آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

میهن پرستان کیکر به تو متصل به گروه های افراطی حذف شده گزارش می گوید

Rohrwasser گفت: در ماه آوریل که او را پوشش نماد به تصویر می کشد که شماره سه در اعداد رومی محصور شده توسط یک دایره از ستاره. روز بعد گفت: “آن حذف شده است. در حال حاضر او انجام داده است که فقط TMZ گزارش روز شنبه با استناد به منابع ناشناس.

Rohrwasser گفت: او تو را به عنوان یک نوجوان برای نشان دادن حمایت برای نیروهای مسلح. او گفت که او را درک نمی کنند پیام پشت این نماد در زمان.

“آن را شرح داده شد به من به عنوان درصد از استعمارگران که در برابر دولت استبدادی ، گفتم وای که مانند یک آمریکایی احساسات میهنی کرد.’ که از یک خانواده نظامی, من فکر کردم که واقعا به من صحبت کرد” این Clifton Park, n. y. بومی گفت: در ماه آوریل است. “من همیشه افتخار می کنم به آمریکا. من بسیار افتخار می کنم به آمریکا.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم آن چه در ارتباط بود [در پیش نویس] آن بود که دقیقا زمان من می دانستم که من تا به حال به آن کاملا گرفته شده ، به من گفت [من] پوشش آن, اما من می خواهم به آن را حذف از بدن من. این شرم آور است که من تا به حال آن را در آنجا به اينجا رسيد.”

Rohrwasser گفت: پس از تهیه پیش نویس است که او باید به بررسی این نماد معنی بیشتر به طور کامل.

“بدیهی است که این تکامل به چیزی است که من نمی خواهم به نمایندگی از” او گفت:. “و هنگامی که من به عقب نگاه در آن من باید انجام داده اند راه بیشتر تحقیقات من قبل از قرار دادن هر گونه علامت یا نماد مانند که بر روی بدن من. این چیزی است که من همیشه می خواهم برای نشان دادن.”

بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول