پنس می پرسد شرکت های ساخت و ساز به کمک ماسک ها به بیمارستان ها به عنوان کمبود برچسبها

برخی از بیمارستان ها و بهداشت سابق مقامات گزارش کرده اند کم منابع. “پزشکان در دنور که در آن ویروس بوده است و در عین حال می گویند که تقریبا از ماسک های” اندی Slavitt رئیس سابق مدیکر و مدیکید در طول دولت اوباما توییتی دوشنبه.

“زمان ماسک تولید کنندگان می تواند بیشتر و برخی خفته کارخانه” Slavitt گفت. “دولت باید به آنها بگویید که آنها در حال حاضر پرداخت برای آنها.”

سابق FDA رئیس رابرت Califf به نام برای جنگ جهانی دوم به سبک بسیج به تولید بیشتر دنده محافظ. “ما یک زمان کمبود و بحران بلندی” او هنوز توییتی. “چرا راه اندازی سایت تولید مثل مهمات و لباس در WW2 و پرداخت مردم در غیر این صورت کنار به تولید انبوه?”

روز دوشنبه پیتر ناوارو, تجارت مشاور کاخ سفید گفت: ماسک تولید کننده Honeywell تا به حال ارائه شده برای تولید بیشتر ماسک در یک مرکز در Smithfield, R. I. “با کمی کمک از دولت است.” Honeywell گفت: این می تواند آغاز خواهد شد که تولید “در 30 روز” ناوارو گفت CNBC.

اریک Krantz سخنگوی شرکت Honeywell شارلوت N. C. گفت: این شرکت باید نهایی کردن قرارداد با دولت به زودی. او کاهش یافته است به تعیین که چگونه بسیاری از اضافی N95 ماسک Honeywell می تواند تولید گفت: این شرکت فاش نمی کند جزئیات تولید “برای رقابتی دلایل.”

جنیفر Ehrlich سخنگوی مینه سوتا بر اساس 3M گفت: این شرکت افزایش تولید N95 ماسک در آن کارخانه ها در آمریکا و چین و اروپا و آمریکای لاتین است.

او کاهش یافته است به کمیت افزایش و یا به ارائه جزئیات در منابع 3M است که اختصاص به تلاش است. “تولید ظرفیت های خاص گیاهان و محصولات و همچنین به عنوان خاص حجم فروش و اطلاعات مربوط به مشتری در حال 3M اطلاعات محرمانه که ما نمی علنا فاش,” Ehrlich گفت.

3M است اختصاص بیش از خروجی آن به بهداشت و درمان کارگران نسبت به مشتریان صنعتی, او اضافه شده است.

اریکا لوئیس سخنگوی کاردینال سلامت مستقر در اوهایو توزیع کننده لوازم بهداشت و درمان گفت: این شرکت ماسک و دستکش و در صورت سپر “در تخصیص, که بدان معنی است که ما عرضه حجم بر اساس اخیر تاریخی مشتری نیاز دارد.”

“ما کاهش این تلاش ها شامل ساختمان های احتمالی برنامه با ما موجود کنندگان به شدت کاوش جدید منابع همکاران و ارزیابی قابلیت و ظرفیت در درون ما تولید شبکه برای افزایش تولید” لوئیس گفت: از طریق ایمیل.

اتکا به کارخانه های چینی را تشدید کرده است عرضه مشکلات. چین گسترده تعطیلی کارخانه های کشور را در مبارزه خود را coronavirus شیوع را متوقف کرده است و برخی از دنده محافظ از رسیدن به بازار ایالات متحده است.

مدلاین صنایع بهداشت و درمان توزیع کننده در نورثفیلد بیمار., گفت: کارخانه های آن متکی در چین هوبئی که در آن شیوع شروع شد و در حال حاضر دوباره باز کردن.

“پس از تقریبا دو ماه از تولید وقفه چین دوباره باز تولید عملیات در هوبئی استان در تاریخ 10 مارس به عنوان امیدوار” مدلاین سخنگوی William Berger گفت: از طریق ایمیل. “با این حال تولید سطح شیب دار تا در این کارخانه است که انتظار می رود آهسته است. در نتیجه کاهش ظرفیت و تاخیر در حمل و نقل از کارخانه ها.”

“ما باید در جای خود قرار داده مدیریت موجودی برنامه ها و تخصیص برای محافظت از حد موجودی که ممکن است برای مشتریان ما. علاوه بر این ما به طور جدی کار بر روی گزینه های برای افزایش تولید در مناطق دیگر از ما زنجیره تامین جهانی در حالی که مجدانه نظارت بر وضعیت در آسیای جنوب شرقی” ایران برگر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>