پل Whelan: روسیه دادستان تقاضا 18 سال در زندان برای ما دریایی متهم به جاسوسی

سابق دریایی آمریکا متهم به جاسوسی در روسیه ممکن است تا 18 سال در یک زندان امنیتی حداکثر اگر دادستان توانید راه خود را.

روز دوشنبه روسیه دادستان خواسته است که پل Whelan سابق آمریکا در دریایی بود محکوم به 18 سال زندان برای جاسوسی را.

آقای Whelan ادعا می کند او قرار بود در یک نیش عملیات و التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

روسیه ادعای دادستان آقای Whelan به دست آمده اسرار دولتی. آقای Whelan ادعا می کند که در حالی که او قبول یک درایو USB او معتقد درایو های موجود تعطیلات, عکس, نه, روسی, اسرار دولتی.

در زمان دستگیری آقای Whelan شد مدیر امنیت جهانی به صورت خودکار تامین کننده قطعات BorgWarner. او قبلا صرف 14 سال در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده و مرخص شد برای انجام بد در سال 2008. آقای Whelan ادعا کرد که او در بازدید از روسیه برای شرکت در یک عروسی در زمان بازداشت است.

آقای Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: تصمیم دادگاه بود و انتظار می رود در 15 ژوئن. عضو دیگری از خود دفاع تیم اولگا Karlova توصیف اظهارات پایانی خود را.

“او در حرکت پایانی اظهارات او در مورد چقدر او را دوست دارد روسیه و مردم روسیه و او هرگز نمی خواست آنها را بد,” او گفت:.

محاکمه آغاز شد و در 23 مارس بود و به روی عموم بسته شده با توجه به بحث از اطلاعات طبقه بندی شده.

رویترز گزارش داد که مقامات ایالات متحده در حال تماس از اتهامات عنوان شده علیه آقای Whelan “الکی” و خواستار او منتشر خواهد شد. با توجه به مسکو باروجود دارد گمانه زنی ها در مسکو است که ایالات متحده و روسیه را به شرکت در یک تبادل زندانیان به ترتیب بازگشت آقای Whelan.

“این راز دادگاه مسخره از عدالت” جان سالیوان سفیر آمریکا, روسیه, گفت:. “وجود دارد هیچ مشروعیت به یک روش است که پنهان در پشت درهای بسته. آن است که نه شفاف است و نه عادلانه است و نه بی طرف.”

صحبت به رادیو فردا آقای Whelan را برادر دوقلو, David گفت به اعتقاد او این اتهامات بدون مدرک, اما با این وجود انتظار نیست تبرئه. خواهر الیزابت توییتی “هیچ جرم و جنایت است. این است که سیاسی به گروگان گرفتن.”

“ما انتظار داریم یک محکومیت غیر قانونی و فقط می توانیم امیدوار باشیم که این جمله در پایان سبک از محدوده” او گفت:.

آقای Whelan ادعای او بدرفتاری با سپاه پاسداران را تکذیب کرد و نیاز به توجه پزشکی است. نگهبانان خود, اما ادعای او تقلید می کنی مشکلات سلامتی خود را به تلاش برای جلب همدردی در مورد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>