مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک دادگاه محکوم پل Whelan سابق آمریکایی دریایی به شانزده سال در زندان مستعمره روز دوشنبه در یک تصمیم که گذاشته لخت ادامه تنش بین مسکو و واشنگتن است.

صحبت کردن در مراحل خارج از شهر مسکو دادگاه, سفیر آمریکا در مسکو جان سالیوان گفت که او خشمگین شده بود با حکم. مورد یک “مضحکه عدالت” او اضافه کرد که نمی توانست “تاثیر خوب” در روابط دو جانبه.

Whelan, که همچنین دارای کانادا ایرلندی و انگلیسی تابعیت دستگیر شد در اتاق هتل خود را در طول سفر به مسکو در ماه دسامبر سال 2018 است. مقامات روسیه ادعا می کنند او گرفتار شد “red-handed” با یک USB فلش درایو حاوی نام راز عوامل است. آقای Whelan منکر هر گونه دانش از داده و می گوید که او راه اندازی شد توسط سرویس های امنیتی روسیه عامل او بر این باور بود که یک دوست.

بسته محاکمه شده است پرسش از شروع. اختصاص یک وکیل با تاریخی اتصال به سرویس های امنیتی آقای Whelan رد شد این فرصت را به سوار شدن هر قابل دفاع. دادستان ها همچنین موفق به تولید هیچ مدرکی دال بر جاسوسی فراتر از اختلاف دیسک USB.

بسیاری از متخصصان امنیت بر این باورند سابق دریایی در نظر گرفته شد به عنوان وثیقه در مذاکرات به روسیه عوامل برگزار می شود ما در زندان است. به ویژه در مسکو شده است ماهیگیری برای انتشار Viktor Bout یک محکوم فروشنده اسلحه و کنستانتین Yaroshenko یک خلبان محکوم به 21 برای قاچاق کوکائین است.

روز دوشنبه فقط قبل از این حکم دست Whelan را رد کرد و دادگاه او را به عنوان یک “سیاسی بازی”. او گفت: تا به حال کاهش یافته است قربانی سیاسی “گروگان گیری”.

با اعتقاد راسخ نرخ در حال اجرا در بیش از 99 درصد در محاکمات وجود دارد هرگز از حد شک چگونه محاکمه خواهد شد و پس از آن آغاز شده بود. در این رویداد مجازات بود فقط کمتر از 18 سال در تبعیدگاه درخواست دادستان.

در نظرات به روزنامه نگاران وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: تیم او در نظر گرفته شده برای درخواست تجدید نظر در حکم و در عین حال خود را از افکار خود متمرکز شد در جاهای دیگر.

“هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد جاسوسی در عمل به رسمیت شناخته شده است به انجام یک ارز” آقای Zherebenkov گفت.

قابل ملاحظه ای رژیم متصل وکیل پیشنهاد مشتری خود را حتی ممکن است برخورد شده است یک “انسانی” دست: “روسیه به Whelan 16 سال اما [ویکتور] تقلا کردم 25 سال و [کنستانتین] Yaroshenko کردم 20.”

صحبت کردن با مستقل پل Whelan به انگلیسی, پسر عموی اخراج از دادگاه به عنوان شاهد از سوی دولت بریتانیا آن را محکوم publicly. تا حال ما شده است که منجر به تلاش در سابق دریایی طرف با بریتانیا گرفتن پشت صندلی.

“این در مورد زمان نخست وزیر بوریس جانسون و وزیر امور خارجه Dominic Raab خود را در موقعیت های شناخته شده” علامت Whelan گفت.

“ما نیاز داریم که نه تنها به کمک Paul رایگان اما به مطمئن شوید که دیگر مستقل مردم سفر به روسیه رنج می برند نیست همان سرنوشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات