اما پس از آن رمان coronavirus همه گیر زده و MLS مثل همه ایالات متحده ورزشی لیگ رفت و تیره. اگر MLS 25 فصل بود به بازی در همه — نیمی از برنامه ؟ هیچ تماشاگران? کمتر سفر ؟ — این احتمالا حمل به زمستان و پایان ندارد تا شاید پس از سال جدید dawned.

که اجازه داده است Arriola برای سرگرم کردن افکار — محتاط حداقل — از بازی در این فصل است.

“من سعی کنید به فکر می کنم بیش از حد در مورد آن, اما چه کسی است که به می گویند که تغییر نمی دهد در چند ماه زمانی که من احساس می کنم واقعا خوب هستم و خارش را برای بازگشت وجود دارد ؟” او گفت:. “اگر فصل می شود به عقب رانده بالا وجود دارد امکان من می تواند بازگشت. که فقط به من. 24 نوامبر است نه ماه [پس از عمل جراحی]. من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد, چگونه این همه نقش.”

MLS — که دو هفته به برنامه زمانی که همه گیر مجبور به خاموش کردن — پیشنهاد کرده است 26-team مسابقات در اورلاندو در ماه جولای. آن باقی مانده است امیدواریم از سرگیری فصل به طور منظم بعد از این تابستان و یا پاییز.

Arriola, تیم گفته است که برنامه خود را بازیابی و توانبخشی. برخی در سازمان اعتقاد دارم که او می تواند به عقب در اکتبر.

اما با یک شخصی راه پیش رو و فصل به طور منظم در برزخ نه Arriola و نه باشگاه می خواهد با عجله همه چیز.

“این کمی زود به فکر کردن در مورد که” مدیر کل دیو Kasper گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که او می کند و بازگشت او به طور کامل آماده است.”

ایران می تواند قرار داده اند او در MLS را در پایان فصل آسیب لیست مارس 5 که فراهم شده تیم جایگزینی امضای تا 250.000 دلار در حقوق و دستمزد. اما Kasper گفت: “ما هرگز به آن نقطه” از تصمیم گیری قبل از بازی به حالت تعلیق در آمد.

مقامات لیگ موفق به پاسخ به درخواست های متعدد به دنبال وضوح در مورد این که آیا این مهلت تمدید شد. حتی اگر آن را هر چند ایالات احتمالا نمی خواهد تمرین آن را به جای در نظر گرفتن یک فرصت است که Arriola می تواند بازگشت.

“آیا من در هشت ماه یا 12 ماه, من می خواهم به مطمئن شوید که من هستم وقتی که من به طور کامل سالم و دیدار با تمام اهداف و الزامات” او گفت:. “من احساس می کنم خوب است که مهم ترین چیز در حال حاضر است.”

Arriola بهبود رژیم آغاز شد و در میان بحران جهانی در پزشکی مرکز نوتوانی در هرندون. پس از سه ماه او دگرگون هفته گذشته به یک در یکی از تمرینات با مربی ورزشی برایان Goodstein در آئودی زمینه پنجره را پایین تر از سطح.

او در گزارش چهار روز در هفته سه تا چهار ساعت در هر جلسه.

این ساختمان در غیر این صورت ترک کردند. پس مارس 6, MLS اجازه داده است تمرینات فردی در هوای آزاد, تیم, زمینه, به عنوان مجاز توسط دولت های محلی و سیاست; منطقه و حومه آن بودند و برخی از آخرین شروع به بلند کردن ممنوعیت چنین فعالیت های پس Arriola را هم تیمی بوده است خود به خود. این تیم پنج شنبه اعلام کرد بازیکنان خواهد بود و مجاز به کار کردن به صورت جداگانه در Segra زمینه در لیسبرگ به عنوان ویرجینیای شمالی وارد اولین مرحله از بازگشایی روند.

لیگ منع استفاده از محیط داخلی تیم تاسیسات مگر اینکه یک بازیکن تحت درمان یا توانبخشی.

قبل از اینکه او از خانه خود را در Ashburn, Arriola پاسخ آنلاین پرسشنامه سلامت. به محض ورود او دون ماسک و تحت یک دما را بررسی کنید. تجهیزات مقادیر قبل و بعد از هر ورزش.

“این عجیب و غریب, کار کردن با یک ماسک بر صورت” Arriola گفت: “به ویژه هنگامی که شما در حال عرق کردن و مزه خود نفس است.”

یک راهرو و یک مجموعه گسترده ای از پله ها نشسته روی زمین بازی که در آن Arriola, 25, بازی های برگزار شده است نقشی اساسی در انواع موقعیت های از 20,000-ظرفیت محل باز تقریبا دو سال پیش.

وسوسه به او این است که “من اصلا در این زمینه” او گفت:. “این سه ماه آینده هیجان انگیز برای من چون من را به دیدن جایی که من واقعا هستم. که همه من می توانم در مورد فکر می کنم.”

تنهایی خالی تسهیلات شده است مفید Arriola توضیح داد چرا که او را احاطه شده توسط مناظر و صداها را از این فصل — عناصر که ترک او را مشتاق به بازی حق دور. این است, بعد از همه, این اولین بار در زندگی حرفه ای او بوده است طرد برای یک دوره طولانی است.

“من احساس می کنم مثل من در به دست آوردن زمین در یک معنا” گفت: Arriola, که همچنین یک سخت-شارژ جناح برای ایالات متحده در تیم ملی. “فقط با تمرکز بر خودم واقعا کمک کرد. آن را قطعا آسان تر شده است با کمتر می گذرد.”

ایالات بازیکنان دیدار از طریق ویدئو کنفرانس به طور منظم اما به دلیل خود برنامه تمرین همپوشانی با تماس ها و به دلیل هم تیمی های خود در حال بحث در مورد تناسب اندام آموزش و تابستان آماده سازی Arriola به ندرت شرکت می کند.

“همه کسانی که همه چیز صدق نمی کند به من,” او گفت: “پس از آن یک معامله بزرگ اگر من آن را از دست.”

او در تعامل با هم تیمی های یک در یک. زمانی که rehabbing او با دوست دختر خود را و خود را دو سگ. او گفت: او در حال یادگیری به طبخ و تبدیل شدن به یک نوکر — “من قرار داده و چند سوراخ در دیوار.”

در حالی که او با این نسخهها کار بر روی زانو خود را او و او را عامل کریس Megaloudis در حال کار بر روی تمدید قرارداد با ایران.

“آنها می دانند که من می خواهم به اینجا دراز مدت” گفت: Arriola, که قرارداد منقضی می شود پس از 2021 فصل است. “و من احساس آنها می خواهند که به عنوان خوبی. این یک موضوع بدانند آن. ما در حال کار در برابر هر یک از دیگر; ما می خواهیم همین است. چگونه می توانیم آن را به کار در هر دو به پایان می رسد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات