آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

میهن پرستان دلار جریمه 1.1 میلیون محروم از دور سوم انتخاب برای فیلمبرداری Bengals’ حاشیه

میهن پرستان’ تولید تلویزیون خدمه خواهد بود ممنوع از مداخله ها در طول سال 2020 فصل و تیم کارکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام آموزش های اضافی در لیگ های عملیاتی سیاست های NFL سخنگوی گفت.

وجود دارد هیچ فردی بودن مجازات اعمال شده در مربی لایحه Belichick و یا هر یک از اعضای تیم فوتبال کارکنان به گفته افراد آشنا با NFL حاکم. که نشان می دهد این لیگ نیست کشف شواهد تساوی فوتبال کارکنان به نقض.

لیگ آن حاکم پس از بررسی Dec. 8 حادثه که در آن تصویری خدمه کار برای میهن پرستان شات فیلم the Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک بازی در کلیولند. رخ داده است که یک هفته قبل از میهن پرستان در سینسیناتی.

این پرستان اذعان کرد که خود تصویری خدمه نقض لیگ سیاست اما گفت: تخلف متعهد شد ناخواسته و در نظر گرفته نمی شد به هر گونه سود رقابتی را برای این تیم است. خدمه بود تیراندازی فیلم به صورت آنلاین از ویژگی های در یک دیده بانی که با این نسخهها کار برای این تیم و حضور در آن Bengals-Browns بازی میهن پرستان گفت.

Belichick گفت: بارها و بارها که میهن پرستان’ فوتبال بخش عملیات تا به حال هیچ دخالت در این ویدئو.

لیگ به نظر می رسید به خصوص پرستان’ اعتراف گناه به عنوان یک نمونه تخلف از بازی روز NFL قوانین شایسته معمولی به جای فوق العاده, اقدامات انضباطی. لیگ به عنوان یک تعداد انگشت شماری از سوابق مجموعه موارد در سال های اخیر مربوط به Atlanta Falcons, Cleveland Browns, New York Giants, Baltimore Ravens و میهن پرستان در بدنام Deflategate رسوایی.

شاهین جریمه شد $350,000 در سال 2015 برای پمپاژ جعلی صدای جمعیت را در ورزشگاه در طول بازی. آنها از یک پنجم-دور در انتخاب 2016 پیش نویس NFL و تیم خود را رئیس جمهور غنی مک کی بود معلق از NFL کمیته مسابقات به مدت سه ماه. این Browns جریمه شد 250.000 دلار در سال 2015 برای بعد-مدیر کل ری کشاورز با استفاده از تلفن همراه برای ارسال ها در بازی متن پیام به این تیم مربیان در طول 2014 فصل است. کشاورز به حالت تعلیق در آمد برای چهار بازی.

غول جریمه شد $150,000 و آن مربی بن McAdoo جریمه شد 50.000 دلار در سال 2016 برای استفاده از یک دستگاه مخابره ترانزیستوری در حاشیه به جای خطاب ارتباطات سیستم در طول یک پیروزی بیش از دالاس کابوی ها. غول به حال پیش نویس دور چهارم انتخاب در سال 2017 کاهش یافته و به پایان دور. کلاغ جریمه شد $200,000 در سال 2018 برای داشتن چند بازیکن به طور همزمان در این زمینه در طول پیش فصل با مربی به بازیکن رادیو هدست در کلاه خود.

این پرت از نظر شدت مجازات کسانی که دست توسط NFL بود Deflategate پرستان بودند که جریمه 1 میلیون دلار در سال 2015 و محروم از دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2016 و یک چهارم-دور در انتخاب 2017. کارفرمایی تام بردی به حالت تعلیق در آمد برای چهار بازی به صورت نقش خود را در چه NFL منعقد شد یک طرح به طور نادرست زیر باد توپ فوتبال.

در این مورد Bengals گزارش خشمگین بودند پس از مواجهه با میهن پرستان’ فیلمساز در جعبه مطبوعات در کلیولند. فیلم به دست آمده و پخش شده توسط Fox Sports نشان داد که یک نظارت تصویری با هدف Bengals’ حاشیه. فاکس فیلم نیز موجود صوتی از گفت و گو بین میهن پرستان’ فیلمساز و عضو Bengals امنیت کارکنان. این فیلمساز گفت: او نمی دانست که او از انجام هر کاری نامناسب و ارائه به حذف این فیلم از Bengals’ حاشیه.

در سال 2007 NFL مجازات پرستان در Spygate مورد. وطن پرست بودند و به نادرست فيلبرداري مخالف مربیگری سیگنال. Belichick و این تیم جریمه شد در مجموع $750,000 و میهن پرستان بودند و محروم از دور اول پیش نویس انتخاب است.

این Spygate و Deflategate رسوایی را برای برخی از ناظران آلوده میراث پرستان که تا به حال شش پیروزی سوپر باول با رابرت کرافت خود را به عنوان صاحب Belichick خود را به عنوان مربی و بردی به عنوان کارفرمایی. آنها برنده خود را 11th مستقیم شرق آسیا عنوان آخرین فصل رفتن 12-4 در طول فصل به طور منظم قبل از از دست دادن خود را باز کردن بازی حذفی به Tennessee Titans. که بردی نهایی بازی با تیم او در سمت چپ پرستان از طریق آژانس در offseason و امضا شده با Tampa Bay Buccaneers.

این Bengals تا به حال تنها دو برد در فصل گذشته بودند و مورد ضرب و شتم توسط میهن پرستان 34-13 در Dec. 15 بازی در سینسیناتی.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول