens. بن Sasse (Neb.), تام پنبه (ارک.) و مارکو روبیو (فلوریدا.). “دشوار است تصور کنید که در اوج جنگ سرد وزارت دفاع خواهد چشم پوشی آمریکا شرکت های پیمانکاری با KGB تابعه زیرا مسکو تخفیف ارائه. ما نگران آن است که وزارت دفاع است و نه مناسب با وزن خطرات.”

دیرینه نگرانی در مورد پتانسیل برای سازمان های اطلاعاتی به بهره برداری Huawei دنده مورد استفاده در شبکه های مخابراتی به سر آمد و سال گذشته است.

وزارت بازرگانی قرار داده Huawei در صادرات blacklist ماه مه گذشته قطع آن آمریکا عرضه خطوط. اما رئیس جمهور اعطا شرکت شاید چین برجسته ترین تولید کننده جهانی موقت چشم پوشی است که اجازه آن به ادامه خرید آمریکایی اجزاء.

شرکت های ایالات متحده نیز حمل قطعات از خارج از کشور خود را وابسته به بحرانزده شرکت چینی است که به طور گسترده ای به عنوان رهبر جهانی در نسل بعدی 5G اینترنت تکنولوژی.

وزارت بازرگانی به دنبال نزدیک است که راه گریز توسط قوانین و مقررات محکم در خارج از کشور حمل و نقل. در حال حاضر قطعات ممکن است تا 25 درصد آمریکایی محتوا است که توسط اداره کنترل صادرات. این گروه به دنبال پایین تر است که محدود به 10 درصد است.

“تغییرات پیشنهادی را به طور چشمگیری تغییر راه که ما صادرات کنترل قوانین به کار گرفته شده است کالاهای تولید شده در خارج از آمریکا و غیر آمریکا شرکت خواهد تاثیر نامطلوب در ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان قطعات و اجزای سازنده برای کسانی که غیر ما شرکت داشته و قابل توجهی در دراز مدت تاثیر بر, Huawei, پس از شرکت های دیگر خواهد پر کردن شکاف” داگلاس جاکوبسن, واشنگتن, تجارت, وکیل, نوشت از طریق ایمیل.

Huawei صرف حدود 11 میلیارد دلار در سال در ایالات متحده آمریکا قطعات از جمله تراشه های کامپیوتری که به مراتب برتر به چه چینی ساخت امکانات می تواند تولید کند. ایالات متحده تراشه سازندگان ادعا می کنند در حدود نیمی از بازار جهانی یک تسلط است که پایدار سنگین هزینه های تحقیق.

محدود کردن شرکت های ایالات متحده توانایی برای فروش به بازار چین “را تضعیف رقابت ایالات متحده در صنعت نیمه هادی” جان Neuffer رئيس جمهور از انجمن صنعت نیمه هادی گفت: سال گذشته است.

پنتاگون اعتراض scuppered وزارت بازرگانی پیشنهاد, اما آنها باید به این بحث است. اداره ویلبر راس مصمم است به دوباره سعی کنید با توجه به چندین نفر پس از بحث.

کابینه در سطح بحث بر سر گام های بعدی است که انتظار می رود به زودی به آنها اضافه شده است.

“ما باید مطمئن شوید که تغییر سیاست شبیه به این انجام می شود در راه است که بالشتک تاثیر بر شرکت های ایالات متحده گفت:” دیوید هانکه یک شریک در Arent روباه و سابق کمیته اطلاعات مجلس سنا aide. “ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد یک سطح میدان بازی برای شرکت های ایالات متحده و سیاست هایی که به دست بالا به رقبای خود.”

بحث در حال وقوع است پس از مغلوب ساختن پیشی جستن Jan. 15 امضای یک “فاز یک” معامله تجارت با چین که نیاز به چینی خرید اضافی $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا و خدمات در طول دو سال آینده. مقامات هر دو طرف بحث در حال تلاش برای ارزیابی رئیس جمهور تمایل به تشدید مجازات برای یک کلید شرکت چینی حتی به عنوان او به دنبال کشت گرمتر تجارت روابط.

“ما همه انتظار کاخ سفید به سرکوب همه چیز تا زمانی که چینی ها در حال خرید” گفت: Derek قیچی ساکن محقق و متخصص در چین در آمریکا سازمانی موسسه که پشتیبانی از یک موضع سخت تر.

در کاپیتول هیل یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در هفته گذشته معرفی قانونی که ارائه $1.25 میلیارد دلار برای توسعه یک جایگزین برای Huawei 5G فن آوری است. Sens. Mark R. وارنر (D-Va.), نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا و روبیو از منتقدان از چین می خواهند دولت را به حمایت مالی از توسعه باز-معماری نرم افزار نرم افزار با نام O-زد.

مقامات دولت برای سال شده اند در تلاش برای متقاعد کردن آمریکا و متحدان به نوار هواوی از نسل آینده شبکه های مخابراتی. کسانی که تلاش خواهد شانس بهتری برای موفقیت اگر ایالات متحده می تواند یک جایگزین قانونگذاران گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im