میهن پرستان تجارت راب Gronkowski به Buccaneers, reuniting او با تام بردی

“در انتظار فیزیکی راب موافقت کرده که برای تمپا در این فصل گفت:” درو Rosenhaus, Gronkowski عامل قبل از معامله رسمی شد. “او افتخار خواهد کرد قرارداد فعلی خود را در این زمان.”

“راب Gronkowski یکی از بهترین تنگ به پایان می رسد در NFL تاریخچه و او نقش بازی با این نوع از عشق و شور و اشتیاق است که مجموعه او از هم جدا” Buccaneers مدیر کل Jason Licht گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “راب بازی های برگزار شده است تمام زندگی خود را در کنار تام بردی و دستاوردهای خود را برای خود صحبت می کنند. با هم آنها را توسعه داده اند این نوع از شیمی روشن و خاموش میشه که بسیار مهم برای موفقیت است. راب ترکیبی از نخبگان سطح مهارت به عنوان یک گیرنده و مسدود کننده اما آنچه واقعا باعث می شود او را ویژه این واقعیت است که او یک برنده ثابت شده است که به ارمغان می آورد که قهرمانی طرز فکر و اخلاق کاری.”

Gronkowski که تبدیل به 31 ماه آینده, بازگشت به NFL دوباره بردی شش بار سوپر باول-برنده کارفرمایی که در سمت چپ پرستان در رایگان آژانس و امضا یک قرارداد دو ساله با Buccaneers ارزش تضمین 50 میلیون دلار به علاوه یکی دیگر از 9 میلیون دلار در انگیزه. Gronkowski تا به حال یک فصل باقی مانده در قرارداد خود را با میهن پرستان بود و به 10 میلیون نفر از جمله 9 میلیون دلار حقوق و دستمزد پایه و 1 میلیون دلار در فهرست و تمرین پاداش.

Gronkowski بود احاطه شده توسط صدمات قبل از بازنشسته پیش از فصل گذشته داشتن بازی نیست کامل 16-بازی فصل از سال 2011 اما او هرگز به طور کامل رد کرد بازگشت به NFL و در حال حاضر به حال یک سال به استراحت و درمان. او به نظر می رسد مناسب و باریک در بسیاری از وقت خود را دور. او یکی از لیگ های موثر تنگ به پایان می رسد زمانی که سالم و ماهر گیرنده که ایجاد matchup کابوس برای دفاع و همچنین به عنوان یک ظالم blocker.

او پنج بار نرم افزار کاسه های انتخاب در نه فصل با پرستان و برنده سه سوپر کاسه به او Hall of Fame-شایسته اعتبار است. او 521 جلب برای 7,861 متری و 79 touchdowns در NFL حرفه ای. این پرستان نزدیک به معامله Gronkowski به Detroit Lions قبل از پیش نویس NFL دو سال پیش اما او خودداری کردند در این حرکت تهدید به بازنشسته و معامله نبود به پایان رسید.

با این تجارت میهن پرستان دریافت چیزی در ازای Gronkowski اما offseason تنظیم مجدد همچنان ادامه دارد. خروج نیز شامل تنگ پایان بنیامین واتسون کیکر Stephen Gostkowski مرکز تد Karras ایمنی duron و هارمون دفاعی مقابله با دنی شلتون و linebackers Kyle ون Noy, جیمی کالینز و Elandon رابرتز. مربی لایحه Belichick در این نقطه است جارت Stidham و برایان Hoyer خود را به عنوان گزینه های کارفرمایی و مت LaCosse و رایان Izzo در فهرست در انتهای تنگ.

“من بسیار سپاسگزار برای این فرصت که [پرستان صاحب رابرت] کرافت و مربی Belichick را به من داد زمانی که پیش نویس من حماقت در سال 2010” Gronkowski نوشت: در رسانه های اجتماعی زمانی که او اعلام بازنشستگی خود را در ماه مارس 2019. “من تجربه های زندگی بیش از 9 سال گذشته شگفت انگیز بوده است هر دو در و خارج از زمین. مردم من [ملاقات] روابط من ساخته شده این مسابقات شده اند بخشی از, من فقط می خواهم برای تشکر از تمام میهن پرستان جدید انگلستان سازمان برای هر فرصت من شده اند [داده شده]. … با تشکر از شما برای همه پذیرش که من و تعهد من را به من کار به بهترین بازیکن من می تواند باشد.”

Gronkowski آیا تلویزیون کار می کنند و در شرکت های طرفدار کشتی در طول زمان خود را به دور از فوتبال است. در حال حاضر او تلاش خواهد کرد برای کمک به بردی در تبدیل Buccaneers به برندگان هر چند هر دو را مجبور به مقابله با یک چالش تنظیم دوره که در آن offseason برنامه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Gronkowski می پیوندد تنگ می رسد O. J. Howard و کامرون Brate در Buccaneers’ فهرست. وجود دارد مقدار زیادی از بازیسازی استعداد در خلیج تمپا جرم که همچنین شامل گسترده ای از گیرنده های مایک ایوانز و کریس گادوین و در حال اجرا پشت رونالد جونز دوم. The Buccaneers آخرین ساخته برگشتی در فصل 2007. آخرین آنها تا به حال یک postseason پیروزی زمانی که آنها برنده سوپر جام در پایان سال 2002 فصل است.

“بدیهی است که من بوده ام به من آموخته ام یک معامله بزرگ” بردی گفت: در طول کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در ماه گذشته است که در آن Buccaneers به طور رسمی معرفی او. “من به عنوان حرکت به جلو به من گفت: دیگر هیچ کس اهمیت می دهد آنچه شما در گذشته انجام داده. آنها نمی مراقبت از آنچه شما انجام آخرین سال یا پنج سال پیش یا 10 سال پیش. من فکر می کنم امیدوارم دانش من تا به حال در تجربه من بازی کارفرمایی خواهد به من اجازه می دهد برای انتقال به سرعت. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من تا به سرعت در, بدیهی است که یادگیری اصطلاحات مختلف. که یک چالش منحصر به فرد است که من با آن مواجه است. اما این یکی که من به دنبال به جلو به همچنین.”

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات