معامله نمی شد رسمی اما آزمایشی در محل قطع نظر از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه مبادله با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. Gronkowski که تبدیل به 31 ماه آینده در حال حاضر دستخوش فیزیکی برای Buccaneers که نتایج آن در حال بررسی. تمپا ارسال خواهد یک پیش نویس دور چهارم انتخاب به انگلستان برای Gronkowski و هفتم-رسد با توجه به آن فرد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل تجارت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد.

Gronkowski بازگشت به NFL دوباره بردی شش بار سوپر باول برنده که در سمت چپ پرستان در رایگان آژانس و امضا شده با Buccaneers. Gronkowski تا به حال یک فصل باقی مانده در قرارداد خود را با میهن پرستان بود و به 10 میلیون دلار. او به بازی بازی های زیر که در مقابله با دزدان دریایی.

Gronkowski ذکر صدمات زمانی که او بازنشسته قبل از فصل گذشته است اما هرگز به طور کامل رد کرد بازگشت به NFL و در حال حاضر به حال یک سال به استراحت و درمان. او یکی از لیگ های موثر تنگ به پایان می رسد زمانی که سالم و ماهر گیرنده که ایجاد matchup کابوس برای دفاع و همچنین به عنوان یک مسدود کننده موثر.

او پنج بار نرم افزار کاسه های انتخاب در نه فصل با پرستان و برنده سه سوپر کاسه به او Hall of Fame-شایسته اعتبار است. او 521 جلب برای 7,861 متری و 79 touchdowns در NFL حرفه ای. در حال حاضر او تلاش خواهد کرد برای کمک به بردی به نوبه خود Buccaneers به برندگان هر چند هر دو را مجبور به مقابله با یک چالش تنظیم دوره که در آن تیم NFL’ offseason برنامه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

دانلود رایگان مقالات