پل Arriola رنج می برد به طور بالقوه جدی آسیب زانو در, d. C., United پیش فصل بازی

“به نظر نمی آید خوب” مربی بن اولسن گفت: در یک پیام به صورت متن.

آسیب شاهدان گفت: هنگامی رخ داد که یک بازیکن اورلاندو به چالش کشیده Arriola برای توپ در محوطه جریمه در 30 دقیقه از ایران را پیروزی 1-0 در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

Arriola تحت درمان قرار گرفت در این زمینه و پس از آن کمک به نیمکت جایی که او به تماشای بقیه ایالات چهارمین بازی پیش فصل تیم سخنگوی گفت.

اولسن گفت: Arriola احتمالا بازگشت به خانه برای اسکن و پیش آگهی طولانی مدت.

مدیر کل دیو Kasper است که با این تیم در فلوریدا آخر این هفته گفت که او هنوز نمی دانید که بسیار در مورد میزان آسیب دیدگی است.

این حادثه اتفاق افتاده است دو هفته قبل از بازکن در برابر کلرادو رپیدز در آئودی زمینه است.

Arriola — خستگی ناپذیر و سخت-شارژ بازیکنی که به این تیم پیوست از مکزیکی باشگاه تیجوانا در طول سال 2017 MLS فصل — کمک 13 گل و 10 پاس گل بیش از گذشته به مبارزات. او پر کرده است تعدادی از شروع نقش ها: هر دو بال راست و هافبک مرکزی.

کسب ادیسون Flores, Julian Gressel و Yamil اسد همراه با Arriola بازگشت مبله متحده با یکی از حمله به midfields در لیگ.

Arriola, 25 نیز تبدیل شده است به طور منظم با آمریکا تیم ملی در طول دو سال گذشته و نمیفهمد به نقش کلیدی زن در سال 2022 جام جهانی مقدماتی آن آغاز خواهد شد حدود هفت. 1.

او به تازگی دوباره ایران پس از گذراندن یک ماه در تیم ملی وظیفه در فلوریدا و کالیفرنیا.

آیا کوتاه مدت و یا دراز مدت Arriola عدم وجود خواهد دندانه سی هافبک که شنبه بود بدون اسد و فلورس به دلیل صدمات.

اسد ممکن است برای بازگشت به بازکن; Flores, پرو, بازیکن تیم ملی و متحد بزرگ زمستان امضای یک 5 میلیون دلار انتقال از مکزیک میچوآکان, باید, بازگشت هفته آینده برای دو tuneups: در مقابل نشویل در روز چهارشنبه و فیلادلفیا در روز شنبه هر دو در ویکی Fla.

صدمات به احتمال زیاد برای بالا بردن جناح امانوئل بواتنگ و Ulises سگورا در عمق نمودار. به دست آورد در تابستان گذشته از لس آنجلس گلکسی Boateng شروع اردوگاه آموزشی پشت چند بازیکن است. سگورا یک کاستاریکا کولون تیم ملی بازیکن, پر کرده است, نقش های متعدد در دو سال گذشته.

Arriola آسیب تحت الشعاع قرار 1-0 پیروزی ایالات دوم متوالی پیروزی بعد از دو شکست. مهمان به جلو Michael Gamble 25 ساله انگلیسی برای دوم-بخش Loudoun ایالات گل در 77 سالگی دقیقه است.

قمار که وارد شده بود دو دقیقه زودتر نیز به ثمر رساند هدف تنها در برابر دوم-بخش لویی در فوریه. 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de