پنتاگون قطره مخالفت با قوانین جدید که بیشتر به محدود کردن تکنولوژی فروش Huawei

اما پس از فشار از تجارت مقامات و اعضای کنگره پنتاگون وارونه شده است البته به گفته افراد آشنا با دولت بحث که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد مسائل محرمانه.

پیشنهاد شد دوباره در یک Feb. 28 کابینه شد.

“وزارت دفاع پشتیبانی مشترک بین فرایند است که اجازه می دهد تا حقایق و نگرانی از همه طرف شنیده می شود قبل از اتخاذ بالقوه عمده تغییرات قانونی” گفت: شکایت گاف یک سخنگوی پنتاگون. “ما باید چیزی برای ارائه تا زمانی که روند نتیجه گیری کرده است و تصمیم گیری در مورد این موضوع ساخته شده است.”

یک فرد آشنا با این بحث های اولین گزارش سیاسی گفت: وزارت خزانه داری هنوز برخی از ایرادات به تجارت پیشنهاد. مقامات وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف سال تلاش برای جلوگیری Huawei رشد به عنوان یک فروشنده بزرگ مخابراتی تجهیزات شبکه و تلفن های همراه. کاخ سفید خواستار Huawei یک خطر امنیتی گفت: حزب کمونیست چین می تواند ضربه بزنید Huawei تجهیزات نصب شده در خارج از کشور به جاسوسی در غرب و اتهامات Huawei رد می کند.

نا امید که اقدامات ایالات متحده آمریکا به نظر نمی رسد از خط خارج Huawei کسب و کار وزارت بازرگانی اخیرا پیشنهاد افزایش فشار سرکوب این شرکت چینی است.

سال گذشته ایالات متحده اضافه شده Huawei به یک تجارت blacklist که ممنوع صادرات از آمریکا به این شرکت چینی است. برخی از شرکت های skirted که حکومت صادرات چیپس و دیگر اجزای Huawei از خود در خارج از کشور امکانات.

وزارت بازرگانی در حال حاضر می خواهد به نزدیک است که راه گریز توسط قوانین و مقررات محکم در خارج از کشور حمل و نقل. در حال حاضر ساخته شده خارجی قطعات ممکن است به فروش می رسد برای Huawei اگر آنها شامل 25 درصد آمریکایی محتوا است که توسط اداره کنترل صادرات. تجارت می خواهد به پایین که محدود به 10 درصد است.

پنتاگون و صنعت نیمه هادی ماه گذشته در اعتراض به تجارت ایده و گفت: این امر بیشتر محروم ایالات متحده شرکت های فن آوری از فروش و تضعیف خود را در تحقیق و توسعه است.

Huawei شده است یک خریدار بزرگ آمریکا برای قطعات و اجزای سال گفت: صرف 11 میلیارد دلار در فناوری آمریکا در سال 2018 قبل از ممنوعیت صادرات. پس از ممنوعیت Huawei می گوید آن را جابجا کرده و برخی از اجزای آن خرید به شرکت در دیگر کشورها و درهم به تولید بیشتر از خود آن چیپس و دیگر قطعات.

برخی در صنعت فن آوری ترس این ممنوعیت باعث گسترده قنداق کردن, چینی, خریداران به تغییر خرید دور از ایالات متحده تراشه سازان که به طور سنتی تحت سلطه صنعت و ادعا حدود نیمی از بازار جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “ممکن است این واقعیت است که چین بیش از یک سوم از آمریکایی تراشه درآمد اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای آن و بدون آن ما به سادگی نمی خواهد رقابتی” گفت: یک نیمه هادی-صنعت اجرایی که مخالف تجارت پیشنهاد.

“ما همچنان به اصرار دولت به دنبال معکوس سیاست هایی که در نهایت چیزی جز آسیب ایالات متحده نیمه هادی رهبری بسیار مهم است که به امنیت ملی و اقتصاد گسترده تر” جان Neuffer مدیر اجرایی انجمن صنعت نیمه هادی روز جمعه گفت.

پس از پنتاگون اعتراض وزارت بازرگانی به مدیر سیاست ارل کمستکک خواست مقامات پنتاگون از جمله وزیر سیاست John Rood به تغییر ذهن خود را یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت.

سه سناتور جمهوریخواه و چین hawks همچنین نوشت: به وزیر دفاع علامت Esper درخواست توضیح در پنتاگون گزارش اعتراض.

“Huawei یک بازوی حزب کمونیست چین و باید چنین رفتار شود,” سنسور. بن Sasse (Neb.), تام پنبه (ارک.) و مارکو روبیو (فلوریدا.) نوشت: در Jan. 24 نامه.

روز جمعه سناتور ریک اسکات (R-Fla.) قانون پیشنهادی که آینه تجارت پیشنهاد برش به 10 درصد مقدار آمریکایی محتوای یک خارجی ساخته شده محصول ممکن است اگر آن را به فروش می رسد به یک لیست سیاه شرکت.

“شرکت در ایالات متحده نباید اجازه فروش به هواوی و من قانون را بیشتر به محدود کردن توانایی خود را,” سناتور در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>